Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

No, ja znam wielu ludzi, którzy nie jedzą śniadań i potem w ciągu dnia jedzą strasznie niezdrowo i śmieciowo. Często się mnie pytając "no, jak ja mam schudnąć, jak tobie sie to udało ?!" i tak bla bla, dalej, wiadomo No i ja im tłumaczę, że najważniejsze, by rano zjeśc śniadanie, bo to ndaje energię na większość dnia i nie mamy póżniej po południu wilczych napadów głodu i nie jemy byle czego. Często te rady są niestety jednak jak grochem o ścianę, bo duzo ludzi mówi, że oni "nie umieją jeść rano" i koniec kropka ... I weź tu wytłumacz. Osobą, która ostatnio zaczęła się przełamywać w stronę konkretnych śniadań jest mój tata I trzeba przyznać, że jak na pięćdziesiątke na karku, to formę ma całkiem dobrą.Za to mama ma okropne nawyki i ciężko ją do czegokolwiek przekonać. Nie umie jeść śniadań, a jej pierwszy posiłek to drożdżówka, kawa i puszka coli na przerwie w pracy ... W domu jest kawa z ciachem obowiązkowo po pracy, obiad jakoś koło 17 i niestety przegryzki śmieciowe przed telewizorem i "byle co" na kolację, parówki, białe buły itp... Może powoli, małymi kroczkami coś do niej dotrze :P

zosiakrasna13 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol Zobacz posta
    No, ja znam wielu ludzi, którzy nie jedzą śniadań i potem w ciągu dnia jedzą strasznie niezdrowo i śmieciowo. Często się mnie pytając "no, jak ja mam schudnąć, jak tobie sie to udało ?!" i tak bla bla, dalej, wiadomo No i ja im tłumaczę, że najważniejsze, by rano zjeśc śniadanie, bo to ndaje energię na większość dnia i nie mamy póżniej po południu wilczych napadów głodu i nie jemy byle czego. Często te rady są niestety jednak jak grochem o ścianę, bo duzo ludzi mówi, że oni "nie umieją jeść rano" i koniec kropka ... I weź tu wytłumacz. Osobą, która ostatnio zaczęła się przełamywać w stronę konkretnych śniadań jest mój tata I trzeba przyznać, że jak na pięćdziesiątke na karku, to formę ma całkiem dobrą.Za to mama ma okropne nawyki i ciężko ją do czegokolwiek przekonać. Nie umie jeść śniadań, a jej pierwszy posiłek to drożdżówka, kawa i puszka coli na przerwie w pracy ... W domu jest kawa z ciachem obowiązkowo po pracy, obiad jakoś koło 17 i niestety przegryzki śmieciowe przed telewizorem i "byle co" na kolację, parówki, białe buły itp... Może powoli, małymi kroczkami coś do niej dotrze :P
    dlatego właśnie nie sztuką jest wiedzieć co powinno sie jeść i jak a potem nie potrafić się zmobilizować do tego, żeby się trzymać diety... tutaj w grę wchodzi psychika czlowieka i jeżeli ją do tego włączymy to osiągniemy lepsze efekty a już na pewno nabierzemy motywacji! nauczyla mnie tego Ola Łomzik, mój diet coach bo zamiast zwykłego dietetyka wybrałam ją i jestem zadowolona z tego wyboru bo gdyby nie ona to wiem, że po tygodniu/dwóch poddałabym się i tyle by było z odchudzania ;/ w tym momencie jestem w połowie drogi do osiągniecia upragnionego celu i idzie mi to bardzo dobrze!

dominika.p jest nieaktywny Nowy na forum

Dieta każdego człowieka to sprawa indywidualna, a zwłaszcza w trakcie odchudzania. Każdy z nas będzie potrzebował innego bilansu, aby osiągnąć efekty. Polecam udać się do dobrego dietetyka, który po szczegółowym wywiadzie ułoży jadłospis. Ja skorzystałam z takiego rozwiązania i chodzę do gabinetu Projekt Zdrowie, stosuję się do zaleceń, a kilogramy lecą w odpowiednim tempie. Oczywiście trzeba się pilnować i mieć dużo silnej woli, ale ja dostaję porządną dawkę motywacji od dietetyka Ich lokalizacje są dostępne na stronie: projektzdrowie.info

Justyś99 jest nieaktywny Nowy na forum

Właśnie dlatego ja zaczęłam dietę od wizyty u dietetyka, który pokierował na początku moją dietą - byłam u specjalisty z centrum medycznego w Warszawie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - polecam w ten sposób odpowiednio, dobrze i BEZPIECZNIE się odchudzać. Z kimś, kto ma o tym wiedzę.

Awatar Puwas
    Puwas jest nieaktywny Nowy na forum

Ja postanowiłam przejść na dietę i zaraz opowiem jaka była moja historia. Raz już udało mi się schudnąć (po pierwszej ciąży) dość naturalnie i szybko. Wystarczyła aktywność związana z opieką nad dzieckiem oraz mniejsze posiłki. Wiadomo - przewijanie, karmienie, tulenie, spacery z wózkiem itp. Po drugiej ciąży niestety nie mogłam schudnąć. Postępowałam zgodnie z naturą i tak jak w pierwszej ciąży. Waga jednak nie spadała. Na początku się tym nie przejmowałam zbyt mocno, ponieważ ważniejszy dla mnie był mój synek. Po jakimś czasie jednak nadprogramowe kilogramy zaczęły mi doskwierać. Zdecydowałam się na porady dietetyczne i zaplanowane treningi, ponieważ sama raczej nie zmotywowałabym się na długo. Po poszukiwaniach dietetyka i trenera w jednym zdecydowałam się na ostateczny krok! Zamówiłam konsultacje dietetyczne [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - co ważne dla mnie, mam stały kontakt z dietetykiem, więc moja motywacja nie spada, a wręcz przeciwnie! To już drugi miesiąc bycia na diecie i czuje się o wiele lepiej. Mam już prawie doskonale wypracowane nawyki, więc optymistycznie myślę o kolejnych miesiącach Trzymajcie kciuki!

elwiraaa jest nieaktywny Nowy na forum

Przyznam się, że mam 94kg i mierzę 155 cm. Także jak widać moja waga jest nieadekwatna do wzrostu. Mam już kilka diet za sobą, ale efekty praktycznie niskie. Chciałabym przede wszystkim zacząć się zdrowo odżywiać, a nie tylko głodzić. Znajoma mi mówiła, że jest coś takiego jak dieta oparta o geny Medistore. Ponoć wykonuje się badania swojego DNA i na podstawie jego można sporo uzyskać informacji o swoich organizmie i typie żywienia. Dzięki temu można dowiedzieć się jak zdrowo się odżywiać zgodnie z potrzebami naszego organizmu. Jak dla mnie brzmi to ciekawie.

adelgaza jest nieaktywny Nowy na forum

Mogę powiedzieć tylko że musisz przestrzegać się dietę, dużo spać oraz ciągle uprawiać sport
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

alamajao12 jest nieaktywny Nowy na forum

dieta daniela
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tektyt jest nieaktywny Nowy na forum

Pewnie najlepszy sposób to zacząć biegać, super sposób - na początku jest mega ciężko ale działa
    Poczytaj trochę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i próbuj

phariba94 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja też przede wszystkim stawiam na kilka mniejszych posiłków no i co najmniej 2-3 razy trening. Przede wszystkim chodzę na zajęcia cardio (trampoliny) i piję co namniej 2l wody dziennie. Efekty są, ale na pewno nie 15kg w 3 miesiące, bardziej spada 2kg na miesiąc. Aaa i co ważne na bieżąco śledzę sobie wskaźnik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów