wyrzezbiony

Moja lista przebojów superżywności

Oceń ten wpis
przez w dniu 04-12-2015 o godzinie 22:05 (5982 Odsłon)
Hej, na wstępie chciałbym przedstawić wam kilka sprawdzonych sposobów, które pomogły mi uzyskać lepsze ciało i przejść drogę, od niegdyś otyłego chłopca, do umięśnionego mężczyzny. Zaczęło się niepozornie, od wprowadzenia niewielkich modyfikacji w tym co jem. Wiele ze śmieciowego jedzenia ma swoje alternatywy i każdego zachęcam do skorzystania:

Wyrzuć biały cukier za drzwi. Serio, nie od parady nazywany białą śmiercią sieje spustoszenie w organizmie i przyczynia się do przyrostu niepotrzebnych kilogramów. Co proponuje w zamian? Cukier brzozowy, identyczny w smaku, o połowę mniej kaloryczny i przystępny cenowo.

Zapomnij o tłustym oleju. Wielu z nas smaży na oleju rzepakowym lub innym, który nie ma walorów prozdrowotnych. Warto sięgnąć po kokosową alternatywę. Olej kokosowy wpływa dobrze nie tylko na trawienie, ale i na stan skóry.

Ziółka to babciny wymysł? Nic bardziej mylnego..
Otóż, stosowanie odpowiednich ziół może dodać sił i wspomagać odporność organizmu, co jest bardzo ważne. Jak chcesz iść na siłownie, gdy bierze Cię jesienne przeziębienie, albo grypa? Nie pozwól się zatrzymać, ja stosuje regularnie czystek, który wzmacnia moją formę i pomaga mi utrzymać się w dobrym zdrowiu.

Rozejrzyj się wokół, skorzystaj z internetu i znajdź podobne rozwiązania dla siebie. Ja korzystałem z Naturalnych Metod - www, ale stron są przecież setki, możesz znaleźć naturalną żywność, która będzie Ci odpowiadać, poznać ją i działać!

Z Pozdrowieniami!
Wyrzeźbiony.

Komentarze

  1. Awatar szako
    No a przy okazji. Odpowiedni poziom cukru we krwi u osób starszych wynosi? Czy te liczby tutaj się zgadzają - https://arkadiacare.pl/cukrzyca-osob-starszych ? Prośba o więcej konkretnych informacji.