Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Czerwcowe odchudzanie:)

KaMa88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Czerwcowe odchudzanie:)

Cześć dziewczyny
    Mam na imię Kamila, mam 23 lata, od jutra 24.. odchudzałam się na Dukanie cztery miesiące, schudłam 20 kg, przez 2 miesiące musiałam odpuścić dietę i przybyło mi 5 kg. Obecnie ważę 60 kg.;] Postanowiłam schudnąć do 50 kg, dieta do 1000 kcal jest dla mnie odpowiednia. Na Dukanie było ok, ale brakowało mi węglowodanów i wcale tak szybko nie chudłam. Na początku i owszem kg leciały, ale dlatego, że miałam sporą nadwagę, teraz mam niby wagę w normie, ale trochę przyda się zgubić, aby lepiej się czuć. Na razie zamierzam w czerwcu schudnąć do 55 kg. Zaczynam 2 czerwca, bo jutro mam urodziny i na pewno się czegoś napije. Jest ktoś chętny do odchudzania ze mną? Będzie mi milej i raźniej gdy któraś się przyłączy..

Awatar maaagda91
    maaagda91 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Czerwcowe odchudzanie:)

Witaj, ja chętnie się przyłączę

Startuję z wagi jaką Ty miałaś na początku, gratuluję takiego ładnego spadku! I zazdroszczę oczywiście Dukana kiedyś próbowałam, ale to nie dla mnie, bałam się też, że jak wrócę do węgli to będzie mega jojo. Ja zaczęłam dzisiaj swoje odchudzanie i czekam w takim razie aż dołączysz
    Przy okazji z okazji urodzin życzę dużo szczęścia i osiągnięcia celu

Mieszka w
    Kraków

Dziękuję bardzo..
    Na Dukanie miałam dosyć nabiału, za mało warzyw i zero węglowodanów. Jaką dietę stosujesz? Liczysz kcal..??

Awatar maaagda91

Ja stosuję dietę Montignaca, polega ona na niełączeniu pewnych produktów. Ale tak na prawdę to jest zdrowe odżywianie, bo dostarcza się wszystkiego co organizm potrzebuje. Nie trzeba liczyć kcal, nie jest się głodnym i to jest duży plus dla mnie No i staram się dołączyć więcej ruchu, mam nadzieję, że uda mi się przezwyciężyć lenia

Mieszka w
    Kraków

O słyszałam coś o tej diecie. Hm, chcesz schudnąć tylko 3 kg? A ile masz wzrostu?

Awatar maaagda91

Mam 168 cm. Oczywiście, że chciałabym schudnąć dużo więcej, ale na chwilę obecną zadowoli mnie te 3 kg, bo wtedy akceptuję swój wygląd, co nie znaczy, że nie chciałabym być szczuplejsza. Jak się uda zrzucić więcej to super, ale póki co taki mam cel

Mieszka w
    Kraków

Ja 3 lata temu ważyłam 45 kg, kurczę jak patrzę na swoje stare zdjęcia to jestem zła na siebie, że tak się zaniedbałam. Chciałabym wrócić do takiej wagi. Od tamtej pory to ciągle albo jestem na diecie, albo jem za dużo. Mam straszną słabość do słodyczy.. Teraz muszę się wziąć za siebie. Mam powód.. Razem damy radę

szyszy007 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Northampton
    Wpisy na blogu
    4

hej dziewczyny ja od stycznia stosuje dukana szczerze mowiac troche sobie odpuscilam ostatni miesiac dlatego wynik jest taki a nie inny ruszam z wami od poczatku, z dukana nie rezygnuje bo poniekad przyzwyczailam sie do tej diety. Mam pytanie do KaMa88 czy po dukanie zrobilas 3 faze czy odrazu po 2 przechodzisz na inna diete?
    Pozdrawiam i zycze powodzenia

Awatar maaagda91

szyszy007 i tak już bardzo dużo schudłaś, podziwiam i zazdroszczę

KaMa88 ja też mam ten problem, że cały czas się odchudzam odkąd pamiętam i albo jestem na diecie, albo jem za dużo.. Nie umiem już normalnie się odżywiać, za długo to trwa..

Mieszka w
    Kraków

Po Dukanie przeszłam na normalne jedzenie, pewnie bym nie przytyła przez 2 miesiące tych 6 kg, gdybym się ograniczała, ale miałam wyjazd do rodziny i wiadomo jak to jest, karmią Cię, aż Ci jest niedobrze, a jak odmawiasz to nie przyjmują tego do wiadomości. Na Dukanie przestałam chudnąć, w ciągu 1,5 miesiąca spadł mi tylko 1 kg;/ Teraz przechodzę na inną dietę. Na śniadanie jem owsiankę, na obiad jakieś mięsko gotowane lub grillowane z warzywami, a na kolację serek (aby było białkowo). W między czasie jakieś owoce.
    Ja mam tak samo Magda, gubią mnie słodycze;/ Mogę zjeść tabliczkę czekolady na raz, to jakaś obsesja. Właśnie mam zamiar świętować 24 urodziny, ale jestem stara.. a od jutra zaczynam dietę, pewnie przybędzie mi trochę, więc poprawię suwaczek.

---------- Wiadomość dodana o 18:04 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 17:59 ----------

A dziewczynki byłam na rozmowie o pracę. Jutro się dowiem co i jak. Jak mam za dużo czasu wolnego to jem, też tak macie..?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów