Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
Like Tree4Lubią to

Wątek: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 13 SIERPIEN- czyli dalej chudniemy ze slonkiem

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 13 SIERPIEN- czyli dalej chudniemy ze slonkiem

Start po raz trzynasty!!! Moze mala frekwencja ale co tam, slonce swieci, jeziorka sie odwiedza, idziemy dalej.

Mamy lato i gorące dni- tyle mowi teoria. Urlopy, plaża, skąpe stroje..... kto trzymał dietę i dzielnie ćwiczył będzie się cieszył sukcesem. Ale jeśli nie wszystkim się udało - nie ma się co załamywać. Przed nami jeszcze miesiąc walki o zdrowe, piękne i zgrabne ciało. Wierzcie mi, że przez ten miesiąc można zdziałać naprawdę wiele! Wystarczy tylko wziąć się do pracy i nie odpuszczać. Wiec do boju moje drogie!!! Po lecie nastapi jesien i kazda chce kozaki w lydce dopiac.

Nie jest to typowa akcja odchudzająca.
    Jeśli decydujesz się na wzięcie udziału to znaczy, że chcesz zrobić dla siebie coś więcej niż tylko zgubić kilogramy.

Dla przypomnienia w kilku punktach:
    1. Nie skupiamy się na samej utracie wagi, ponieważ każda/każdy z nas dąży do innego celu. Akcja ma na celu przede wszystkim kształtowanie zdrowych nawyków i szacunek do siebie samego.
    2. Ustalamy sobie przemyślany i realny plan działania - czy to będą ćwiczenia, czy dieta czy jakikolwiek inny cel.
    3. Cel może być dowolny - to Ty sama/sam wiesz nad czym musisz popracować.
    4. Akceptujemy tylko zdrowe plany, nic na siłę - nie popieramy zachowań anorektycznych itp, nie tolerujemy głodówek i praktyk wyniszczających.
    5. Dbamy nie tylko o ciało ale i o psychikę, rozwój mentalny itp.
    6. Na początku akcji umieszczamy ogólny plan działania na cały miesiąc. Następnie precyzujemy każdy tydzień z osobna. Pod koniec każdego tygodnia podsumowujemy swoją pracą. Pod koniec miesiąca oceniamy cały swój miesiąc.
    7. Mile widziane wszelkie motywacje - chwalenie, umieszczanie motywujących tekstów czy zdjęć.
    8. Nadmierne narzekanie i obijanie się oraz demotywowanie innych będzie karane - np karne przysiady, pompki itp
    9. Przyjmujemy każdego w dowolnym momencie akcji; nikogo nie wyrzucamy.
    10. Zachęcam do wrzucania swoich zdjęć przed i po! po co? aby zobaczyć czy nasza praca jest skuteczna. Nie porównujemy się między sobą, tylko sami ze swoim przed i po. Chętnie przyjmujemy porady dotyczące tego nad czym moglibyśmy popracować. Czasem obiektywne spojrzenie kogoś z zewnątrz więcej daje, niż spoglądanie samemu w lustro.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych!
    Wstań z kanapy, porzuć swoje kolorowe żelki i chrupiące chipsy, ktore sprawiaja, ze czlowiek glupieje i grubieje a zakładaj strój do fitness i działaj! Wszystko w Twoich rękach! Może to właśnie jest ten moment, ta chwila by zacząć wszystko od początku i w końcu dojść do końca!

tekst zaporzyczylam z poprzedniego watku, dodalam male co nie co.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......110,5.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Makosza

Domyślnie Odp: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 13 SIERPIEN- czyli dalej chudniemy ze slonkiem

juz 4. sierpien, nie znalazlam watku na sierpien, wiec postanowilam zalozyc. Jesli takowy jest to piszcie, poprosze o usuniecie.

plan na ten tydzien.

poniedzialek
    - bieg
    - stepper
    -chodakowska
    -gimnastyka
    - angielski,
    - F/S
    -masowanko rekawica
    - maska na wlosy

wtorek
    -bieg
    -gimnastyka
    - chodakowska
    -cwiczenia
    - trening kondycji
    - angielski
    N/R
    -rece i stopy

sroda
    - gimnastyka na plecy
    -dzien wolny od sportu
    -angielksi
    -S/F
    -biblioteka
    -sepilacja nog

czwartek
    - bieg
    - chodakowska
    - skakanka
    - cwiczenia
    - gimnastyka
    - jakis wourkat w klubie
    - angielksi
    -R/N
    - natluszczanie ciala, spanie w rekawiczkach i specjalnych skarpetkach

piatek
    - bieg
    - chodakowska
    - cwiczenia
    -gimnastyka
    - hula hop
    - cos w klubie
    -angielksi
    - F/S
    - olejek na wlosy,
    - oczyszczanie twarzy
    - maska na twarz i szyje
    - masaowanie kostkami lodu

sobota
    - gimnastyka na plecy
    - spacer
    -angielski
    -N/R

niedziela
    - bieg
    -Chodakowska
    - gimnastyka
    -cwiczenia
    - hula hop
    - cos na fitnesie
    - powtorka z angielskiego
    - masowanie rekawica
    - natluszczenie ciala
    - maska na wlosy

Ogolne zalozenia:
    - mniej gier itd na kompie
    - spanie przed polnoca
    - ranne wstawanie
    - zdrowe jedzenie przy stole
    - nie zapominam pic
    - geografia odchaczona
    - zeskanowane 3 ksiazki kucharskie i zdjecia obrobione na kompie.
    - wyslanie kartek
    - zalatwienie spraw bankowych
    - zsumowanie km i wpisanie do mojego biegu przez Polske.
    - codzinnie napisze dla siebie cos milego na kartce przy lozku
    - codzienna medytacja
    - pozbywanie sie negatywnych uczuc
    - codzinnie powtorze sobie, ze dam rade osiagnac moje cele i pojsc dalej.
    - mniej seriali i fimow na kompie (godzina na dzien)
    - przed snem czytanie ksiazki ok 20 min- ksiazka nie moze byc zwiazana ze studiami
    - zdjecie

Szczegolowo ale jak napisane, to odchaczyc latwo. Jutro spisze do zeszyciku i ustawie sobie sport w fitnesie. teraz na zywca pisalam.Wiedzialam tylko, w jakie dnie bede biegac, bo dzisiaj byl wolny dzien i jak mam jezyki ustawione.

Wiec dobranoc.

Awatar Ithil
    Ithil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Domyślnie Odp: Sylwetkowa Akcja Motywacyjna cz. 13 SIERPIEN- czyli dalej chudniemy ze slonkiem

hej, ja wróciłam z urlopu i jest masakra. Wczoraj na wadze było 79,5! coś sie ze mną dzieje, strszliwie puchnę i wypadają mi garściami włosy.
    Na ten tydzień nie mam planu, bo muszę się rozruszać w pracy po urlopie a potem mam jeszcze służbowy wyjazd pod koniec tygodnia.
    Makosz masz śliczne założenia ogólne
    u mnie trochę inaczej w tym miesiącu:
    wziąć się w garść
    znaleźć nauczyciela włoskiego
    oddać indeks
    oddać książki do biblioteki i wziąc nowe
    przeczytac min 3 książki związane ze studiami
    popracować nad angielskim
    zrobic zdjęcie i iść do dentysty

Awatar anulka_p
    anulka_p jest nieaktywny Znany na forum

Chętnie się przyłączę. Mam troszkę kg do zrzucenia po ciąży. Za szybko na gwałtowną dietę i ruch, ale na powolne gubienie nadbagażu już dobry czas.
    Mój plan na sierpień:
    -" nauka" mojego syneczka
    - przytulanki z moim syneczkiem
    - spacerki dla zdrowia mamy i syneczka
    - zdrowe, powolne gubienie kilogramów po ciąży
    - zobaczenie na wadze 6 z przodu - MÓJ CEL to 69,9 kg.
    Makosza lubi to.

Awatar Makosza

Anulka synek chyba malutki. Witam Cie u nas, troche tu pusto, bo cieplo, sloko ale w jesieni bedzie lepiej. Dobre podejscie, chudnie sie wolno i z glowa, by chudniecie nie bylo wielka katorga dla nas i naszego ciala.

Ithil a moze mialas stres jakies 3 miesiace temu (nie wiem, czemu 3, ale zawsze tak mam w glowie, ze strs wychodzi po 3 miechach) albo chorobe? Moze dlatego te wlosy Ci wypadaja. Ale szczerze to ja bym poszla do lekarza. A co do puchniecia to tez nie jest normalne, jesli wszystko robilas tak samo. idz zbadaj sie, jak nie przejdzie. No i jak puchniesz to nie od powietrza, nie dziwie sie, ze waga tyle pokazuje, woda tez wazy.

Awatar kejkum
    kejkum jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    93

a co tam tez sie dolacze. duchem jestem z wami...u mnie to ciagle krecenie sie w kolko i kazdego miesiaca mam nadzieje ze dobije 67 kilo i kazdego miesiaca wielkie nic.teraz znow cwicze nawet jem czasem cos slodkiego bo poprostu mam dosc tych ciaglych wyrzeczen, tego ciaglego uwazania- to nie jest zle, ja lubie sie zdrowo odzywiac, ale ja juz w jakis obled wpadlam i musze troche odpuscic zwlaszcza ze waga od stycznia stoi nie wazne ile skalpelow , cardio zrobie i ile zjem salat. teraz cwicze i chce to tez w tym miesiacu robic systematycznie bo jezeli mam miec te moje 68 69 kilo to przynajmniej lepiej rozlozone. nie wiem czy ja moze n ie w jakas menopauze wchodze?
    Makosza lubi to.
    Na Dukanie znow od 26.11.2012
    1.02.2012 Dieta 1400 kcal
    1.07.2013 Montignac

https://forum.jestemfit.pl/blogs/kejkum/

Awatar Makosza

Kejkum, no oczywiscie, ze dolaczaj, jak to bez Ciebie.

ja dalej probuje ograniczyc produkty pochodzenia zwierzcego a dkladnie nabial i ogolnie mi sie udaje. Choc dzisiaj byly lody. Ale nie am zamiaru dac sie zwariowac, jak juz mnie pokusi to pokusi.
    Jedz wszystko, tylko na ilosci patrz. No i sport. W koncu cos ruszy, zobaczysz.

a ja lece spac, spotkalam sie z przyjaciola i zamiast o 23 juz smacznie spac i glosno chrapac to po pierwszej a ja jeszcze pisze
    podlicze tylko km dzisiajsze i lece wiec dobranoc.
    kejkum lubi to.

Awatar Ithil
    Ithil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

miałam stres wielki pod koniec maja, ale to co leci z mojej głowy to już przesada, czuję już, że przerzedziły mi się włosy byłam u dermatologa i nic, mam liczyć ile mi tych włosów wypada, kupić szampon na wypadanie i przyjść za miesiąc, a więc idę w sobotę. Byłam u rodzinnego dwa razy, za pierwszym kobieta mi powiedziała, że nic mi nie jest, że tak się czasem dzieje i dala mi skierowanie na ogólną morfologię, a drugi lekarz przepisał mi tylko tabletki na zejście opuchlizny i nawet żadnych badań nie zlecił, chyba w tej mojej przychodni boją się dawać skierowania na badania do endokrynologa idę w przyszłym tygodniu, ale to oczywiście prywatnie.

Awatar karolcia90wro
    karolcia90wro jest nieaktywny Znany na forum

Cudownie. Pięknie. Ja się dołączam, ale od przyszłęgo tygodnia. Od półtorej tygodnia siedzę w hiszpanii i mam już +2 kg. Ale do mojego ojca nie dociera, że ten system jedzenia jest dla mnie zły :/ Otóż jem wspaniałe 3 posiłki dziennie : rano kanapki, potem menu el dia, czyli 3 sążne posiłki , kolacja to tapasy w knajpach :/ . Oprócz tego leje się wino, a na piwo paczać już nie mogę :P . I do mojego ojca nie może dotrzeć to, że jest to za dużo do jedzenia :/ , ale przecież tak jest taniej ... -.- Ewentualnie przegłodzi nas cały dzień i o 23 wymyśla sobie kolacje w knajpie -.- ... Jesssoooo ... ile ja będę mieć ze sobą roboty po powrocie to ja nie chcę wiedzieć nawet :/ pomijam kolacje i obiady u znajomych ojca ... -.-"

Ja chcę do Poooooooooooolskiiiiiiiiiii...

Bo ile można ... ?
    14.02.2013 - dobite, posesyjne 81,3 kg ... , więc teraz Dukam 3/3
    18.02.2013 - 23.02.2013: - 2,5 kg
    Marzec: -1 kg Kwiecień:

Awatar kejkum
    kejkum jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    93

no wlasnie nabieram dystansu do siebie i tego co robie, najwidoczniej musi byc tak jak jest....
    ithil ----mi tez cos sie z wlosami robi, dlatego tez postanowilam czasem cos zwierzecego zjesc-oczywiscie nie miesnego!. poza tym znow zaczne pic drozdze tez to tobie bym polecila u mnie dzialalo super. no i jeszcze te ampulki z V...y sa rewelacyjne
    Na Dukanie znow od 26.11.2012
    1.02.2012 Dieta 1400 kcal
    1.07.2013 Montignac

https://forum.jestemfit.pl/blogs/kejkum/

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów