Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 503
Like Tree46Lubią to

Wątek: Moja udręka czyli nadprogramowe 9 kg! :-(

Awatar natalcia25
    natalcia25 jest nieaktywny Znany na forum

Post Moja udręka czyli nadprogramowe 9 kg! :-(

Wiem, że dla niektórych z Was schudnięcie z 69 na 58 może kojarzyć się z przesadą czy też paranoją. Ja jednak pamiętam jak miałam właśnie tyle kg i naprawdę źle czuje sie w mojej aktualnej skórze!!! Już wielokrotnie starałam się pozbyć tego balastu ale mi nie szło.... Aż do niedzieli.... Kiedy własna mama powiedziała, że wyglądam fatalnie. Dodatkowo nikt nie wierzy, że mam na tyle silną wolę żeby schudnąć choćby kilogram a gdzie dopiero 11.... Mam nadzieje, że znajde tu "bratnie dusze" ;-) które pomogą mi w walce z tłuszczem i własnymi slabościami....
    Obecnie to mój drugi dzien diety.... żadna konkretna po prostu licze kalorie i staram sie zeby nie przekraczaly wiecęj niź 1200...
    W pracy częstowano mnie dzisiaj trotem -mój pierwszy mały sukces ODMÓWIŁAM

Pozdrawiam N...

bronulka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Odp: Moja udręka czyli nadprogramowe 9 kg! :-(

Dla mnie to nie jest paranoja bo tez moim marzeniem jest mieć BMI 19.2 więc Cie rozumiem. Z tym ze ja nie pamietam kiedy tyle wazylam. Chyba jak bylam dzieckiem . Zawsze bylam przy kosci i dlatego chce po raz pierwszy raz w zyciu zobaczyć tak niska wagę. Wierze że Ci się uda, najwazniejsze to podjac walke a pozniej to juz idzie z górki . Mi o wiele bardziej pomaga to forum, nie wiem czy gdybym tu nie pisala to juz dawno bym nie zrezygnowala. To forum mnie bardzo motywuje . A zwlaszcza suwaczek , gdzie moge wizualnie zobaczyc swoje osiagniecia. Powiedzialam sobie ostatnio "kurde musze schudnac , bo musze sobie udowodnic ze potrafie dazyc do tego na czym mi zalezy i to osiagnac" I dlatego wiem ze musze schudnac dla samej siebie i udowodnic wszystkim innym ktory we mnie nie wierzyli i jak na poczatku mowilam ze jestem na diecie to smiali sie pod nosem bo wiedzieli ze i tak mi sie nie uda. Wiem ze mi sie uda i Tobie tak samo się uda . Kiedyś wspomnisz moje slowa
    spaslaczek91 and natalcia25 like this.
    Cel II
    Cel główny

Awatar natalcia25

Arrow Odp: Moja udręka czyli nadprogramowe 9 kg! :-(

Bronulka po suwaczku widzę, że idzie Ci bardzo dobrze!! Juź możesz być z siebie dumna!!!! Poradź koleżance, która jest na początku tej drogi jak ci sie to udaje???
    Widze, że motywacja jest u nas podobna obyśmy dotrwały -o Ciebie się nie martwię gorzej ze mną.... Oby ten portal i to forum pomogło mi wytrzymać w postanowieniu

mala36 jest nieaktywny Znany na forum

Hej! Ja startowałam z podobnej wagi i niestety mogłam liczyć tylko na siebie, rodzina a zwłaszcza mój facet nie udzielili mi żadnego wsparcia. Dziewczyny cel można osiągnąć. Moja waga kiedyś wynosiła 58 kilo, ale było to dobre 15 lat temu. Gdy waga w lutym sięgała 70 powiedziałam sobie dość! Muszę zrobić to dla siebie! Nie będę kłamać było trudno, bo nawet nie miałam z kim o tym pogadać aż wreszcie odkryłam to forum i tu znalazłam wsparcie. Oczywiście nie obyło się bez upadków i to na cztery litery, ale jakoś zbierałam się i czasem zaczynałam od nowa. Teraz jest lepiej, zmieniłam nawyki żywieniowe. Wyobrażcie sobie, że mimo iż wolno, ale regularnie waga spadała to byłam tak zakompleksiona, że nie wierzyłam wadze.
    Natalcia25 nie chcę Ci marudzić, a tylko powiedzieć, że jest nas sporo z podobnymi problemami i to forum na pewni doda Ci otuchy!
    Służę wsparciem!!! w grupie siła!
    natalcia25 lubi to.

natalia7788 Guest

Witaj ja mam podobną wagę do schudnięcia
    Razem damy radę.. zawsze trzeba być dobrej myśli.
    natalcia25 lubi to.

Awatar natalcia25

Dziekuje Wam dziewczyny!!! Jesteście dla mnie dodatkową motywacją
    Ciesze sie, że znalazłam ta stronę

Ps. Czy oprócz diety stosujecie jakieś cwiczenia?? Bo mi za to najtrudniej się zabrać....
    Pozdrawiam

natalia7788 Guest

Wiem coś o tym.. z ćwiczeniami jest najgorzej.
    Ja dużo spaceruję, czasami jeżdżę na rowerze.
    Jesienią będę chodzić na siłownię, a na razie korzystam z pogody.

Awatar natalcia25

Ja też jeżdzę trochę na rowerze ale są to krótkie trasy więc za dużo kalorii w ten sposób nie spalam.... Od poniedziałku staram się trzymać 1000 kalorii ale wydaje mi się, że jestem najedzona i tylko wieczorem odczuwam lekki głód -może coś źle licze??? Denerwuje się, że w sobote pójde się zważyć i nic sie nie zmieni..... :-(

natalia7788 Guest

1000 kcal to trochę mało.. może lepiej przejść na 1200
    Ja stosuję MŻ i WR.. zobaczymy jak będzie
    Raz w tygodniu pozwalam sobie na coś słodkiego (ustaliłam, że będzie to kawałek ciasta, ale tylko w niedzielę)

Awatar natalcia25

Udało się zmobilizować fakt jedyne 15 minut ćwiczeń rozciągających, trochę brzuszków i pewnie kilka spalonych kalorii Jak się pisze ile minut sie ćwiczyło to wydaje sie to tak mało -ale wytrwać jest ciężko... Plan jest ćwiczyc pół godziny -zobaczymy czy sie uda ))

Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów