Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z jedzeniem - pomocy!!!

kocur1234567890 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Lightbulb Problem z jedzeniem - pomocy!!!

Witam wszystkich.
    Mam 18 lat, od małego jest pulchna, ale od 3 lat pragnę w sobie coś zmienić, jednak jest to nieskuteczne lub nietrwałe. Moim problem jest między innymi, nie jedzenie przez cały dzień, a na wieczór zapchanie się byle czym, byle mi smakowało. Od jakichś 2 tygodni jem olbrzymie porcje, mówiąc sobie, że wieczorem pójdę biegać, faktycznie czasem wyjdę biegać a czasem nie... Nie umiem oprzeć się słodkiemu, chipsów nie jem bo nie lubię, ale taki cukierek sobie spokojnie koło mnie nie poleży. Maniakalnie się ważę, czasem nawet i 3 razy dziennie, sprawdzam, czy przypadkiem nie przytyłam lub czy nie udało mi się trochę schudnąć.
    3 lata temu z wagi 68 udało mi się schudnąć do 63(w miesiąc, nie jedząc tylko kolacji) wagę utrzymałam jedynie przez miesiąc Rok temu od maja do czerwca schudłam z 69-63 kg, za to w wakacje przytyłam do 73kg!!! Teraz moja waga waha się między 67-70, zazwyczaj 69. Bardzo chciałabym schudnąć do 53kg i umieć się oprzeć tylu smakowitym rzeczom, które spożywa reszta mojej rodziny. Liczę na waszą pomoc :*

Awatar Gangus88
    Gangus88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: Problem z jedzeniem - pomocy!!!

Moja propozycja, licz kalorie, ćwicz dużo.
    A co do podjadania słodyczy i innych śmieci to ty sama już musisz sobie to wbić do głowy.
    U mnie w domu leży dużo słodkości ale jakoś tak już mi się do głowy wbiło że to jest niedobre.
    Wiadomo na początku będzie to trudne, ale do zrobienia. a najlepiej od teraz, definitywny koniec słodyczy.
    I nie waż się ciągle bo wpadniesz w paranoje, raz w tygodniu wystarczy i najlepiej rano.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów