Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

Jajadźka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

Ja z nadwyżką kilogramów poradziłam sobie z pomocą diety i suplementu www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu, dzięki któremu o łatwo utrzymać dietę. Odpowiednio dobrane składniki produktu zmniejszają apetyt. Przyjmując ten suplement na pewno nie będą Cię kusiły słodkie produkty. Mi się udało zrzucić kilka kilogramów po pierwszym miesiącu. Jako gratis do produktu dostałam dietę rozpisaną na miesiąc przez specjalistów. Oprócz tego ćwiczę by mieć jędrne ciało. Nie chcę żeby po utracie kilogramów wisiała mi skóra.

Awatar Molizarea
    Molizarea jest nieaktywny Nowy na forum

Ja nie mam jako takiego wielkiego sposobu na chudnięcie, bo niezbyt tego chce. Pragnę jedynie mieć dawną kondycję i może zgubić lekko tkanki tłuszczowej.

1. Sporo wysiłku fizycznego.
    2. Jem to co chce, ale w mniejszych ilościach.
    3. Nie jem przed snem.
    4. Co najważniejsze staram się do wszystkiego podchodzić z uśmiechem. Jeżeli nie czuję się na siłach. Nie zrobię danej czynności.

Izaa11 jest nieaktywny Nowy na forum

Hej
    Zapraszam Was do zapoznania się z bardzo skuteczną dietą, dzięki której można zrzucić nawet 5kg w 7 dni
    Jest to dieta połączona z ćwiczeniami, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy
    Osobiście polecam!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

MiniMini57 jest nieaktywny Nowy na forum

Indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz dieta najlepiej się sprawdza.Ja dodatkowo biorę błonnik Glukomannan.Poczytajcie sobie o nim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Moim zdaniem nie ma idealnego i dokadnie sprecyzowanego sposobu na zrzucenie spędnych kologramów dla każdej osoby.
    Każdy człowiek jest inny i powinniśmy podchodzić do każdego bardzo indywidualnie.
    Są produkty, które jednemu będą szkodzić, a u drugiej osoby mogą powodować spadek kilogramów.
    Niektórzy stosują diety niskowęglowodanowy, wysokotłuszczowe, jeszcze inni wysokowęglowodanowe.
    Ja wychodzę z założenia, że najlepszym rozwiązaniem dla zdrowego człowieka jest dieta, która będzie racjonalna i opierała się na dostarczaniu do organizmu wszystkich skłądników odżywczych z uwględnieniem również ewentualnych deficytów

Trzeba wybadać z czym mamy największy problem. Czy jest to dieta czy może brak aktywności fizcznej.

Na pierwszy ogień trzeba oczywiście wyeliminować produkty, które nie są zalecane nikomu, takie jak słodycze, słodzone napoje, przetworzone produkty gotowe, przekąski, typu paluszki chipsy, fast foody, cukier czy produkty z białej mąki.
    Nalezy wzbogacić swoją dietę w błonnnik pokarmowy, pełnoziarniste produkty zbożowe, kasze, ryż brązowy, makarony pełnoziarniste oraz przede wszystkim warzywa oraz w mniejszym stopniu również owoce.

W zasadzie każdy produkt niesprzyjający naszemy organizmowi może zmodyfikowac po swojemu i stworzyć coś zdrowego i pysznego.
    Można zrobić pyszne naleśniki z mąki z pełnego ziarna lub ciasto również eliminująć mąkę pszenną jasną oraz cukier, który można zawsze zastąpić miodem lub naturalnym słodzikiem takim jak na przykład stewia, ksylitol czy erytrol.
    Bardzo ważne jest, żeby do każdego posiłku dodać warzywa, które pomogą nam szybciej się najeść i dostarczą witamin i składników mineralnych. Zaczynając posiłek to właśnie od nich nalezy zaczynać jedzenie.

Trzeba również pamiętać, aby unikać napojów gazowanych oraz słodzonych. Należy pić przynajmniej 1,5-2 litry wody w ciągu dnia, a w dni treningowe nawet 3 litry.

Kwestia aktywności fizycznej również jest bardzo ważna jednak tutaj należy także podejść do tego bardzo indywidulanie i znaleźć aktywność fizczyną, która będzie nam sprawiała przyjemność, a nie była przymusem
    Najlepiej ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 45-60 minut.

lara27 jest nieaktywny Nowy na forum

ja korzystam głównie ze zdrowych nawyków żywieniowych. najlepiej jak chudnie się w miesiąc około 3, max 4 kg - tak się dowiedziałam od dietetyczki :P Ale tutaj tez są przydatne porady : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kangle jest nieaktywny Nowy na forum

Jestem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]i cieszę się, że ją odkryłam, bo chudnę dość szybko (może nie tak szybko, jak bym chciała, ale i tak jest nieźle). Do tego bieganie, rower, choć to w dużej mierze zależy od aury i pływanie. Dla wszystkich, którzy się odchudzają, mam jedną radę: po prostu zacznijcie coś robić, lenistwo samo zniknie i przyjdą efekty.

Awatar Aga-Przerwa
    Aga-Przerwa jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez MiniMini57 Zobacz posta
    Indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz dieta najlepiej się sprawdza.Ja dodatkowo biorę błonnik Glukomannan.Poczytajcie sobie o nim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wszystko się zgadza. Dieta + ćwiczenia kluczem do sukcesu. Jednak zastanowiłabym się nad przyjmowaniem suplementów. Lepiej będzie tak skomponować jadłospis, aby wszystkie składniki odżywcze dostarczyć wraz z posiłkami. To co sztuczne nie zawsze jest dobre.

Awatar Mar-za
    Mar-za jest nieaktywny Znany na forum

staram się trzymać w granicach 1300-do 1500 Kcal wyeliminowałam z diety węglowodany, dostarczam tylko te w warzywach, za to zjadam sporo tłuszczu , i umiarkowane ilości białka-moja waga od stycznia spadła pomiędzy 5-6 kilogramów.
    nie mam napadów głodu,nie myszkuję wieczorami w poszukiwaniu łakoci, znacznie zmniejszyła mi się ochota na słodycze.
    systematycznie -zdaję raport czego ile pochłonęłam.( jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak wygląda moje codzienne menu to zapraszam do mojego domku)
    moja dieta to dieta wysoko tłuszczowa- początkowo zaczęłam od diety optymalnej wg Kwaśniewskiego- teraz poszło to w kierunku LCHF - podobne diety z tym ze LCHF- dopuszcza więcej produktów ( np olej roślinny tłoczony na zimno)

judytarz jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ćwiczę conajmniej 2-3 razy w tygodniu do tego mam dietę od trenera, dobraną naprawdę do mnie, bo nie ma tam jajek, których nie lubię jeść, a są często w dietach, zastępuje mi innymi składnikami, albo w składnikami w proszku do tego polecił mi 5fit energy+ l -karnityna, ale to jako dodatek do wysiłku, na szybsze spalanie tłuszczu. Staram się też jeździć rowerem do pracy i czasami chodzę grać w siatkówkę, więc ruchu mam sporo, tylko praca siedząco stojąca

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów