Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nie potrafię schudnąć, pomóżcie, błagam

Kaiss jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Nie potrafię schudnąć, pomóżcie, błagam

Dziewczyny,

mam 24 lata, kiedyś, przed kilkoma laty korzystałam z tego forum. Zrzuciłam kilka kilogramów. Moja waga spadała i podnosiła się przez ostatnie kilka lat. Sukcesem było osiągnięcie wagi 59 kg przy wzroście 158 cm w czerwcu tego roku, udało się przy pomocy pani dietetyk. Niestety niedługo po tym wyjechałam do Hiszpanii i nie miał mnie kto kontrolować. Poluzowałam sznury, zaczełam próbować tutejszych specjałów, jeść chleb, bułki i inne rzeczy, które tutaj są uznawane za smakołyki. I tak w dniu dzisiejszym, w grudniu, ważę 66 kg. Nie wiem jak to się stało, wyglądam tragicznie, czuję się jeszcze gorzej. Jestem za granicą, nie mogę w tym roku wrócić do dietetyka. Myślałam o tabletkach typu meridia, lub inne podobne, myślę o czymkolwiek, bo wracam do Polski na święta, wiem że będzie jeszcze gorzej w trakcie świąt. Jestem załamana, mam depresję, nie wychodzę z domu. Wstyd mi za siebie, raz w życiu coś mi się udało i zniweczyłam to całkowicie. Czuję, że nie umiem sobie z tym poradzić, nie wiem jak. Wiecie jak to jest, jak przyjeżdża się zza granicy na święta? Znajomi, którzy dawno mnie nei widzieli zobaczą jak wyglądam, jest mi wstyd, do tego te wszystkie smakołyki w tym czasie, od których się nie opędzę. Proszę Was, pomóżcie, bo naprawdę nie wiem co ze sobą zrobić. Jestem na skraju załamania

Pozdrawiam

Kaiss

Awatar back_to_reality
    back_to_reality jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Nie potrafię schudnąć, pomóżcie, błagam

Dobrze Cię rozumiem ad.tego powrotu do domu z nadprogramowymi kilogramami. Z tego powodu zrezygnowalam z wyjazdu do rodziny na 1 listopada...(ważylam wtedy -3kg od maxymalnej wagi) Chcialabym, zeby zobaczyli mnie za rok i powiedzieli - wow, ale zmiana!
    Niestety nie mam doświadczenia w braniu tego typu tabletek. Szczerze mowiac to nie popieram takiego wspomagania. ale tj mowilam, nie znm sie...
    Może jednak najlepiej byloby przejsc na jakąś sensowną nierygorystyczną dietę (typu MŻ) i powoli oczekiwać efektów? Plus oczywiscie ćwiczenia?
    - Ameryki dla Ciebie nie odkrylam, ale...
    jak przestaniesz brac te środki a nie zmienisz swojego sposobu jedzenia to na przyszle święta będzie znow istniał ten problem. Jeśli nie większy...
    dzięki zwyklej diecie jojo (jesli przyjdzie w ogole) będzie narastało baardzo wolno.

mam nadzieje, ze wybierzesz rozsądnie
    dawny sukces 76->60. Teraz...hmmm 10 więcej. Pora działać.

Tu byłam 1 i Tu byłam 2
    TU JESTEM

Kaiss jest nieaktywny Nowy na forum

Wiem, wiem że powinnam zacząć racjonalnie się odchudzać. I chcę to robić. Przykro mi tylko, że za późno to zauważylam, że dopadło mnie jojo. Mam poczucie, że zaniedbałam wszystko, straciłam kontrolę, straciłam sens i że juz nigdy mi się nic nie uda. Próbowałam odchudzać się milion razy, każda moja próba spełza na niczym, bo w momencie gdy są efekty, z radości zaczynam jeść. I to nie ma końca. Przestałam już wierzyć, ze się uda...

Awatar back_to_reality
    back_to_reality jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

odchudzanie zaczyna się w głowie...
    i choćbys nie wiem jaką diete sobie narzucila i jakie proszki bys brala to bez pozytywnego myślenia bankowo sie nie uda.

Więc głowa do góry! Zrób coś z tym zamiast płakać!
    dawny sukces 76->60. Teraz...hmmm 10 więcej. Pora działać.

Tu byłam 1 i Tu byłam 2
    TU JESTEM

Uprawnienia umieszczania postów