Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 65
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

hejo ćwiczenia, dietka i suplementy - ja korzystam z Trizera. Dopiero rozpoczynam swoją walkę, więc wielee na temat jego działania Wam nie powiem ale ma fajny skład więc mam nadzieję, że będzie to moje odcjhudzanie wspomagał.
    Sporo spaceruję - to jest moja główna aktywność fizyczna. Poza tym jeżdże na rowerze.
    Jem 5 posiłków dziennie, o stałych porach - dieta opracowana przez dietetyka (w pakiecie z Trizerem była) . Zobaczymy jakie będą efekty

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

FitDroga - Dobrze, że stosujesz Trizera jako suplement, jednak pamiętaj, że w dalszym ciągu ma on za zadanie jedynie wspomóc proces odchudzania. Największe efekty przyniesie Twoja ciężka praca i trzymanie się diety Faktycznie, skład tego suplementu jest dobry, nie ma w nim jakichś dziwnych, niezbadanych, sztucznych substancji, opiera się na wyciągach roślinnych

Judytarz - Również ciekawa dieta, fajnie, że ma nad Tobą oko profesjonalny trener To motywuje i pomaga schudnąć zdrowo i z głową, bo niekiedy diety na własną rękę kończą się niedoborem witamin i niektórych składników, lub zbyt szybką rezygnacja.

Mar-za - Mnie zawsze ciekawiły te diety tłuszczowe. To tak jakby zaprzeczenie takich ogólnych informacji, które zna każdy z nas, no bo jak to możliwe, że chudniemy zjadając tłuste potrawy, a jednak się da i jesteś tego przykładem. Brawo za te 5-6 kilo Oby było więcej !

Kangle - ta dieta Scarsdale wydaje mi się trochę zbyt drastyczna, by schudnąć na niej efektywnie, zdrowo i bez efektu jo-jo. Jeśli już się na nią zdecydowałaś, to pamiętaj, bu nie stosować jej przez dłuższy czas i potem dobrze się przyłożyć do wychodzenia z tej diety. Przy tak resktrykcyjnej diecie, jaką jest scarsdale konieczne są regularne wizyty u lekarza i badania. Tym bardziej, że jeszcze oprócz diety biegasz, jeździsz na rowerze i pływasz. Moim zdaniem powinnaś spozywać więcej kalorii, niż przewiduje ta dieta. Chudnąc będziesz na pewno, może nie w tak szybkim tempie, ale za to nie odbije się to na twoim zdrowiu.

SanKoz jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ćwiczyłam do tej pory dwa razy w tygodniu. Jednak ostatnio zdecydowałam się na zmianę aranżacji salonu. Kupiłam meble zajmujące mniej miejsca i przeznaczyłam część salonu na mini siłownię. I teraz ćwiczę praktycznie codziennie w międzyczasie oglądając telewizję Akurat mi odpowiada taki sposób na ćwiczenia. Oprócz tego wiadomo, staram się jeść zdrowo i regularnie, piję dużo wody i liczę na to, że efekty wkrótce się pojawią Powodzenia dla wszystkich walczących!

stworek96 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    2

Hej wszystkim ! Czy któraś z was stosowała dietę 1500 kcal ? Jakies efekty? Polecacie czy raczej odradzacie ? Na co najlepiej zwrócić uwage ?

Ewelina i dlatego się skusiłam chociaż ja wcale nei zamierzałam odchudzać się z suplementami tylko ta dieta - no
    Ale tak , tak.. wiem doskonale, że to ruch i dietka robią robotę - nie zapomnę o tym

kcalmar jest nieaktywny Nowy na forum

Walka z kilogramami nie jest prosta a suplementy i diety cud mogą odbić się negatywnie na naszym zdrowiu lub nie dać oczekiwanego efektu. Najlepiej zgłosić się do specjalistów jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] którzy dobiorą nam odpowiednią, zdrową, indywidualną dietę

jolanta54 jest nieaktywny Nowy na forum

Jak nauczyć się jeść regularnie?

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

jolanta wiesz jaki ja miałam sposób? BO u mnie z tą regularnością zawsze był problem. Nastawiałam sobie budzik dzwonił mi zawsze na pół godziny przez planowanym posiłkiem - no.. nie budizk, tylko alarm. Miałam wtedy jeszcze czas, żeby wszystki przygotować gorzej było z chęcią na jedzenie, ale i to przyszło z czasem

Awatar mniejszabecia
    mniejszabecia jest nieaktywny Nowy na forum

Budzik/alarm jest zawsze pomocny. Ja też tak zaczynałam, bo na początku diety trudno mi było zmusić się do śniadania rano. Teraz przeciwnie, mój organizm wręcz domaga się bym spożyła wartościowy posiłek o poranku. U mnie budzik ma jeszcze zastosowanie odnośnie przyjmowania tabletek Trizera. Ustawiam alarm i mam pewność, że nie zapomnę zażyć dawki. Raz mi się tylko zdarzyło przez to, że spotkanie w pracy się przeciągnęło, a potem było już zbyt późno by wziąć dawkę. Na szczęście był to jednorazowy incydent.

też tak mam mniejszabecia. u mnie śniadania to był jakiś ksozmar. Najlepiej, żeby wcale ich nie było. ale gdzieś tak po tygodniu czy 10 dniach wszystko się zmieniło, teraz w sumie organizm tego śniadania domaga się najbardziej, reszta posiłków mogłaby nie istnieć ale oczywiście jem regularnie i wszystkie posiłki.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów