Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
Like Tree1Lubią to

Wątek: be FIT... no FAT!

Awatar biedronka80
    biedronka80 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    koszalin

Domyślnie Odp: be FIT... no FAT!

Witaj, tez sie dolaczam do wsparcia, zaczynalam tak jak Ty , zero motywacji. A teraz? jestem miesiac ponad na diecie i 4 kg mniej powodzenia

Awatar Ithil
    Ithil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

hej hej!

ja przez chorobę przytyłam 12 kg i też tragicznie się czuję, ale najważniejsze jest zdrowie
    jeśli chodzi o ćwiczenia to poszukaj czegoś co przyniesie Ci satysfakcję i będzie miłe, może na początek wypróbuj wiele rzeczy, cos innego co 2-3 dnia? rower, basen, nordic, w domu (ja polecam Ewę Chodakowską, zwłaszcza skalpel II), siłownia, aerobik, pilates... na pewno znajdziesz coś dla siebie

krecha_agniecha jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    białystok

Jeśli się nie ma motywacji i chęci do ćwiczeń szablonowych to warto zacząć od wprowadzania większej ilości zwyczajnego ruchu. Spacer wieczorem, zamiast jechac mpk dwa przystanki to spróbować je przejść lub wyciągnąć rower i dojeżdzać nim do pracy/szkoły. Mi na początku odchudzania dużo dały spacery, dziennie przechodziłam jakies 2h. A potem jak będzie więcej sił i mniejsza waga zabrać się za inne ćwiczenia.
    ---------------------------------------
    Zapraszam do siebie Odchudzanie z Kreską.

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Hej

ja również przytyłam przez leki(i przez czekoladki, nie ukrywajmy) więc dobrze Cię rozumiem i wiem jak ciężko takich kilogramów się pozbyć.

nNie potrzebnie zaczęłaś ćwiczenia z grubej rury, zraziłaś się do ćwiczeń tylko i tyle. A niepotrzebnie. Na początek polecam spacery z kijami trekingowymi albo do nordic walking. I kup sobie krokomierz, on na prawdę motywuje jak widzisz ile przeszłaś Albo zapisz się na zajęcia z tańca brzucha. Tam duży i falujący brzuszek jest bardzo wskazany Tylko pamiętaj, że plaski i umięśniony brzuszek jest efektem ubocznym tańca

Nie zniechęcaj się i bądź silna! Będę wpadać zobaczyć jak sobie radzisz
    Pozdrawiam
    Mały Wróbelek

Awatar _dinka_
    _dinka_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

nooo kije są boskie. Tzn. ja się do nich zmotywować nie mogę, chociaż jak widzę efekty u innych to zazdrością pałam

Ja na spacery często zabierałam kom z aplikacją edomondo. Nie dość, że mi trase zmierzył to jeszcze tempo
    start: 14.11.2011 - FAIL!
    start II: 1.07.2013 - FAIL!!
    start III: 25.04.2014 .....

https://forum.jestemfit.pl/xxl-2...czesc-1-a.html

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ja mam krokomierz, który też mierzy tempo A kije są wspaniałe (kocham swoje kijki ) spróbuj się przełamać i zacznij z nimi chodzić. Słuchawki na uszy, kijki w dłoń i świat stoi przed Tobą otworem

Awatar MinnieMin
    MinnieMin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tarnów

Malina1993 wkleiła kiedyś film dotyczący przejscia 1 mili, zainspirowało mnie to z tym, że ja dzis wypróbowałam film z 3 milami i powiem Wam że jest super, to na prawde aktywne chodzenie no i jesli pogoda nie dopisuje jak dziś bez problemu można być aktywnym w domu jedynie udoskonaliłam tyle, że z większym zapałem wykonywałam każdy ruch

Malina1993 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    1

Ciesz się, że spodobała się moja propozycja ;D Ja zaczęłam od 1 a teraz rano przed śniadankiem robię 2 mile

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów