Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: polecane Książki o odchudzaniu

Karola122 Guest

Domyślnie polecane Książki o odchudzaniu

hej Wam wszystkim
    czy możecie polecić jakieś fajne książki na temat odchudzania?
    niekoniecznie chodzi mi o przepisy i charakterystykę diet ale
    o psychologiczne podejście do odchudzania.
    jestem osobą, której takie rzeczy pomagają, traktuję to jako wsparcie, dietetycznego przyjaciela
    tak więc słowa przewodnie: psychologia, podświadomość, porady, umocnienie charakteru.
    ja wiem, że niektórzy myślą, że to strata pieniędzy, a autorzy są naciągaczami jednak są osoby (takie jak ja), którym to pomaga. np. Tobie pomaga oglądanie chudych dziewczyn na zdjęciach, mi czytanie budujących książek.
    jeżeli jesteście w stanie - zwracam się szczególnie do osób podobnych do mnie - pomóżcie mi - proszę o rzetelne książki

Awatar Ostka76_3
    Ostka76_3 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Odp: polecane Książki o odchudzaniu

Wg mnie dobrą pozycją jest "Smak Zdrowia" Patricka Holforda, kiedy szukałam tej książki była bardzo słabo dostępna, potem dorwałam ją gdzieś na podaju. Może teraz jest więcej dostępnych egzemplarzy. Liczę na kolejne wpisy w tym wątku, na odsianie ziarna od plew.
    Walczę od 21.02.2015r.

Karola122 Guest

dzięki sprawdzę ją w księgarni.
    macie jeszcze jakieś propozycje?

sylka33 jest nieaktywny Nowy na forum

Całą prawdę o zdrowej diecie da ci książką „Zdrowie bez recepty” Johna A. McDougalla. Autor ma ogromne doświadczenie i każdy poważny wniosek potwierdza autentycznymi badaniami. Nie ma ściemy. On nie promuje określonej diety, ale zupełne przewartościowanie dotychczasowego jadłospisu. Utrata kilogramów to tylko jeden z plusów programu. Myślę, że to najlepsza książka, jaką czytałem w zakresie odżywiania. Polecam gorąco.

Awatar Madziulek86
    Madziulek86 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Hmmmm w kwestii takiej pomagającej mi dużo rozjaśniła książka Bardadyna pt. Nałóg jedzenia, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    A generalnie z takich motywacyjnych książek to gorąco polecam "projekt szczęście" bardzo fajna książka o życiu codziennym i o diecie też jest tam rozdział
    Wiadomo że to kwestia tego co kto lubi, zaczełam czytać jeszczę książkę o pt Dieta roślinna ale na razie utknęłam w połowie :]
    JAK KTOŚ CHCE SZUKA SPOSOBÓW, JAK KTOŚ NIE CHCE SZUKA POWODÓW

Uprawnienia umieszczania postów