Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
Like Tree4Lubią to

Wątek: Jak się odchudzacie?

agnes_123 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Jak się odchudzacie?

Cześć.
    Macie jakieś sprawdzone sposoby na odchudzanie? Chcę pozbyć się 15 kg i szukam sprawdzonych sposobów. Jakieś diety, ćwiczenia, suplementy? Co polecacie?
    qDevil lubi to.

Awatar Gumisio888
    Gumisio888 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdynia

Domyślnie Odp: Jak się odchudzacie?

Cześć, napisz coś więcej o sobie. Wtedy będzie można pomóc.

Ja ogólnie polecam zdrową dietę, ze zwiększoną ilością białka i warzyw, a ograniczeniem do minimum cukrów prostych i produktów zawierających tłuszcze utwardzone (trans). 6 posiłków, co 3h, ostatni posiłek 2-3h przed snem (ok 20-21). Po 18 zero węgli (oprócz warzyw) - wyjątkiem jest posiłek po treningu.
    No i trening - stawiam na 3 rodzaje treningu: trening siłowy, tradycyjne aeroby i interwały. Pierwszy rodzaj to ogólnorozwojowe ćwiczenia z obciążeniem 2x w tyg. Drugi to najbardziej polecam bieganie. 3x w tyg po godzince. Trzeci - interwały robione na siłowni. Albo po treningu siłowym, albo jako osobny, krótki trening - można je wykonywać np. na skakance.
    Suplementy: to zależy indywidualnie od potrzeb, celu i stopnia jego realizacji.

noregrets jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Józefów

To zależy w jakim czasie chcesz schudnąć. Jeżeli chcesz na stałe zmienić sposób odżywiania i przeznaczyłaś na to kilka miesięcy, to najlepiej będzie jeżeli zastosujesz najprostszą na świecie dietę MŻ- mniej żreć Po prostu, nie jesz słodyczy, kolacja najpózniej o 19, wykluczasz makarony (chyba, że razowy), nie łączysz ziemniaków i mięsa w obiedzie, jesz tylko ciemny chleb, ewentualnie grahamki, no i duuużo owoców i warzyw oraz wody Można przy takim odżywianiu schudnąć od 0,5 do 1kg na tydzień, przy aktywności fizycznej pewnie jeszcze więcej

Dzięki za podpowiedzi. Chcę schudnąć tak w ciągu 3 miesięcy, ale jak będzie szybciej to się wcale nie obrażę Najgorzej to u mnie jest ze słodyczami, bo o ile mogę ograniczyć kaloryczność posiłków, tak ciężko mi nie zjeść czegoś słodkiego w ciągu dnia. Ograniczam się jak mogę - dziś np. zjadałam 2 cienkie plasterki chałwy. Ale domyślam się, że w diecie najważniejszy jest brak słodyczy...
    A jakieś suplementy diety polecacie? Na jakimś blogu znalazłam recenzję [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (pod tym linkiem jest skład). Myślicie że to zadziała? Oczywiście w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.
    qDevil lubi to.

Awatar mochaa93
    mochaa93 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

15 kg w ciągu 3 miesięcy... Nie jest niemożliwe, ale musiałabyś nabrać naprawde dobre tempo. Jedząc chałwe napewno sobie nie pomożesz.
    Suplementy - ja łykam chrom i l-karnityne.
    Nie zakładaj sobie, że w ciągu 3 miesięcy schudniesz te 15 kg... Każdego z nas ciało jest inne. Lepiej chudnąć wolniej, a na stałe.
    Nie jedz węglowodanów prostych - słodycze, cukier, białe pieczywo, biały ryż, biały makaron itd. itp.
    Jeśli jesz chleb - pełnoziarnisty, i sprawdź czy jest pełnoziarnisty, czy tylko zabarwiony na brązowo, bo i takie rzeczy się zdażają.
    Brązowy ryż, pełnoziarnisty makaron...
    Ja od 2 miesięcy w ogóle nie tknelam żadnego ryzu i makaronu. Jedynie pozwalam sobie na 1-3 kromki chleba pelnoziarnistego.
    Jem warzywa i chude mięso. Ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. Jeśli masz siłe na więcej to proszę bardzo... ale jeden dzien w tygodniu przeznacz na regeneracje mięśni.

/ Zdrowy duch, zdrowe cialo.

Nie palę od 16.03

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Ja powiem czego nie polecam. malo kalorii, jednostronne diety.

Chyba sukcesem odchudzania jest racjonalne jedzenie i wiecej ruchu, regularny sen i wiara w siebie no i duzo ruchu. Chemi nie polecam. Szkoda watroby.

Jak ja sie odchudzam?

- jem 5 posilkow dziennie. staram sie wybierac zdrowe rzeczy, warzywa sezonowe, zadnych polprodukowt i podobnych rzeczy.
    - staram sie jesc 2000 kcal. Minimum na dzien to 1500. Mniej nie jem i sie tego trzymam.
    - sport, sport i jeszcze raz sport. nawet zwykly godzinny spacer troche szybszym krokiem to dobra rzecz
    - nie wyznaczam sobie zadnych celi. Wiem mniej wiecej ile chce schudnac. Ale nie planuje, ze do konca marca schudne tyle i tyle. Nie mam ochoty na niezadowolnie itd. kazde kg w dol, mniej cm to sukces. A za kazde 5 kg nagroda.
    - mam wypisane, co sobie kupie jak schudne, co zrobie. I juz sie na to ciesze.
    cel > 105
    111.......106,4.........58

Makosza je, cwiczy i chudnie

Cytat Zamieszczone przez mochaa93 Zobacz posta
    15 kg w ciągu 3 miesięcy... Nie jest niemożliwe, ale musiałabyś nabrać naprawde dobre tempo. Jedząc chałwe napewno sobie nie pomożesz.
    Suplementy - ja łykam chrom i l-karnityne.
    Nie zakładaj sobie, że w ciągu 3 miesięcy schudniesz te 15 kg... Każdego z nas ciało jest inne. Lepiej chudnąć wolniej, a na stałe.
    Nie jedz węglowodanów prostych - słodycze, cukier, białe pieczywo, biały ryż, biały makaron itd. itp.
    Jeśli jesz chleb - pełnoziarnisty, i sprawdź czy jest pełnoziarnisty, czy tylko zabarwiony na brązowo, bo i takie rzeczy się zdażają.
    Brązowy ryż, pełnoziarnisty makaron...
    Ja od 2 miesięcy w ogóle nie tknelam żadnego ryzu i makaronu. Jedynie pozwalam sobie na 1-3 kromki chleba pelnoziarnistego.
    Jem warzywa i chude mięso. Ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. Jeśli masz siłe na więcej to proszę bardzo... ale jeden dzien w tygodniu przeznacz na regeneracje mięśni.
    Te tabletki, o ktorych pisałam mają L-karnitynę, więc może faktycznie od nich zacznę i zobaczę czy widać efekty. Pozostałe składniki wydają się być ok, więc może coś mi pomogą. Pieczywa jasnego nie jem od kilku miesięcy. A o tym barwieniu słyszałam. Swoją drogą - czego to ludzie nie wymyślą. Słodycze odstawiłam wczoraj. Zobaczymy ile wytrzymam. Ale mam chęć schudnięcia, więc jestem dobrej myśli.

kola555 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Fajnie, że ktoś tez pisze o skutecznie działających suplementach diety, bo właśnie miałam coś sobie kupić, a w wielu miejscach widzę sporo negatywnych komentarzy. Zmartwiło mnie to, gdyż moja dieta i ćwiczenia nie dają zbyt spektakularnych rezultatów, a zależy mi na zrzuceniu paru kilogramów do wakacji. Kumpela doradza mi, żebym wybrała coś z rankingu ze strony preparatynaodchudzanie.com.pl, bo słyszała sporo dobrego o tych środkach. Chyba zdecyduje się na suplement z wyciągiem z jagód acai, bo ostatnio na forach dużo się o nich mówi.
    qDevil lubi to.

PiRKwadrat jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski

Widzę tu sporo pozytywnych opinii o suplementach. Sama też chyba zacznę je stosować. oczywiście nie traktuje ich jako cudownego środka, który będę łykać leżąc na kanapie, a rezultaty same przyjdą Nie zrezygnuję z aktywności fizycznej i właściwego odżywiania, bo byłoby to po prostu bez sensu. Ja z kolei trafiłam na inny ciekawy ranking najlepszeodchudzanie.pl , z którego chyba coś sobie wybiorę.
    qDevil lubi to.

marajka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Krakow

Fajny watek. Jakies konkretne porady
    Dzis mi mija 14 dzien diety, czuje sie lzejsza, czuje sie lepiej, wiaodmo na wadze rewolucji nie ma, ale przeciez to dopiero 2 tyg
    Jak wyglada moje odchudzanie?
    Ograniczam pieczywo do minimum, a jesli juz jadam to ciemne pelnoziarniste, ale tylko kromke na dzien np na sniadanie, jem strasznie duzo owocow, czasem mam wrazenie ze za duzo, bo przeciez tam tez sa cukry, no ale lepsze to niz wcinac slodycze nie jem ziemniakow, spozywam troche ryzu, makaron jem normalny ale baaaaaaaardzo rzadko, jadam duzo drobiu, raz przygotowywany na parze, raz smazony na tluszczu, nie oszukujmy sie , caly czas jadac cos mga pozbawionego tluszczu raz ze nie jest mozliwe, a dwa dobre , tluszcze tez nam sa potrzebne, staram sie pic tylko jedna herbate dziennie , gora dwa, a to z tego wzgledu ze musze slodzic ja dwie lyzeczki, swoja dorga zastanawiam sie czy nie zamienic cukru, slodzikiem Ogolnie musze sie przyznac ze malo pije, moj organim nie potrzebuje wielu plynow, a to nie najlepsze jesli chodzi o diete, wiem =/ staram sie jes 5 posilkow dziennie, z ostatnim posilkiem roznie bywa raz ostatni jest o 19 , raz o 21, chce to ustabilizowac i po 19 juz nic wiecej nie jesc pracuje nad tym. Co do cwiczen to codziennie chodze na godzinny spacer (szybkim marszem) do tego z 3 razy w tyg albo zumba, albo aerobic, codziennie 30 min na orbitreku, 15 min na tzw twisterze, 60 brzuszkow, wbieganie po schodach , oczywiscie dobiera ciwczena po kilka i codzien je zmieniam, zeby mi sie nie znudizlo i zbey sobie urozmaicic. no nie wiem co jeszcze moge powedziec, jesli chcesz cos wiedziec to pytaj zycze powodzenia

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów