Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

Kinga8888 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

Powiem tak, odchudzanie temat dosyć ciężki uważam. Jestem w tej chwili 6kg na minusie, ładnie chudlam ale normalnie sie zatrzymałam teraz Na chwile obecna posuzkuje diety pudelkowej cos jak tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tym bardziej, że gotuje tutaj mega dobry kucharz Darek Sosnowski, który zebral doświadczenie z róznych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelinw PL jak i za zagranicą

dobek jest nieaktywny Nowy na forum

Temat odchudzania znam z autopsji. Należy unikać jedzenia przetworzonego oraz napojów słodzonych i cukru w każdej postaci. Jednak wprowadzając tylko sama dietę w miesiąc byłoby to nie możliwe wspieram się też produktem o nazwie kanabialica . Stosuję od około 3 miesięcy, schudłem ok. 9 kg i "trzymam" wagę bez problemów. Przy okazji cukier też jak najbardziej w normie. Mam 37 lat. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć! w promocyjniej cenie kupywałam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie polecam zamiawiać z innej strony i wpisać dane do formularza koleżanka zrobiła ten błąd co drugi dzień jej dzwonią

Dominika99 jest nieaktywny Nowy na forum

Osobiście uważam że jedną z najskuteczniejszych metod jest dieta ketogeniczna. Daje ona świetne i szybkie efekty. Polecam zapoznać się z tym artykułem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jednak jak każda dieta ma kilka wad, przez które wiele osób nie wytrzymuje jej, dlatego świetnym sposobem jest stosowanie odpowiednich preparatów. Sama stosowałam Keto Guru. Dostarcza odpowiednich witamin, podnosi koncentrację oraz redukuje zmęczenie i głód. Jednak przede wszystkim znacznie przyspiesza cały proces spalania tłuszczu. Nie spotkałam innych podobnych na rynku, więc w razie zainteresowania umieszczam link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bubbles07 jest nieaktywny Nowy na forum

Moją przygodę z odchudzaniem zaczynałam od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], które nie tylko wiele mnie nauczyły ale i również były ciekawym doświadczeniem. Dieta ketogeniczna jest ciekawym rozwiązaniem, ale jak wspomniałaś mało kto ją wytrzymuje z uwagi na ciągłe zmęczenie, rozdrażnienie i uczucie głodu. Z moich obserwacji wynika, że najlepsza dla mnie jest po prostu siłownia + dobra dieta. Sama nie byłam sobie w stanie ułożyć więc skorzystałam z usług dietetyka. Chociaż na tym obozie dowiedziałam się podstaw, współpracowaliśmy z dietetykami i trenerami personalnymi, którzy przekazali masę wiedzy i doświadczeń. Przede wszystkim najważniejszy jest regularny tryb życia. Nie możemy pozwolić sobie na to, aby jednego dnia jeść kolację o 19 a drugiego przed samym snem o 23. Od tego właśnie się tyje, nie ważne co się przyswaja za posiłki. Jeżeli nauczymy się regularnych ćwiczeń i spożywania posiłków można utrzymać naprawdę dobrą sylwetkę.

Ewa543 jest nieaktywny Nowy na forum

hejka. Poczytaj o ketogenicznej diecie.
    Mi pomogła pozbyc sie 8 kg za kilka miesięcy.
    Ja często używam zamienniki cukru, rozne zdrowe oleje, nasiona. Kupuje w internecie.
    polecam produkcje Big Nature.

Sara212 jest nieaktywny Nowy na forum

Zdrowe odrzywianie w starszym wieku to podstawa do dobrego samopoczucia. Wejdźcie sobie na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest tam mnóstwo artykułów o zdrowym odrzywianiu o sporcie o leczeniu. Polecam wam wejść i poczytać dowiedzieć się ciekawych i ważnych żeczy

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów