Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 75
Like Tree35Lubią to

Wątek: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 12 LIPIEC - czyli chudniemy ze slonkiem

Awatar Ithil
    Ithil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Domyślnie Odp: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 12 LIPIEC - czyli chudniemy ze slonkiem

muszę Wam powiedzieć, ze zakochałam się w ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej pewnie po jakimś czasie mi się znudzą, ale na razie ejst super dużo ruchu, różnorodności i satysfakcji gorąco polecam, wierzę w to, że dzięki nim wzrasta poziom endorfin miłego dnia :*
    Yoginka77 and kejkum like this.

Awatar Gumisio888
    Gumisio888 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdynia

Domyślnie Odp: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 12 LIPIEC - czyli chudniemy ze slonkiem

Cześć wam!
    Po nieobecności, przypominam, że jestem i walczę
    Cóż, poprzedni tydzień był kiepski pod względem diety (cały czas w rozjazdach), ale udało mi się biegać 3x rano i wyskoczyć 2x na siłownie
    W tym tygodniu idzie lepiej z dietą, bieganie jest 3x i siłownia 2x Może się uda jeszcze raz na siłkę jutro Pozdrawiam!

Awatar kejkum
    kejkum jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    93

witam ja tylko krotko melduje ze rodzina w koncu wyyjezdza wiec znow wroce do dawnego trybu zycia- czyli ewy co dzien i unormowanych godzin posilkow. poki co monti jest super tyle ze nieregularnie. efekty widze i jak zaczne cwiczc bedzie lepiej. ITHILL ja tez tak mam z ewa i w sumie to juz tesknie bo dlugo nie cwiczylam
    Na Dukanie znow od 26.11.2012
    1.02.2012 Dieta 1400 kcal
    1.07.2013 Montignac

https://forum.jestemfit.pl/blogs/kejkum/

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

dziś zaliczyłam trening i ćwiczenia z książki, z dietą idzie mi różnie, ale z 1300 zrobiło się 1500. Nauczyłam się jeść co 3 godziny i do 23.00. Trwało to ok 2 tygodni, ale teraz jest już ok

Awatar kejkum
    kejkum jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    93

waga mnie denerwuje - wiem tysiac razy to pisalam ale chyba przestane sie wazyc. w niedziele nylo 68,5 kropka i na tym zostane! szkoda bo jak to juz nie pierwszy raz mialam w srodku tygodnia piekne 68 kilo! chyba nigdy nie przejde przez ten prog. dzis dietowo nie bylo za dobrze bo znow siedze sama w domu i nie wiedzialam co z ta wolnoscia zrobic i troche sobie podjadalam. ale obiecuje to juz ostatni raz. we wrzesniu jade na urlop i nie ma szans musze nad soba popracowac bo znow bede uciekac przed aparatem. po tym co obserwuje u mnie to moge skakac ze szczescia jak dobije 66 kilo o 60 to ja juz nawet nocami nie snie! no i co jeszcze jest u mnie pozytywne to to ze dieta bezcukrowa sprzyja w pozbyciu sie celulitu-powaznie, moje nogi wygladaja odrobinke lepiej
    Na Dukanie znow od 26.11.2012
    1.02.2012 Dieta 1400 kcal
    1.07.2013 Montignac

https://forum.jestemfit.pl/blogs/kejkum/

Awatar Gumisio888
    Gumisio888 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdynia

Mnie też wkurza. 85 i nic... a czuję, że brzuch mi spada.
    Tamten tydzień był pod względem diety dobry, a w weekend spaprałem :/
    Ćwiczenia.. za mało :/ Bieganie, bieganie, bieganie! Ehhh, muszę się zabrać!
    Motywujcie

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Witam, ja po krotkich niespodziewanych wakacjach. Co do jedzenia to duuuzo ale salaty, owoce, tez chleb.

No ale plan od dzisiaj wpisze. nie ma co sie obijac

sroda
    -rece, stopy
    -kapiel w soli
    - masowanko i natluszczenie
    -gimnastyka

czwartek
    -poranna gimnastyka
    bieg
    -orbiterek
    -Chodakowska
    -trampolina
    -skakanka

-zalatwic sprawe w banku
    -biblioteka
    - ogarnac piwnice

piatek
    -bieg
    -orbiterek
    -cwiczenia na nogi
    -Chodakowska
    -gimnastyka
    -hula hop

-korespadencje ogarnac
    -wlosy-maska
    -sauna

sobota
    -gimnastyka,
    -trampo
    -spacer

- mejle ogarnac

niedziela
    - bieg
    -orbiterek
    - Chodakowska
    -cwiczenia na brzuch
    -stepper

ogolnie
    - normalne spanie
    - owocowo warzywno jedzenie
    - nauka, nauka i jeszcze raz nauka
    - kremowanie rak i stop przed snem
    - paznokcie, paznokcie i jeszcze raz paznokcie
    - nie ogladac wiecej niz 3 seriale na dzien.
    - usmiechac sie
    Yoginka77 lubi to.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......110,5.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Nie wiem, jak Wy ale ja jestem w raju. Arbuzik, truskawki, porzeczki, jablka, czeresnie. Zyc nie umierac. objadam sie jak glupia. A do tego pieczone ziemniaczki, cukinia, lody mojej roboty, szejki owocowe. Wszystko smaczne i dobre. Gdyby nie te upaly byloby bosko.
    Yoginka77 lubi to.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......110,5.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

wracam po zatruciu pokarmowym życia! nie wiedziałam, że można się tak źle czuć, chwyciło mnie w poniedziałek wieczorem i skończyło we wtorek nad ranem. Cały wtorek byłam strasznie słaba i nie poszłam nawet do pracy. Wczoraj jeszcze też nie najlepiej się czułam, więc ćwiczyć będę dopiero dziś po pracy

Makosz: a porzeczki jesz z czymś? bo ja się jakoś nie mogę do nich przekonać :P

Awatar karolcia90wro
    karolcia90wro jest nieaktywny Znany na forum

A ja wróciłam po tygodniu rozpusty w stajni . Żarłam 3 razy dziennie średnio, ale sporo robiłam. Tydzień temu wyszło, że tk, tłuszczowa spadła, a wzrosła mięśniowa.
    Ja się ubieram jadę do konia, a potem ćwiczenia

Bo ile można ... ?
    14.02.2013 - dobite, posesyjne 81,3 kg ... , więc teraz Dukam 3/3
    18.02.2013 - 23.02.2013: - 2,5 kg
    Marzec: -1 kg Kwiecień:

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów