Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Help

Awatar Lunafly
    Lunafly jest nieaktywny Nowy na forum

Smile Help

Witam wszystkich na forum, jestem tutaj nowa stąd może jeszcze nie za bardzo ogarniam forum. Jestem dość młodą osobą bo mam 35 lat ale już dorobiłam się 93 kg, nie wiem chyba przez mój brak samozaparcia, efekt jo-jo po dawnej diecie i przede wszystkim,że przez ostatnie 4 lata pracowałam na nocnej zmianie i jeszcze dodam,że mieszkam w U.K
    Chcę naprawdę schudnąć, pamiętam siebie sprzed 5 lat jak miałam te 20 kg mniej i z pewnością nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, tutaj też chodzi o moje samopoczucie, jest mi zwyczajnie ciężko.
    Czytam dużo o dietach, także dość modnej ostatnio Dukana, ale jest tam wiele za i przeciw.
    Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć, od dwóch tygodni w końcu zmieniłam profil pracy i skończyłam z nocną pracą, tak więc mój układ pokarmowy wróci do właściwych nawyków, pracuję w godzinach 13.00-22.00, tak więc spokojnie mam dużo ruchu i mogę jeść posiłki o właściwych porach.
    Co ważne to fakt,że zazwyczaj w weekendy lubimy z mężem uprawiać turystykę pieszą, chodzimy po kilkadziesiąt kilometrów, wiadomo jednak,że trzeba poczekać nam do wiosny, nawet w Anglii zima nie zawsze jest urocza.
    Jestem dość zdeterminowana,mówi się że w przypadku diety najważniejsza jest motywacja- ja w październiku jadę na spóźniony urlop, to daleko ale perspektywa słońca , pięknych widoków i moich oponek działa na mnie jak płachta na byka
    Proszę o jakąś wskazówkę, chciałabym też dołączyć też do jakiejś grupy wsparcia ale jak widzę większość akcji jest już pozamykanych, cóż zrobić, znalazłam Was dopiero dzisiaj.
    Pozdrawiam :-)
    Lunafly
    Zielono mi w kolorze pomarańczy :-)

Awatar Dziubek1981
    Dziubek1981 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: Help

Hej Lunafly
    wybierz sobie jakas dietke, albo po prostu MŻ i zacznij działać,
    jak chcesz to chętnie bede Ci towarzyszyc

mamba Guest

Trzymam za Ciebie kciuki, wiem jak ciężko jest zacząć...
    Ja ostatnimi czasy też przechodzę jakiś kryzys - patrzę na siebie chudą na zdjęciach - trochę się powkurzam, trochę poryczę i dalej nic z tego nie wynika...
    Kto wie, może Ty będziesz moją motywacjąDD

Awatar elutka24
    elutka24 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Durham
    Wpisy na blogu
    13

Lunafly dawaj do watku "Dukan vs. 20kg..."
    Tam Dziewczyny zaczynaja znow na ostro akcje od 1,02.2012 Poza tym sadze,ze do kazdej akcji Cie zaprosza
    W kazdym razie w "Dukan vs.20kg ...." jestem tez ja i z checia z Toba popisze
    Wiec wpadaj jak tylko masz chetke

Awatar back_to_reality
    back_to_reality jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

nie musisz wcale przyłączać się do akcji. Wystarczy ze znajdziesz na forum dietowiczki, z ktorymi będziesz się wzajemnie wspierała. Które w jakis sposob albo będą do Ciebie podobne albo będą Cię motywowć tym, co już osiągneły. I tych i tych warto się trzymac
    Najmądrzej będzie jeść 5 posiłków. Co 2-3godziny, ostatni na 3h przed snem. Na czczo woda z sokiem z połowy cytryny. Ogranicz kawę, alkohol, cukier. Na wieczór białko, rano węgle. Ale ogranicz węgle proste czyli soki i owoce (owoce - po wysiłku. przed wysilkiem - białko).
    Wejdź do działu XXL..do ABC odchudzania. oblicz sobie ile kalorii możesz jesc, aby wagę utrzymac. I odejmij 500-700kcal. A w podpisie umiesc link do siebie i suwaczek
    To chyba najważniejsze wskazówki
    Trzymam kciuki mocno mocno!

btw. Dukan nie jest mądrą dietą. Lepiej wybrać zdrowe żywienie... czyli MŻ + WR
    dawny sukces 76->60. Teraz...hmmm 10 więcej. Pora działać.

Tu byłam 1 i Tu byłam 2
    TU JESTEM

Uprawnienia umieszczania postów