Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Oj miałam podobnie.Był czas jak przez to wpadłam w mała panikę.
    Polecam Ci ostropest, tabsy:cynarex, sylimarol, essential, herbaty z gorzkich ziół. Mało kawy i smażeńców. . Jeśli nie chcedsz sie truć innymi lekami to dobre są zioła Hepa Vitale, na których jestem obecnie . Jest to mieszanka
    ostropestu plamistego
    babi plesznik
    oraz czarnuszki siewnej. Wszystko to ma bardzo dobry wpływ na organizm oraz funkcjonowanie wątroby

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Tego mi trzeba było! Ehh pamiętam te czasy jak się systematycznie oczyszczanie robiło i się człowiek lepiej czuł... zwłaszcza, że mam ciągle nawracające problemy z zaparciami choć błonnik pochłaniam.
    Ale zdecydowanie opcja nr 3 najbardziej przypada mi do gustu. Zastanawiam się jeszcze nad 4 ale nie jestem pewna. Jak myślicie 3 czy 4? Bo do lewatywy się nie przekonam, oj nie xD
    Ale jak tylko ruszę się do sklepu na większe zakupy to zaczynam oczyszczanie
    People Change.. now i'm a lamp.

iwonka229 jest nieaktywny Nowy na forum

A słyszałyście o chlorelli Mam bardzo wrażliwy żołądek, przez co głodówki nie wchodzą w grę bo później źle się czuje i ciężko mi się przestawić. Z tego co czytam to chociaż ona może pomóc + mam zamiar regularnie korzystać z sauny. Wczoraj był pierwszy raz W połączeniu z lodowatą wodą po wyjściu czuje dzisiaj więcej energii ale przeżycie masakryczne
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:15

Awatar Rupi99
    Rupi99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sosnowiec

Jak stosowałam dietę 2000 kalorii dziennie, to żadnego czyszczenia nie robiłam i działało wszystko

Natala80 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja się przemoglam żeby pić min. 2 l wody dziennie, było ciezko.

menkaa jest nieaktywny Nowy na forum

Zarówno w kwestii oczyszczania jak i odchudzania mogę polecić wodę wodorową. Jej regularne picie regeneruje i oczyszcza organizm, poprawia wydolność oraz wspomaga odchudzanie i detoks. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na wodah2.com. Tam też znajdziecie specjalny generator wody który nasyca ją wodorem.

patkagratka jest nieaktywny Nowy na forum

Też się oczyszczałam. Lewatywę zrobiłam raz, ale nie czułam, że mu to służy wolę wypić wodę z solą , zazwyczaj z tego przepisu: neera.pl/o-kuracji/oczyszczanie-jelit-herbaty-ziolowe-sole-lewatywy/przeczyszczanie-jelit-slona-woda, bo równiez potem piłam owy syrop oczyszczający i sumaryczny efekt oceniam bardzo pozytywnie - 3 kg l

Masiek jest nieaktywny Nowy na forum

Ja przed odchudzaniem odrzuciłem całkowicie słodycze i cukier. Piłem dużo wody. Chyba trochę pomogło.

Tysiak56 jest nieaktywny Nowy na forum

Oczyszczanie organizmu jest bardzo dobre dla naszego zdrowia. Moim zdaniem warto o to zadbać nie tylko przed samym odchudzaniem. Wystarczy poczytać jak dobry wpływ na nasz organizm ma własnie takie oczyszczanie. Wspomagając się zestawem produktów do oczyszczania organizmu od FIVREN łatwiej przejdziesz przez cały proces oczyszczania organizmu.

AlicjaPawłowska jest nieaktywny Nowy na forum

Doraźnie fajnie oczyszcza yerba mate. Ostatnio testuję różne gatunki yerby [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i widzę, że rzeczywiście yerba potrafi przyspieszyć metabolizm.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów