Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

JoannaKr jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

Muszę Wam przyznać, że bardzo długo zajęło mi dojście do miejsca w którym jestem teraz. Ale od początku- zawsze byłam osobą szczupłą, jednak odkąd zaczęłam pracować, moja waga w ciągu roku wzrosła o 7 kg. Nie miałam ogromnej nadwagi- ważyłam 57 kg przy wzroście 160, jednak bardzo chciałam wrócić do mojej starej sylwetki. Myślałam, że skoro przez całe życie byłam szczupła to będzie to bardzo łatwe- nic bardziej mylnego. Poczytałam trochę, zaczęłam ćwiczyć (z filmikami z YT), wyliczyłam sobie ujemny bilans według jakiegoś internetowego kalkulatora i po 5 miesiącach efekt był zerowy... Zaczęłam biegać, coś tam zeszło ale to nie było to. W końcu usłyszałam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Byłam sceptycznie nastawiona do trenerów i dietetyków, tym bardziej że widziałam jak w internecie laski samodzielnie uzyskują świetne efekty. Jednak w moim przypadku to właśnie konsultacja z trenerem pod względem diety i ćwiczeń pomogła mi wyjść na prostą.

Konkluzja jest taka- jeśli nie chudniesz, to prawdopodobnie źle liczysz kalorie. Co więcej wiele osób zawyża swoją aktywność, wyliczając dla siebie bilans. Pamiętajcie, że liczy się wasza ogólna aktywność w ciągu dnia

Kassandra5 jest nieaktywny Nowy na forum

no tak, musi być deficyt kaloryczny. inaczej nie da się zrzucić nadmiernych kg. Taka prawda. Trzeba także uważać co sie pije - bo to puste kalorie. Ale ja np czasem taki sok jako przekąskę traktuję. I np soki Nuja bardzo mi smakują, są smaczne i zdecydowanie sycące!

kasiulec0 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ogólnie wprowadziła świeżo wyciskany sok z pomarańczy jabłka i marchewki jako jeden z posiłków

koniec12 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja jem po prostu zdrowo i dużo się ruszam Polecam stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajduje się tam wiele fajnych artykułów również o tym jak znaleźć motywacje do ćwiczeń

joanna3212 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja obecnie korzystam z usług dietetyka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Dodatkowo ćwiczę kilka razy w tygodniu.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów