Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 133

Wątek: Ucząc się życia na nowo...:)

Awatar just_me89
    just_me89 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Ucząc się życia na nowo...:)

Witam wszystkich

Postanowiłam wreszcie wziąć się w garść i zrzucić parę kilogramów. Mam nadwagę, a przy moim wzroście(165) I budowie każdy dodatkowy kilogram nie wygląda najlepiej. Właściwie od zawsze byłam „większa” i zawsze próbowałam z tym bezskutecznie (niestety) walczyć. Troszkę ponad rok temu udało mi się zrzucić 13kg (z wagi 73kg)– i to był chyba mój największy sukces w odchudzaniu – jednak osiadłam na laurach, jadłam jak szalona, nie ruszałam się wcale i kilogramy wróciły do stanu wyjściowego. Na dzień dzisiejszy ważę 68kg. Pierwszym moim celem jest zejście z wagą do 5tki z przodu – czyli zrzucenie 9kg. Potem, już powoli osiągnięcie wagi około 54kg. Nie zakładam jakieś specjalnej diety, czy ograniczeń – stawiam głównie na MiZŻ (mniej i zdrowo) + WR (a to już koniecznie - muszę wreszcie zacząć traktować sport jak codzienne mycie zębów!).

Strasznie zmieniło się ostatnio moje życie. Pozytywny zwrot niemalże o 180 stopni. Przejście od stanu niemalże wegetacji do życia - takiego prawdziwego! Pokochałam cudownego mężczyznę, choć po wcześniejszych wydarzeniach wydawało mi się to prawie niemożliwe. Zaczęłam inaczej patrzeć na siebie, uśmiecham się do siebie w lustrze, poprawiłam wyniki na uczelni, świat widzę wreszcie w tysiącach barw - nie w odcieniach szarości. Uczę się życia na nowo - co w wieku 22 lat wydaje się aż dziwne. Chciałabym w to wszystko dodatkowo wprowadzić jeszcze piękną i zdrową sylwetkę. Chciałabym bez wstydu założyć krótką spódniczkę, przyległą do ciała sukienkę, bluzkę na ramiączkach, szorty, czy fajne spodnie... Wiem, że mogę to osiągnąć - ale trzeba trochę pracy i wysiłku.

Mam nadzieję, że z Waszym wsparciem będzie mi łatwiej

Zaczynam od 17marca!
    Ostatnio edytowane przez just_me89 ; 16-03-2011 o 12:23

Najwyższa waga - 75kg ; Cel ostateczny 52kg => Wbić sobie do głowy, że "jestem tym co jem, a zadbane ciało zewnętrzne świadczy o zadbanym wnętrzu"! Przyjemność ma sprawiać sport - nie jedzenie!
    Ucząc się życia na nowo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    "Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego realizacja wymaga czasu...Czas i tak upłynie."

Awatar pragnienie
    pragnienie jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Ucząc się życia na nowo...:)

bardzo się ciesze , że podjęłaś taką ważną decyzję, ale dlaczego od jutra dopiero ? czemu nie od dzisiaj, od teraz, od natychmiast ? zawsze mnie to zastanawia w ludziach.

9 kg szybko zrzucisz !

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

damy radę!! teraz jeszcze wiosna przyjdzie i w ogóle będzie super

powodzenia!
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

Justysia2203 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Popieram Pragnienie zacznij już teraz im szybciej tym lepiej gratuluję postanowienia podobnego do mojego i oczywiście trzymam kciuki

Awatar just_me89
    just_me89 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny:* Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie!
    Od teraz nie bardzo się dało - końcówka @ i zapas czekolady trzeba było skończyć, żeby potem nie kusił(a że troszkę miałam nauki to bardzo szybko ten zapas skończyłam) Wiem, że to odkładanie na później to kiepski pomysł, bo zwykle nic z tego nie wychodzi... Ale nie dam się tak łatwo - jutro, UWAGA - o 5 rano idę biegać, o! I planuję wprowadzić to w życie codziennie. Budzik już ustawiony, ubrania przygotowane(swoją drogą to śmieszne, ale... - nie bardzo wiem jak się ubrać na to całe bieganie;p ).

Najwyższa waga - 75kg ; Cel ostateczny 52kg => Wbić sobie do głowy, że "jestem tym co jem, a zadbane ciało zewnętrzne świadczy o zadbanym wnętrzu"! Przyjemność ma sprawiać sport - nie jedzenie!
    Ucząc się życia na nowo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    "Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego realizacja wymaga czasu...Czas i tak upłynie."

Awatar suslak
    Mieszka w
    Szczecin

Cytat Zamieszczone przez just_me89 Zobacz posta
    a że troszkę miałam nauki to bardzo szybko ten zapas skończyłam
    no no zabraniam takich wymówek do jedzenia czekolady można zjeść zamiast tego glukozę - tabletka ma tylko 4kcal

podziwiam za bieganie, ale cóż - ja często o 5:00 zrywam się do nauki
    To ja

Mieszka w
    Rzeszów

O proszę życze wytrwałości też kiedys próbowałam biegac ale mnie to nudziło ubierz dobre adidasy podkoszulek i dres, to powinno wystarczyć tylko pamiętaj żeby nie biegac po aswalcie bo to z czasem niszczy stawy:/ i jeśli mogę coś jeszcze doradzić to szybki marsz 4min i 1 min biegu i tak przez 30-40min nie dasz rady od razu biec 30min jeśli wczesniej nie biegałaś bo po 5-10min padniesz jak mucha

Awatar suslak
    Mieszka w
    Szczecin

Cytat Zamieszczone przez Justysia2203 Zobacz posta
    pamiętaj żeby nie biegac po aswalcie
    po asfalcie lepiej niż po chodniku bo on jednaj ma jakąś sprężystość
    ja sama pobiegałabym ale wszędzie wokół mam same chodniki i betony
    To ja

Mieszka w
    Rzeszów

No tak najlepiej to po naszej kochanej ziemi ja biegałam po dróżce w lesie

Awatar suslak
    Mieszka w
    Szczecin

Cytat Zamieszczone przez Justysia2203 Zobacz posta
    ja biegałam po dróżce w lesie
    tylko pozazdrościć to musi być cudne ..............................
    To ja

Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów