Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 232
Like Tree43Lubią to

Wątek: super laseczka chudziutka tydziesteczka

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: super laseczka chudziutka tydziesteczka

Ja jak biegnę 7, 7 na h to mnie nie boli. Choć w sumie biegam już jakiś czas. No nie jest to moja miłość ale biegam...
    Więc bardzo ładnie Ci idzie.
    Ja mam zasadę taką:
    4 posiłki
    1 4 łyżki płatków owsianych, owoc, 2 łyżki jogurtu lub łyżka twarogu
    2 owoc
    3 warzywa porcja białka porca węgli 50g sałatka z kaszą pęczak i kurczakiem
    4 porcja białka 50g, porcja węgli 50 g i duuużo warzy odrobina tłuszczu. jajka sadzone 2 z warzywami i 2 małymi kromkami chleba razowego
    Deri kochana jest coraz lepiej.

Awatar derika
    derika jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Jest i nie jest ...

jest bo wiele rzeczy jest nieidealnych ale trzymam się biegania 3x tyg... w inne dni miałam robić dywanowce i tu już gorzej....tylko 2 razy zrobiłam...zawsze coś (a to zebraie w szkole i siedzenie do 23 nad ćwiczeniami z przyrody...a to lodówka sie zepsuła i cały dzień przy garach a wieczorem padłam na pysk...)... no i jedzeniowo dalej dalego od ideału... ale nie spinam się... bo po pierwsze...jak bieganie wychodzi to reszta wskoczy na swoje miejsce... potrzebuję kilku tygodniu w miarę sokojnej atmosfery w domu... bez apokalipsy co rusz....

lodówka się zepsuła... zamrażalnik nie mrozi.... dużo mięcha było... i albo bym wyrzuciła...albo pogotowała ... więc gotowałam... gulasz z szynką wiepszową... miska kotletów (niestety staropolsko tłustawych i w panierce - schabowe i mielone), 2 2litrowe słoiki zawekowane z sosem do spagetti bollognese... buraczki z boczkiem... zapiekanka z bobu, mielonego mięsa, czosnku i camembert...

mąż i dzieciory szczęśliwe...same ich ulubione dania...ale mi przyszło do głowy że mało dietetycznie....

do tego martwi mnie prognoza pogody.... pada pada pada pada... i tak przez 1,5 tygodnia

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Nie pojadłabym u Ciebie
    2012 - 115 kg... 2019 - ok. 80 kg
    175 cm
    https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...oniczynka.html

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

no wiem własnie....

dzisiejszy bieg o 5 rao zaliczony... naprawdę trzyma mnie to.... i nawet jeżeli dieta jest daleka od ideału (ale też juz lepsza niż wcześniej bo bez kompulsów) to czuję się lepiej... zatroszczona...przez samą siebie o siebie...

najbardziej doskwiera mi ból stóp... i boję się, że jak pójdę do lekarza ta powie, że to jakaś taka choroba- ie choroba co to nie da się za bardzo nic z tym zrobić...

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ale pyszności nagotowałaś.
    Kotlety... już wieki takich zwykłych nie jadłam.
    Zapiekanki z bobem nie znam i buraczków z boczkiem też nigdy nie próbowałam.
    Też się staram z dietą wskoczyć na dobre tory,
    Głównie zależy mi żeby porcje ograniczyć.
    Podziwiam za poranne ieganie.

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

wpadam zameldować, że dalej biegam. Weszłąm już na poziom 2 w mojej rozpisce treningowej... czyli
    5 min marsz rozgrzewki
    7x 2 min bieg 1 min marsz
    Cool down

Zaczynam czuć, że to bieganie... 1 minutowe były pikusiowe... teraz czuję pragnienie podczas biegu... łydy na granicy skurczu.... i lekka zadyszka...

ale tu mam pewien problem - Endomondo pokazało mi, że w systemie 1x1 (1 min biegu i 1 min marszu x12) przebiegałam dłuższy dystans (o 0,6 km i średnia prędkość była szybsza... 4,7 km/h vs 5.6 km/h

Trochę to demotywujące.... jakbym szybciej szła niż truchtała... bo ok bieg wielki to nie jest...no ale mimo wszystko....

przyznaję się do grzechu - weekend w plecy.... zjadłam miliard kalorii... głównie w porze obiadowej (za dobrze gotuję... pokonało mnie spagetti i placek po zbójnicku )

Ale walczę dalej... waga nie bardzo się rusza... więc przestałam na nia wchodzić... zbyt często...

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Hejka,

Melduję radośnie, że waga drgnęła w dół. Tzn… w ogóle waga mi stała przez ostatnie tygodnie…stała do póki mi to zwisało. Stała na 113,5…jak zaczęlam nieco ogarniać temat i weszłam na wagę…buuuuum…115.4 Normalnie SZOK, I w ogóle nie mogłam wrócić do 113.5… ze 3 tygodnie… ale postanowiłam że się tym nie przejmę i o dziwo mi się udało. No i dzisiaj wreszcie spadła … i pokazała 112,8 .

Z innych ciekawostek… zaczęłam prowadzić Bullet Journal do mojego odchudzania… to takie połączenie kalendarza z pamiętnikiem i screpbookiem. Oczywiście hand made  w pięknych pastelowych kolorach (specjalnie kupowałam pastelowe zakreślacze)… na jednej stronie mam tygodniowy kalendarz a na drugiej tabelki różnorakie (kto mnie zna wie że lubię cyferki…statystyki itp.) Ale luz…statystyk brak… mam wypisane treningi biegowe na dany tydzień (czyli ile minut biegu i marszu)… mam tabelkę gdzie wpisuje dzienne spożycie kalorii… gdzie odhaczam że wypiłam chociaż 1 zielona herbatę…. Ile szklanek wody wypiłam… ile kroków zarejestrował mój krokomierz… jest też wykres nastrojów – ponieważ jem emocjonalnie na wykresie zaznaczam jaki był humor o poranku, w pracy i popołudniu…w ten sposób świadomie próbuję panować nad poziomem zdenerowawania… zaznaczam gdzie mnie poniosło… i czemu…. Teraz to dla mnie mega ważne… jestem mega wybuchowa…jak wybucham to jak atomówka… niszczę wszystko i wszystkich dookoła… a potem mam wyrzuty sumienia i biczuję się… a to prowadzi do jedzenia… mam też miejsce na TO DO listę …gdzie wpisuje nietypowe rzeczy do zrobienia … i dwie rameczki gdzie wpisuję sobie znaleziony w necie cytat motywacyjny. Między tygodniami wpisuje różne przemyślenia… komentarze do artykułów, które przeczytałam lub zwyczajnie drukuje i wklejam takie motywacyjne obrazki z neta…(pinterest rules).
    Prowadzę go po angielsku… w sumie nie wim czemu… trochę dlatego, że dzieciaki mi chciały to czytać… a to jednak osobiste notatki…

Zajmuje to trochę czasu…ale dzięki temu ciągle niezapominam…. Odnotowuję wypicie wody… to zawsze rzuci mi się w oczy coś co mnie ciągnie dalej… no i jest śliczne

Dzisiejszy bieg zaliczony. Chociaż 2 min biegu to dla mnie wyzwanie…1min była łatwa… (12 razy 1 bieg 1 marsz a teraz 7 razy 2 bieg 1 marsz)… pić się chce… i łydy pieką…to najgorsze… to takie uczucie na granicy skurczu…

Wystawiłam parowar na wierzch… mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie go użyć… na dziś zaplanowany jest kurak, batat i brokuł z parowara.  nie chce przyblokować spadków…

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

ojej
    próbowałam sobie wyobrazić ten pamietnik
    musi być boski!!!

az mnie ochota naszła na cos podobnego i musiałam wyszukac info

bajery po prostu!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez dolinalotosu ; 23-05-2019 o 09:40

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Ooooo fajny link super dzięki. Przyda mi się bo na razie to ja to na czuja robię a widzę że to systemowe podejście...parę nowych pomysłów juz mam.

a jak żeś ciekawa to dzielę sie fotą... nie ma tam znowu nic osobistego... bullet.jpg
    dolinalotosu lubi to.

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

cudowny jest TWój D!!!
    piekny!!

Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów