Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Awatar Merlandia
    Merlandia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ck
    Wpisy na blogu
    6

Thumbs up Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Witam Was wszystkich
    jak dobrze, że jesteście!
    Byłam na kilku dietach, niestety niezbyt skutecznych, ale dziś chcę się podzielić z Wami nowym doświadczeniem, jakim jest oczyszczanie organizmu...
    Kurcze przez przypadek wpadła mi w ręce książka "czy można żyć 150 lat", przekartkowałam i poleciałam do księgarni po własną!. Wiadomo są plusy i minusy każdych publikacji, ale wiadomości i wskazówki zawarte w taj książce są bezcenne. Nie chcę w żaden sposób robić reklamę Tombakowi i jego publikacją, ale w czym rzecz.. Po przeczytaniu byłam w szoku jak źle się traktowałam,... i mój biedny organizm
    Szczególnie na wyobraźnię zadziałało mi porównanie mojego organizmu do samochodu Otóż samochód mający 21 lat, kiedy był sprzątany to nie tylko z wierzchu wypucowany i wymyty, ale i w środku odkurzony. Wyobrażacie sobie 21 lat samochód nie sprzątany w środku??? tak właśnie było w moim organizmie... i wtedy nastąpił przełom! powiedziałam STOP, trzeba się wziąć za siebie. No i jakoś poszło Oczyszczanie w prosty sposób - bo np. sokami dało oszałamiające efekty. Co ze mnie zaczęło wylatywać... nie do opisania:/ szczególnie z wątroby..ble. Jestem juz trzeci tydzień na oczyszczaniu organizmu, wchodzę na wagę...5 kg mniej a to dopiero przed dietą dziewczyny i chłopaki, kobiety i mężczyźni.. naprawdę polecam Wam z całego serca.. oczyszczajcie organizmy, szczególnie przed dietami, bo efekty będą bez porównania, a o samopoczuciu i chęci do zycia już nie wspomnę!
    Tym co doczytali moje wypociny do końca, dziękuję za tę chwilę
    Życzę sobie i Wam powodzenia i wytrwałości!
    oby sukcesy przerosły oczekiwania:*

Awatar Dagus
    Dagus jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Heyo trafilam do ciebie przez przypadek....ale moze tak mialo byc

Prosze napisz mi wiecej o oczyszaczniu organizmu twoim sposobem bo poczytalam troche o lewatywach, roznych metodach i ze wzgledu na brak czasu itp wiem ze sa jak narazie nie dla mnie dlatego szukam czegos skutecznego bez chemi, tabltek i jakis srodkow...myslalam nad piciem samej wody przez 1 dzien w tyg..taki post jednodniowy lecz chcialalbym tez sie pozbyc kamieni kalowych itp..moze cos na ten temat wiesz?

pozdrawiam dagus

Kobiety z natury są aniołami,ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle...
    Dagusiowe wieczne zmagania..---->. . . . Odchudzanie na WYMIAR =) . . . .

Awatar Merlandia
    Mieszka w
    Ck
    Wpisy na blogu
    6

Thumbs up Odp: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

no pewnie,że wiem. W książce są podane różne warianty oczyszczania, również bez użycia lewatywy {choć jak sie przekonałam to nic strasznego jeżeli chcesz podam Ci wytyczne} do wyboru do koloru
    Lewatywa - najskuteczniejszy i najszybszy (całkowicie bezbolesny) - wiadomo
    Oczyszczanie jelita grubego sposób II:
    Pierwszy dzień: wypić 2,5 litra kefiru w 6 dozach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa (nie spożywać żadnych posiłków).
    Drugi dzień: wypić 1,5 do 2 litrów soku z jabłek w 6 dozach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa. Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych posiłków).
    Trzeci dzień: w ciągu dnia jeść tylko sałatki z gotowanych warzyw (buraki, marchew, ziemniaki, mozna dodać ogórki kiszone, kapustę, olej roślinny, wraz z sucharkami z ciemnego pieczywa). Stosować dwa razy w miesiącu.

Sposób III:
    Śliwki suszone 400g, daktyle 200g, morele 200g, figi 200g, - wszystko to zmielić. Do otrzymanej masy dodać 200 g miodu i wszystko razem wymieszać. Przechowywać w szklanym naczyniu w lodówce. Spożywać wieczorem przed snem po 1 łyżce stołowej póki się nie skończy. Kurację należy stosować raz na 3 miesiące.
    Sposób IV:
    Dwie pomarańcze obrać ze skórki na 1-2 mm, tak aby na owocach pozostał biały miąższ. Razem z białym miąższem jeść pomarańcze na noc dwie godziny po ostatnim posiłku. Stosować przez 14 dni.
    Sposób V:
    Wieczorem do szklanki zsiadłego mleka włożyć 10 suszonych śliwek; odstawić na noc. Rano na czczo wypić zsiadłe mleko, zjeść śliwki. Następnie znowu zalać 10 suszonych śliwek zsiadłym mlekiem. Odstawić do wieczora. Wieczorem przed snem wypić zsiadłe mleko, śliwki zjeść. Kurację powtórzyć przez 10 dni. Stosować raz na 3 miesiące.

oprócz jelita grubego i wątroby, reszta to naprawdę proste recepty na oczyszczanie poszczególnych narządów.

pełne oczyszczanie organizmu:
    Oczyszczenie:
    1. Jelita grubego
    2. Wątroby
    3. kości i stawów
    4. nerki,
    5. Limfy i krwi
    6. naczyń i żył
    7. organizmu z metali ciężkich
    7. narządów oddechowych
    8. oczu, nosa, uszu

Awatar Raiqa85
    Raiqa85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Witam..Muszę powiedzieć Merlandia, że mnie zaintrygowałaś tym...szczerze myślę coś takiego zrobić, ale zastanawiam się nad jednym..jaki ten sok jabłkowy powinien być? Niestety nie mam sokowirówki i nie wiem czy taki kartonowy gdzie pisze 100% się nadaje

co do lewatywy, też myślę spróbować, ale wczytując się w temat trafiłam na gest muszli i korci mnie spróbować tylko przeraża mnie ta ilość słonej wody do wypicia..

jak myślisz, czy ta kuracja z kefirem daje podobne efekty do lewatywy?

Awatar Merlandia
    Mieszka w
    Ck
    Wpisy na blogu
    6

ja też nie byłam przekonana do lewatywy, ale zrobiłam jedną, a później oczyszczałam się kefirem i sokiem. Musi być z sokowirówki, taki świeży, jak nie masz, możesz zetrzeć na drobnej tarce i odsączyć sok co prawda nie to co lewatywa, ale też mi się jelita oczyściły.

---------- Wiadomość dodana o 18:49 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:48 ----------

Cytat Zamieszczone przez Raiqa85 Zobacz posta
    Witam..Muszę powiedzieć Merlandia, że mnie zaintrygowałaś tym...szczerze myślę coś takiego zrobić, ale zastanawiam się nad jednym..jaki ten sok jabłkowy powinien być? Niestety nie mam sokowirówki i nie wiem czy taki kartonowy gdzie pisze 100% się nadaje

co do lewatywy, też myślę spróbować, ale wczytując się w temat trafiłam na gest muszli i korci mnie spróbować tylko przeraża mnie ta ilość słonej wody do wypicia..

jak myślisz, czy ta kuracja z kefirem daje podobne efekty do lewatywy?
    ale jakiej słonej wody wypić?????? nie potrzeba robić takich zabiegów co do lewatywy

Awatar Dagus
    Dagus jest nieaktywny Znany na forum

Wow dziekowac - jeszcze nie wiem ktory sposob sprobuje ale napewno jeden wybiore

Tez gdzies czytalam o slonej wodzie ze jednego dnia z rana ok godz 6 (gdy jelita sa najaktywniejsze) wstajesz i w ciagu 40-50 minut wypijasz, napelnione ciepla woda do 3/4 sloiki kompotowe kazdy z dodatkiem 1 pelnej lyzeczki soli morksiej nastepnie kaldziesz sie do lozka zeby ci cieplo bylo w jelita i czekasz do 10 rano oczywscie nie jesz nic az do czasu kibelkowego a pozniej (popoludniu mozesz zjesc saltke i cos lekkiego

Dla mnie sposob 2 i z suszonymi owocami jest najbardziej pezekonujacy tylko tak mysle nad tymi sucharkami....

Znajoma mi kiedys mowila ze mozna sie jednego dnia oczyscic dzieki maslance z dodatkie citroseptu i olejku rycynowego chyba...ale co i w jakich ilosciach to nie pamnietam

Dziekuje za odp bede wpadac i jak cos to zrelacjonuje moje oczyszczanie =) nota bene mojemu podoba sie pomysl z pomaranczami mi tez najlatwieszy chyba i najprostszy

Kobiety z natury są aniołami,ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle...
    Dagusiowe wieczne zmagania..---->. . . . Odchudzanie na WYMIAR =) . . . .

Awatar Raiqa85
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Gest muszli to 1l wody o temperaturze ciała i 1łyżka soli..trzeba wypić jedną szklaknę i zrobić odpowiednie ćwiczenia żeby woda poszła w jelita i tak 6 razy..potem czekać na efekty potem należy po minimum 30min do max godziny zjeść rozgotowany ryż z masłem i przez cały dzien tylko gotowane warzywa..na następny dzień można jeść już normalnie, ale wiadomo nie obciążając jelit..mleka nie można pić przez 3 dni..troche to pracochłonne, dlatego też myślę nad maślanką..co do tych soków, to myślałam o jednodniowych, albo spróbować zmiksować blenderem i poprostu odcisnąć..śliwki też są dobre, ale gdzieś wyczytałam, że nie mogą być kalifornijskie..jak ktoś spytał dlaczego,to odpowiedź była "z takiego samego powodu dlaczego nie powinno się jeść czosnku chińskiego"...o czosnku to ja słyszałam, ale o śliwkach nie

jak tylko bede w sklepie to kupie sobie i spróbuje ze śliwkami...a jutro rano wypije sobie tak jakprzy master cleanse wodę z solą

Awatar Merlandia
    Mieszka w
    Ck
    Wpisy na blogu
    6

w książce są podane 3 sposoby robienia lewatywy. Lewatywa zwykła, lecznicza miodowa i lecznicza kawowa. Sam zabieg trwa ok. 10 minut. Należy wprowadzić wodę przez odbyt wlewkiem lub narzędziem do tego przeznaczonym. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Trzeba być odprężonym. Oczywiście wszystko jest podane, ilości itp. kiedy spłynie zawartość wody we wlewku należy trochę poskakać żeby się tam w środku trochę poruszyło i wypłukało następnie czuje się parcie, do ubikacji i gotowe. Już nie mamy tony brudów w jelicie

Awatar Merlandia
    Mieszka w
    Ck
    Wpisy na blogu
    6

od jutro oczyszczanie nerek, muszę trochę odpocząć po tej wątrobie. Trochę ciężko było, ale było warto

Awatar Raiqa85
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Merlandia a po czym czujesz, że warto i skąd wiesz, że wątroba się oczyszcza?
    Ja narazie biorę się za jelita i ogólną detoksykację..dzisiaj już jestem po porannych śliwkach, ale szczerze,to 10 dla mnie za dużo! po 6 mnie mdliło od ilości i brzuch miałam pełny..teraz zalałam sobie na wieczór 7..mam nadzieję, że to wystarczy..do tego warzywa owoce, i soki warzywne i owocowe plus pełne ziarno, duuuuużo wody i zielona herbatkamyślę, że to pomoże, bo póki co cały czas czuję się zmęczona...myśle, że mogą mieć na to wpływ właśnie toksyny i ostatnio stresujący okres w moim życiu

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów