Nie przypisana

Wpisy bez przypisanej kategorii

 1. Plan

  przez w dniu 22-07-2013 o godzinie 07:40 (W rytmie k-popu)
  W tym tygodniu z jedzeniem na początku było lepiej ale potem znów poszło nie tak. Jest zła. Doszłam do strasznego wniosku. Pomimo usilnych prób zapanowania nad potrzebą jedzenia słodyczy i dawkowania ich w zrównoważony sposób, poległam. Poległam na całej linii. Pokonały mnie. Położyły na łopatki i się ze mnie śmieją. Jestem uzależniona od słodyczy. I nie podoba mnie się to. A więc czas rozpocząć walkę. Od dziś nie kupuję słodyczy. Koniec z tym. Przechodzę na odwyk. ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 2. Przybyło

  przez w dniu 15-07-2013 o godzinie 17:30 (W rytmie k-popu)
  Nie bardzo mam czas na cokolwiek. Do tego dużo stresu i jakaś taka niemoc. Przez ostatni tydzień nie ćwiczyłam do tego jadłam za czterech. Przybył 1 kg. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie lepiej.
  Kategorie
  Nie przypisana
 3. Stoi

  przez w dniu 09-07-2013 o godzinie 08:11 (W rytmie k-popu)
  Waga stoi od ponad tygodnia może dłużej. Przez pierwsze dwa straciłam ok 1 kg, i teraz co nie wejdę na wagę to waha się pomiędzy 62,2 a 62,4.
  Nie poddaje się (jeszcze) ale muszę przyznać, że taka sytuacja bardzo zniechęca.
  Pomimo tego, że mam mało czasu na cokolwiek to ładnie ćwiczę Przynajmniej tyle.
  Kategorie
  Nie przypisana
 4. Powoli

  przez w dniu 23-06-2013 o godzinie 12:23 (W rytmie k-popu)
  Tak jak w tytule. Czas mija powoli. Sesje w sumie zakończyłam, został mi tylko 1 projekt, który robię powoli, wczoraj doszłam do wniosku, że trochę za wolno, mam nadzieję, dzisiaj przyspieszyć Temperatury mniejsze o parę stopni więc jest szansa.
  Co do diety, to trzymam się lepiej lub gorzej, ale się staram. W drugim tygodniu straciłam 0,5 cm w tali i pod biustem oraz 1 cm w biodrach. Ćwiczeń w upały nie byłam w stanie robić, może dzisiaj mi się uda, tylko muszę najpierw ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 5. Topię się

  przez w dniu 19-06-2013 o godzinie 10:33 (W rytmie k-popu)
  Pogoda jest... jest skrajnie gorąco. Trzeci dzień ponad 30, w nocy nie wiele lepiej, ponad 20. Nie mogę spać, ani się skupić.
  Ale nie jest źle. Wczoraj miałam rano egzamin, więc dieta była prawie zawieszona. Ale pomiary okazały się łaskawe, straciłam 1 cm w tali. Wczoraj też wróciłam do brzuszków i do ćwiczeń na pośladki. Oby udało mi się wytrwać.


  Wonder boyz - Tarzan. Wou-wou-wow, tak mi się wbiło, że przez kilka dni nuciłam nawet tuż przed snem. 원더보이즈 - TARZAN (Dance Ver.) - YouTube
  Kategorie
  Nie przypisana
Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni