Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Piękne ciało na zawsze! Wsparcie bardzo potrzebne:)

Awatar Klara1989
    Klara1989 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Piękne ciało na zawsze! Wsparcie bardzo potrzebne:)

Witajcie
    Sporo czasu temu byłam tu na forum. Wtedy z Waszą pomocą udało mi się schudnąć chyba ponad 15kg. Miałam niestety dość niepoukładane życie osobiste i z różnych przyczyn(również, nie oszukujmy się - własnej głupoty i lenistwa) w rok wróciło mi 10kg. Ponownie wzięłam się za siebie gdzieś w lutym, już sama - schudłam wtedy około 7kg w dość szybkim czasie (na szczęście jojo nie zagościło za długo). Teraz utrzymuje mi się waga około 63-64kg, jem normalnie - nie przeginam ani w jedną ani w drugą stronę. A CO NAJWAŻNIEJSZE - wreszcie ułożyłam sobie życie. Doszłam do ładu sama ze sobą i swoim otoczeniem. Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką jaką jestem, czuję się kochana, potrzebna i...atrakcyjna(!) w oczach tego jedynego. Dlaczego więc tu się znalazłam? Chciałabym wreszcie zamknąć drogę, którą rozpoczęłam jakiś czas temu. Zostało mi niewiele - raptem 7kg, ale to najtrudniejsze kilogramy. Właściwie będę szczęśliwa już kiedy spadną te 3-4kg, reszta to raczej tzw "kosmetyka". Lubię swoje krągłości tu i ówdzie(nie tylko ja przecież ) - niech zostaną sobie Nie chcę katować się jakimiś niewyobrażalnymi dietami - stawiam na zdrowe(mądre!) odżywianie, bez liczenia kalorii, bez ważenia produktów, bez "light" na każdym kroku, bez paniki na widok czekolady. Mądrze i z głową - bo przecież chcę to już utrzymać całe życie. Przede wszystkim stawiam na ćwiczenia. Muszę wreszcie je polubić - nie widzę innej opcji - przynajmniej godzinka dziennie i już niedługo zobaczę 5 na wadze

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie - sama nie dam rady!
    Uporałam się ze swoim życiem, uporam się i z wagą.
    Klarcia walczy o ostatnie kilogramy!

Piękne ciało na zawsze! Wsparcie bardzo potrzebne - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar rudzia777
    rudzia777 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Domyślnie Odp: Piękne ciało na zawsze! Wsparcie bardzo potrzebne:)

pamiętam Cię!!!

ja również stawiam na ćwiczenia dlatego jak najczęsciej staram sie byc na siłowni!

byle do przodu!!!!
    a jak już zaakcetowałaś siebie to duzy postęp! kilogramy pójdą sobie w dół
    ja też walcze o ostatnie kiloski więc Cię rozumiem

Awatar Klara1989
    Mieszka w
    Wrocław

Na siłownię niestety nie dam rady się zapisać, bo z kasą ciężko. Ale ćwiczenia w domku, z płyty jak najbardziej A w połowie lipca (po sesji) dołożę jeszcze bieganie

---------- Wiadomość dodana 15-06-2011 o 08:21 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 14-06-2011 o 13:18 ----------

Wiecie co jest pięknego w okresie letnim? JEDZENIE
    Tak, tak i nie mówię tu bynajmniej o bombach kalorycznych typu gofry, czy lody z bitą śmietaną. Mówię o OWOCACH i WARZYWKACH! Wreszcie jest ich tyle ile tylko człowiek chce. Tylko wybierać. Wczoraj np przez cały dzień zjadłam prawie kg truskawek. I co? I tylko 200kcal - głupi pączek ma tego więcej, a człowiek jest głodny po 10min. To samo tyczy się warzyw - jest tego tyle, że aż ciężko się zdecydować. O wiele łatwiej dzięki temu jest się odchudzać w okresie letnim - po pierwsze jest tak gorąco, że od samego patrzenia na "normalne" jedzenie robi się nam niedobrze, po drugie - warzywno owocowych zapychaczy jest pod dostatkiem i co ważne - w normalnych cenach

Tamtych wakacji nie wspominam dobrze. Wyjechałam co prawda nad morze, ale przy wadze 71kg czułam się i wyglądałam fatalnie. Gotowałam się w długich spódnicach, zakrywających ramiona i brzuch bluzkach - wszystko by inni nie widzieli jaka jestem "wielka" - wszystko oczywiście z odwrotnym skutkiem - to jak z tą torebką na kolanach, żeby brzuch zakryć jak się siedzi - przyciąga wzrok jeszcze bardziej niż fałdki.
    W tym roku będzie inaczej. Nie pozwolę sobie na zmarnowanie kolejnych wakacji. Będę z dumą nosić bikini - ba, mój facet będzie z dumą chodził ze mną kiedy będę w bikini, o! I będę nosić krótkie sukienki i szorty i bluzeczki na ramiączkach, będę się opalać, będę się uśmiechać i cieszyć życiem! Wreszcie! W wieku 22lat najwyższy czas na to!

---------- Wiadomość dodana o 13:47 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:21 ----------

Mniammmmm - i kolejny dzień truskawkowy
    Tak to ja mogę się odchudzać

Awatar marga82
    marga82 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

W sumie te warzywa i owoce sa przez cały rok ale tylko w oesie letnim tak swietnie smakuja Bo na ja nie cierpie pomidorów i ogórków zima sa całkowicie bez smaku a teraz pychotka Za truskawkami nie przepadam ale arbuzy sa moja miłoscia no i ogóreczki małosolne-pycha

Awatar Klara1989
    Mieszka w
    Wrocław

No oczywiście, że są cały rok - ale w cenach takich, że głowa boli A jak już cena niższa to smaku brak
    Małosolnych jeszcze w tym roku nie robiłam Ale też już mi ich brakować zaczyna - może po sesji się wezmę w garść i zrobię - bo póki co grzęznę w książkach.
    Arbuzy też uwielbiam, ale czekam aż cena troszkę jeszcze w dół poleci w zwykłych sklepach(bo do supermarketu niestety do końca sesji nie mam czasu się wybrać) - bo u mnie jak już arbuz to od razu połówka - a to siostra zje, a to szczury - i zaraz nic nie ma

Wczoraj wieczorem dopadł mnie "mały głód" - takie zwyczajne buntowanie się organizmu na początku diety. Zabiłam go słoiczkiem grzybków w occie

adele88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

Życzę powodzenia w dojściu do celu
    Cytat Zamieszczone przez Klara1989 Zobacz posta
    Wczoraj wieczorem dopadł mnie "mały głód" - takie zwyczajne buntowanie się organizmu na początku diety. Zabiłam go słoiczkiem grzybków w occie
    Nigdy nie próbowałam tego sposobu...może zacznę

Awatar Klara1989
    Mieszka w
    Wrocław

Heh ja po prostu już nie wiedziałam co by tu zjeść, żeby za bardzo nie dobić się na wieczór. W sumie i tak kiepski wybór bo powinnam białka wybrać, ale jest tak gorąco, że nie mogę patrzeć na nic białkowego ostatnio.
    Tak się kręciłam wokół lodówki i kręciłam i nagle zobaczyłam grzybki - i olśnienie - ja je muszę zjeść I pomogło na szczęście Zawsze kwaśne mi pomaga

Awatar zdrowaisilna
    zdrowaisilna jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    6

wczoraj miałam to samo, stwierdziłam, że najlepiej pójść spać ale nie wyszło ;p więc wszamałam kilka wiśni

Awatar Klara1989
    Mieszka w
    Wrocław

No dobra...dietetyczny sernik na zimno zrobiony. Nie bardzo mi się uśmiecha go jeść, ale mamy rocznicę i jadę do chłopaka jutro na noc - lepsze to niż czekoladki wieczorem

Awatar zdrowaisilna
    zdrowaisilna jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    6

Drobne potknięcia są typowe dla diet
    Jutro mój wymarzony koncert i trudno byłoby mi odmówić piwka w festowalowym miasteczku. Dlatego ustaliłam limit - max 2

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów