Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Wątek: u mnie działa

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie u mnie działa

Aktualnie jestem na tej diecie i mam bardzo bieżące wiadomosci jak to jest być na DC.
    Zaczęłam pod koniec stycznia, wytrwałam tydzień na ścisłej, potem 6 tygodni na mieszanej. Chudłam systematyczne.Wiosną włączyłam ruch i co kilka dni po normalnym jedzeniu kilka dni mieszanej.
    Do czerwca zgubilam 17kg.
    Następnie przerwa na wakacje. Wakacje jakoś się przedłużały, ale jo-jo właściwie nie było bo do niedzieli "odrobiłam" tylko 1kg. Ale nastąpiła zapaść,wczoraj na wadze (z różnych powodów) 96 i potraktowałam to jako poważne ostrzezenie.
    Od wczoraj znowu DC, dziś rano 94,2.
    Dlaczego DC?
    Bo na mnie działa. Całkiem dobrze radzę sobie z trzema tzw.posiłkami dziennie. Trudniej jest mi wytrwać w systemie 5-6 posiłków. Jak sięgam pamięcią wstecz przy różnych moich probach(licznych)odchudzania ten system u mnie sprawdza się najlepiej. Nie muszę planować i dostosowywać posiłków do konkretnej diety.
    Znacznie poprawia mi sie wygląd skóry, jaśniej myślę,mam więcej energii, niewielka sinusoida nastrojów.
    Niekłopotliwe posiłki.Batonik (lub koktajl) można zabrac ze sobą wszędzie i niemalże w kazdych warunkach dyskretnie wciągnąć. Unikam wtedy przesuwania lub omijania posilków.A czesto pracuję o róznych godzinach i w różnych miejscach.
    Chciałabym w drugim rzucie zgubić 15 kg.Po wejściu w system jedzenia 8.00,13.330, 18.30 jest mi się łatwo obronić przed podjadaniem.
    Dzisiaj 2 dzień ścisłej,jest nienajgorzej, głód niespecjalnie dokucza ,da się przeżyć.
    Będę wdzięczna za inne doświadczenia z DC i te dobre i te nienajlepsze.Zawsze czegoś można się nauczyć.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar littleflower
    littleflower jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    62

Domyślnie Odp: u mnie działa

Probowalam i nie polecam smakoszom. Mi osobiscie nie podeszly gotowe produkty - byly za bardzo "proszkowe" w smaku. Nie wytrzymalam i wydalam niepotrzebnie pieniadze.
    Jesli ktos nie lubi gotowac i nie ma wybrednego podniebienia to ta dieta jest ok.
    KURCZE SIE!

ikkemeg jest nieaktywny Nowy na forum

a ja jestem 3 dzien i jest okropnie!nie daje rady non stop mysle o jedzeniu boli mnie glowa..i czuje sie zle.zaluje ze ja zaczelam...nie moge sie doczekac powrotu na Dukana..tam chudlam w podobnym tempie..ale nie bylam glodna i czulam sie dobrze.sama nie wiem co mi do glowy strzelilo..podziwiam wytrwale..ktorym ta dieta odpowiada..jest trudna..ale jak widze bywa skuteczna?

---------- Wiadomość dodana o 21:58 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:55 ----------

ah i z innej beczki..jak sie uaktualnia suwaczek..bo mi ciagle wyskakuje od nowa...mam za kazda zmiana wagi robic nowy czy jak..troche mnie to wkurza.pewnie czegos nie umiem?

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Dieta nie jest ani łatwa, ani lekka ,ani przyjemna.
    Upodobania kulinarne nie maja z nią nic wspolnego. Trudno oczekiwać pyszności po jedzeniu z torebki.Ale dla mnie jest skuteczna i za to ją kocham.
    Również podniebienie nie ma z nia nic wspólnego. Nigdy i nigdzie nie pisałam ,ze jest smaczna.
    Trzeci dzień jest zwykle chyba najtrudniejszy, jak nie daje rady to uznaje ten dzien za mieszana, jem coś innego ale bez szaleństw i to też działa.
    Mój wątek nie jest zadną apoteozą tej diety, a jedynie informacją.Walczę z nadwagą od 18 lat i dla mnie to jest dieta ostatniej szansy.
    Jak dotąd właśnie na tej diecie schudłam najwięcej bez jojo
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

lusia88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

to ja kiedys jadlam:
    sniadanie 12:00 obiado-KOlacja 18
    i w miedzy czasie loda albo cos takiego. Ichudlam jak na zawolanie wytrzymalam tydzien.

Awatar Macchiato
    Macchiato jest nieaktywny Sławny na forum

Na dC byłam kilka razy zawsze ze świetnym skutkiem, nigdy nie miałam jo-jo!
    Pierwszy raz w 2000 roku - wtedy schudłam z 69 kg na 56 kg

Zachorowałam w międzyczasie na tarczycę (najpierw nadczynność, teraz niedoczynność), dlatego dC musiałam powtarzać, ale to już nie były pełne cykle.

W trakcie dC zdałam prawo jazdy zawsze się na niej świetnie czułam, miałam niezwykłe przypływy energii, lepiej spałam, poprawiała mi się cera

Nie wszystkie produkty mi smakowały, dlatego brałam tylko te, które mi smakowały mi najbardziej

To jest dieta dla ludzi mądrych, konsekwentnych, takich którzy potrafią z niej rozsądnie wyjść!

Samo bycie na dC to żaden problem, schody zaczynają się wtedy, jak z niej wychodzimy.

Mnie się udawało za każdym razem. Zresztą mam świetną konsultantkę, zawsze mogę liczyć na jej pomoc

Jestem jak najbardziej na TAK

Awatar MiraMi
    MiraMi jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Hamburg

Cytat Zamieszczone przez Kasia Cz. Zobacz posta
    To jest dieta dla ludzi mądrych, konsekwentnych, takich którzy potrafią z niej rozsądnie wyjść!

Samo bycie na dC to żaden problem, schody zaczynają się wtedy, jak z niej wychodzimy.
    witam,
    ja tez przerobilam ta diete i chce tylko w ramach informacji a nie zadnego "za czy "przeciw"powiedziec(a raczej napisac)
    -owszem skuteczna dieta-nigdy na innej nie udalo mi sie osiagnac lepszej wgi,
    -stosunkowo nie tania,
    -w sumie "latwa w obsludze"
    -nie smaczna i "sztuczna"(ale to moje subiektywne zdanie)
    -wage mialam ok przez ok rok
    -ale co jest dla mnie najgorsze i czego konsekwencje ponosze do dzis czyli jakies 8-9 lat STRASZNIE SPOWALNILA MOJ METABOLIZM,efekty byj i jest taki ze potrafie dlugo wytrzymac bez jedzenie i w sumie nie jem duzo ale niestety moj organizm wszystko chomikuje i od tej diety juz nigdy nie udalo mi sie skutecznie odchudzac
    - a jojo po roku takie ze strach opisywac
    Jeszce raz podkreslam to nie jest ani za ani przeciw.tak wygladala moja przygoda z ta dieta

mirjans.de

Awatar szczypawica
    szczypawica jest nieaktywny Znany na forum

Ja nie jestem obiektywna bo byłam 7 lat konsultantką DC i to bardzo dobrą.
    W tym czasie moja waga oscylowała wokół 57-69. I tę wage osiągnęłam dzięki DC więc byłam chodzącym przykładem skuteczności. Miałam dziesiątki jak nie setki zadowolonych odchudzaczy i garstkę niezadowolonych.

Z mojego wieloletniego doświadczenia (tu się podpieram laseczką i okrywam nogi kocem) wynika, że:

Minusy:
    - smak łagodnie mówiąc "specyficzny" ( to był powód dla którego nie zaczełam DC przez ostatnie bardzo tłuste lata - miałam cofkę)
    - ryzyko ogromnego jo-jo, jeśli ktos zrobi samą dietę i nie przyłoży się do wychodzenia. Ja osobiście nie miałam jo-jo, trzymałam się kilka lat, ale wychodzenie zrobiłam WZORCOWE. Po ciążach, porodach dopiero mi POSZŁO......tak znacząco.

Plusy:
    - chudnie się szybko, a to motywuje i dodaje skrzydeł,
    - dieta jest bezpieczna i dobrze zbilansowana,
    - łatwa do przygotowania,
    - tłumi łaknienie, dodaje energii, oczyszcza organizm

to co ktoś wyżej napisał o lodach... to nie była dieta

Na DC je sie WYŁĄCZNIE produkty diety.

To moje subiektywne zdanie. Od 3 lat nie jestem konsultantką.
    I teraz jestem na ścisłej.
    Obym wytrwała, bo ten smak........

Szczypawica 2013r. (od 06.01.2013r.)

Karalajna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Straszyn

Ja dietę Cambridge zaczęłam dzisiaj póki co na smak nie narzekam ( aczkolwiek czuć trochę proszkiem
    Nie mam w planie stosować jej długo na razie 7 dni. A wszystko po to aby:
    * troszkę skurczył mi się żołądek p ostatnich ekscesach
    * żebym nareszcie zobaczyła na przodzie suwaczka 7.
    * Odchudzam się już pół roku i mam dość planowania, dość gotowania i chcę sobie z takimi gotowymi posiłkami odpocząć.

Plusy diety:
    Gotowe posiłki. Nic nie trzeba planować. Łatwo je przygotować. Na pewno oczyszcza przewód pokarmowy

Minusy
    Ja widzę póki co jeden po zakończeniu diety NIE MOŻNA SIĘ RZUCAĆ NA JEDZENIE bo efekt jojo murowany.

Karola

ZdroweOdzywianie jest nieaktywny Nowy na forum

Witam,a ja zaczynam w nastepny piatek . Dopiero bo...czytalam, ze nie mozna wykonywac duzysz wysilkow podczas diety , co ot znaczy? Musze odpuscic jogging, plywanie, body scape? Pozdrawiam

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów