Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Optymistka w akcji ;)

Awatar optymistka89
    optymistka89 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Cool Optymistka w akcji ;)

Cześć !

Daaaawno mnie tu nie było Postanowiłam znowu cieszyć się waszymi wynikami ,kibicowaniem i wspieraniem grupowym.

Już się przedstawiam ....
    Mam na imię Angelika i jestem łakomczuchem. Chcę przerwać ten nawyk ! 175 cm wzrostu niemalże modelowy wzrost za to waga godna pożałowania 91,2 kg. Jeszcze 2 lata temu miałam 55 kg ,ale sterydowe leki spowodowały ,że rzuciłam się na jedzenie. Choć obiecałam sobie miliony razy ,że będę się hamować wyszło jak zwykle.

Czekałam przez całe wakacje ,aż miną wszystkie WIELKIE okazje do pożerania wszystkiego co jest w zasięgu ręki czyli grillowanie,wesela,wakacje nad morzem. Nie czekam na żadne wielkie wydarzenie przez najbliższy czas i spokojnie mogę zająć się zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami bez zarzucania sobie celu "SCHUDNĘ W MIESIĄC 10 kg".
    Wcześniej przed sterydami wszystko szło lepiej chudłam miesięcznie nawet po 5 kg ,natomiast teraz to ciężka i żmudna praca .

Postanowiłam założyć wątek i do tego wspierać się notesem ,w którym zapisuję swoje menu,ćwiczenia i postępy wagowe. Opieram swoje menu codzienne na zdrowym jedzeniu i zmianie nawyków żywieniowych kaloryczność dzienna między 1500-1600 kcal. Mam podstawę jak powinno wyglądać moje menu ponieważ byłam u dietetyczki i wielokrotnie korzystam z tamtych wskazówek.

CELE NA WRZESIEŃ

-ograniczyć słodycze do minimum -dozwolona tylko i wyłącznie gorzka czekolada i max 2 kostki
    -wszelkie fast foody idą precz! TAK PIZZA TEŻ! wchodzi tylko w grę zdrowy domowy fast food jako zamiennik w nagłych chwilach kryzysowych
    -zero słodkich napojów (znowu przywlekł się ten nawyk cholerny!)
    -ćwiczenia: 8minut abs ,8 minut legs , 8 minut arms poza tym dodatkowo : staram się chodzić na spacery,jeżdżę na rowerku i tańczę zumbę
    -schudnąć do końca września 3 kg.

Mam nadzieję,że małymi kroczkami i ubytkiem 3 kg miesięcznie szybko dojdę do wagi 75 kg. PLANOWO DO KOŃCA LUTEGO. Ćwiczenia ,które postanowiłam robić to filmiki 8minutowe z panem w lampasach baardzo znane tutaj w sieci. Na początek nie chciałam szaleć żeby szybko nie odpuszczać . Dopiero od października zapiszę się na zajęcia fitness.

TRZYMAJCIE KCIUKI i ja trzymam za Wasze walki z tymi wstrętnymi kilogramami !

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: Optymistka w akcji ;)

Nie wierzę, Ty też?

Mam na imię Angelika i jestem łakomczuchem

Trzymam mocno jak zawsze
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Uprawnienia umieszczania postów