Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 248
Like Tree49Lubią to

Wątek: super laseczka chudziutka tydziesteczka

Awatar derika
    derika jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: super laseczka chudziutka tydziesteczka

Ale dzięki twoim linkom trochę będę zmieniała układ... na czuja to robiłam a to ma głębsza logikę jak się okazało

Tak więc dzięki

Dziś mam rewelacyjny humor... waga pokazała 112,3 czyli o 0,5 kg mniej niż wczoraj... dziciakowi rano nie udało sie wyprowadzić mnie z równowami... przed praca skusiłam się na Pyyyyyszne mangowe frapuccino w starbucks i potem w necie wyszperałam że miało tylko 153 kcal!!!

I do tego jest piątek!!!!
    dolinalotosu lubi to.

Awatar Leonka36
    Leonka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Super dziennik!
    Ja pamiętnik piszę od 14 rż i w ogóle mam potrzebę zapisywania mysli.
    MOja mloda mi podebrała zeszyty te najstarsze z czasów kiedy byłam jej równolatką.
    Udaję że nie wiem, że podczytuje.
    Super, że waga ruszyła.
    dolinalotosu lubi to.

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Leo… ja już jako takiego pamiętnika nie piszę… kiedyś pisałam a potem jakoś mi przeszło… w tym dzienniku zdarza się, że coś tam zapiszę jakieś przemyślenia lub coś ale bardziej skupiam się na motywacyjnych cytatach czy zdjęciach etc. No i znalazłam fun w planowaniu a ciężko mi szło zmotywowanie się do planowania posiłków.

Waga 11,8 więc spada spada spada cieszy mnie to bardzo i motywuje.

W sobotę było pobiegane… wzięłam ze sobą psa… i jakoś mnie tak nakręcił że mi wzrosła średnia prędkość… ale nie, pies mnie nie ciągnął więc to nie oszustwo… tzn pierwsze 3x2 min biegu było szybsze i to znacznie szybsze… i ostatnia minuta też (mam taka karną minutkę za wszelkie spóźnienia…biegam z zegarkiem więc czasami się zagapię i startuję z 5 sek opóźnieniem… więc sobie to na koniec rekompensuję)… W każdym bądź razie czułam różnicę… tazn byłam bardziej zmęczona

Ogólnie czuję się ogarnięta... to miłe uczucie.

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

Oj tak uczucie ogarnięcia to cudowny stan choć czasem tak niespodziewanie może zniknąć.
    Teraz ja sie muszę przy Tobie zmotywować. NIe mam cielesnego komfortu i źle mi z tym.

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Ha ha ha... ten stan trwa... dzisiaj pobiegane o 5 rano... i to kolejny etap ...ETAP III
    5 min walk
    6 razy 3 min biegu i 1 min marszu

W weekend zakupiłam sobie termogenik... i mnie skubany tak nakręca, że pobiegłam 7 razy 3 MIN i o te 3 min lepiej się czuję hehehe chociaż pierwsze 3 minuty myślałam że nie dam rady.... drugie 3 byłam pewna że nie dam rady..... przy trzecich 3 minutach powtarzałam w kółko to juz połowa...juz połowa ... na głos (dlatego biegam o 5 rano by na mnie ludzi się nie gapili)... a potem czwarte pięte i szóste były znacznie łatwiejsze... ale ewidentnie termogenik mnie podkręca troszkę.

żarełko... mogłoby być lepsze... tzn wpadają mi jakieś rzeczy jak np przdwczoraj SUSHI w sporej ilości... ale nie dołuję się... panuje nad kompulsami... odzwyczaiłam się od słodkich gazowanych napojów i piję ok 1,5l wody dziennie...zieloną herbatę... zawsze jem śniadanie w domu.... jem więcej warzyw... pieczywo nie jest podstawą diety... parowar w użyciu...resztę da sie dopieścić.

Jakiś czas temu analizowałam co sprawia że mi nerwy puszczają...i już wiem że nie mogę się biczować... ostrożnie z perfekcjonizmem... plany - to tylko realne... cele...tylko osiągalne...

więc tak... nad dietką muszę popracować jakoś w niedalekiej przyszłości...ale podstawy są

I z tym optymistycznym akcentem lecę do pracki
    Buźka.
    dolinalotosu and Leonka36 like this.

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

Kobieto dzielna.
    Bieg o o 5 rano to jakaś fantazja nierealna dla mnie.
    Brawo Ty!

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Wiesz co...też kiedyś też tak myślałam… ale ja mam teraz dzidzię która potrafiła rozpocząć mój dzień i o 4 rano… więc zmieniła się moja perspektywa … co prawda tak ustawiłam treningi by o 5tej wstawać tylko 2 razy w tygodniu ale zdarza się, że dzidzia zacznie pojękiwać o 5:15 i nawet jeżeli zaśnie to ja już nie zasypiam… mówię teraz o dniach kiedy nie wstaje o 5 rano biegać…

W ogóle do tej pory to tak biegałam w jakimś starym dresie… w KIK kupiłam za 20 zeta jakiś bluzek sportowo wyglądający… i z dyńki…. Ale w weekend byliśmy w dekathlonie no i troszku sobie kupiłam rzeczy…. Etui na tel do noszenia na ramieniu, taką nerkę z bidonem silikonowym (bo mnie suszy strasznie w trakcie biegu), zegarek ze stoperem (łatwiej mi odmierzać te moje minuty niż na zwykłym zegarku)… i spodnie z działu do biegania (takie krótkie do kolan obcisłe jakieś takie obciskająco-oddychające..

Teraz jak biegnę czuję się jak profesjonalista (którym jeszcze nie jestem …ale już niedługo)

Ogólnie weekend pomyślałam, że po 6 tyg. Mogę spokojnie powiedzieć że zaczynam odczuwać ten pociąg… pewną niecierpliwość…kiedy znów pobiegnę… (kto by na to postawił? Na pewno nie ja)…kiedy znów poćwiczę (ostatnio nawiedzam outdoorowe siłownie)….

Mój bullet journaling też kwitnie…

Po raz pierwszy od dawna mogę powiedzieć że mi dobrze … czas depresji uważam za ostatecznie ZAMKNIĘTY!!!!
    dolinalotosu and Leonka36 like this.

Awatar Leonka36
    Mieszka w
    Warszawa

Cudowne wieści!
    Ogromnie mnie cieszy co piszesz i że tak to Ci dobrze robi na poziom szczęśliwości.
    Ja sobie też będę musiała kupić sportowe odzienie, głównie kurtkę softshelową na rower i jakieś getry wysokie na siłkę.
    Moja kurtka ma mnóstwo lat i jest w rozmiarze 36 a ja już muszę mieć niestety 40...

Awatar derika
    Mieszka w
    Warszawa

Ależ miałam wczoraj wkoorwa.... wrrrrrr.... prawie dom rozniosłam...tak syn mnie z równowagi wyprowadził....są chwilę (ostatnio jest ich przeważająca znacznie ilość) kiedy umiem opanować swoją Mrs Hyde ...ale wczoraj nie dałam rady... byłam piep***m Mr Hyde'em... cholernym HULKIEM....

zastanawiam się czy moje wybuchy po dłuższym okresie hamowania emocji nie są straszliwsze....

wczoraj trafił mie rykoszetem kompuls... wnerwiona zamówiłam duzy zestaw sushi i napchałam brzuch straszliwie... waga nieprzychylna było już 110,9 a jest 111.5

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Deri ja chyba też tak mam że po dłuższym okresie spokoju wkurw jest jeszcze większy.
    A jeszcze jak @ się zbliża to tak jak piszesz Hulk się budzi...
    2012 - 115 kg... 2019 - ok. 80 kg
    175 cm
    https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...oniczynka.html

Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów