Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 232
Like Tree43Lubią to

Wątek: super laseczka chudziutka tydziesteczka

Awatar derika
    derika jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: super laseczka chudziutka tydziesteczka

No dobrze Welcome back po…. Ło Matyldo… ostatnio byłam tu w 2014 roku???

Coooo za wstyd? Normalnie wiocha all-you-can-eat tyle, że tu jeszcze trochę wiochy na wynos było.

5 lat… co się zmieniło? Stan liczebności potomstwa… do mojego stadka doszło małe bobo…już nie takie małe – na dzień dzisiejszy 2 letnie już. Córcia Wiktoria. Zmieniłam też pracę (w sumie świeża sprawa) i wreszcie udało mi się rzucić palenie. Niestety te ostatnie 5 lat zaowocowało wzrostem wagi o 10 kg Ale nie poddałam się jeszcze wracam z myślą żeby walczyć. Spotkałam się z dawnymi psiapsiółkami, które trochę we mnie odświeżyły ducha z dawnych czasów.

Więc tak. Wracam. Wracam by walczyć. Chudziutka trzydziesteczka…co prawda mi już bliżej 40 ale tytuł może pasować… chcę osiągnąć to póki jeszcze jestem trzydziesteczką

Cel – 70 kg… nie wiem czy uda mi się go osiągnąć. Na pewno chcę. Więc tak ustawiłam by dążyć do doskonałości… ale i 75 mnie ucieszy…choć na chwilę obecna nawet 80 byłoby SOOOO FINE.

Jaki plan? Planuję uskutecznić bieganie…wiadomo – przez pierwszych wieeele tygodni będzie to marszobieg ale przy 3 dzieci nie bardzo umiem się zorganizować by dotrzeć na fitnessa… idea jest taka, że jak już wciągnę się w bieganie i dietkę to jak endorfinki zaczną się produkować to pokonam mityczne blokady i dotrę do fitness klubu. Biegać będę rano (rano rano o godzinie 5tej – i tak budzę się około 5:20 więc po prostu nie będę starać się zasnąć i tyle). Do tego zdrowo rozsądkowa dieta: nie wiem czy zliczać kalorki czy po prostu dokonywać dobrych wyborów… odstawić słodki i tłuste zwiększyć liczbę warzywek…

Wpadajcie proszę wspierajcie. Będzie to olbrzymia pomocą

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Derrriiiii
    Nie wiem czy mnie pamiętasz ale pisałyśmy u siebie.
    Niedawno nawet cię szukałam na forum i bachhhh piszesz.
    Cieszę się że walczysz o siebie no i gratuluję trzeciej pociechy!
    2012 - 115 kg... 2019 - ok. 80 kg
    175 cm
    https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...oniczynka.html

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Haha własnie pisałam u Ciebie Jak mogłabym zapomnieć !!!Swoją drogą fascynujące, że te więzi z tego forum rozluźniaja sie ale nigdy nie pękają...a miałyby prawo...po tylu latach?!

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

OK… w sumie nie byłam zdecydowana czy to robić czy nie ale już miałam apkę na fonie więc po prostu ja odpaliłam i wklepałam co tam dzisiaj jadłam i co tam jeszcze zjeść planuję… i tak… apka ustawiła mi limit kalorków na 1450… rozsądnie. Nierozsądne były moje zakupy dzisiaj… nie ugotowałam obiadu więc kupiłam w Żabie pierogi… do tego 0,5l koli… i jakes promo było…degustacja… batonik milka brownie …

I w ten sposób od samej siebie dostałam po głowie… 1100 kcal ponad limit

Wniosek: - trza liczyć…pisać a przede wszystkim planować…niestety nie mogę się kierować zdrowym rozsądkiem… bo po prostu jeżeli chodzi o żarcie to musze bydlaka wyhodować najpierw 

Deri liczenie i cięcie kalorii to najlepsza dla nas metoda.
    Ale nie zaczynaj od 1500.
    Masz sporo do schudnięcie, na 1800 będziesz chudła a cel naprawdę będzie bardziej realny
    175 cm

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Kalorie wpadają mi za bezmyślność i przez wieczorne kompulsy.... Jak zacznę planować i unikać kompulsów (róznymi metodami) to na 1500 będzie luz blues...chociaż w sumie na start mogę sobie zwiększyć limit.... trzeba mieć co ciąć z czasem....

BTW poczytałam o tych zapalnikach co mi dałaś linka u siebie.... podumałam podumałam... i wydaje mi się, że moimi zapalnikami są: pączki oraz słone mączno-mięsne bogate w tłuszcz kombinacje...

TZN mogę zjeść kromkę chleba z szynką (mąka...mięso) i to nie wywoła we mnie ataku... ale jak zjem 1 pieroga z mięsem albo jednego gryza tortilli z panierowanym kurczakiem to klękajcie narody.... sól, tłuszcz, mącznie i mięśnie....

Skoro wiesz jaki masz zapalnik warto pomyśleć nad jego eliminacją
    175 cm

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Jak minął likend, udaje Ci sie nie plynac wieczorami?
    Bardzo się cieszę, że tu jesteś.
    Mysle ze na początek spokojnie mozesz miec kal 2200.
    Bedziesz chudla a nie bedziesz miala poczucia glodowania. Jak przestaniesz chudnac na 2200 zmniejsz sobie do 2000 itd

Dietkujesz?
    175 cm

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Nieee

Wstyd mi ale kiepsko idzie... wczoraj sushi mi wpadło... przedwczoraj 2 kawałki szarlotki ... (w pracy koleżanka upiekła)... ale 2200 chyba nie przekraczam....do tego bieganie tez mi nie wyszło bo niestety chora jestem... mam straszliwie zatkane zatoki... więc nie biegam bo jak z gilem po pas?!... a o poranku jest koło zera jeszcze...więc zimno...

Wiem jak to wygląda... wiem że jestem mistrzynią wymówek...

staram się ograniczać straty jak się da... tzn i tak w porównaniu do tego co było jeszcze 2 czy 3 tygodnie temu to jest improvement.... jem śniadania (dzisiaj była boska owsianka z borówkami i migdałami)... pilnuję kroków... żeby były więc mam dziennie między 6000 a 9999 krokami... nie miewam kompulsów... chociaż do pełni cudowności obrazkowi wiele brakuje.

Powtarzam sobie, że jak tylko zatoki wyleczę to ruszę pełniejszą parą. Więc robię co się da by przyspieszyć odetkanie twarzy.... zaczęłam nawet robić płukanie zatok... mało przyjemne ale odtyka jak złoto...szkoda tylko, że po 2h juz z powrotem jestem zatkana...
    Leonka36 lubi to.

Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów