Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: odchudzanie a kłopoty ze zdrowiem

lexonia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry

Unhappy odchudzanie a kłopoty ze zdrowiem

Witam. Jestem tutaj nowa. Od pierwszego stycznia postanowiłam się odchudzać, ponieważ nie tylko chcę ale i muszę ze względów zdrowotnych. Mam kłopoty z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym i czekam na operację, nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń. Zanim zachorowałam (we wrześniu) ćwiczyłam dość sporo, chodziłam na basen i spacerowałam dziennie po 4 km, co dawało mi efekty w mojej walce z otyłością. Potrafiłam zrzucić 5 kg w miesiąc. Niestety teraz nie mam możliwości ćwiczyć jak kiedyś. Może ktoś zna ćwiczenia które mogłabym robić przy takiej chorobie Liczę na wsparcie z waszej strony

Awatar Irencia
    Irencia jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    29

Domyślnie Odp: odchudzanie a kłopoty ze zdrowiem

witaj kochana. dobrze że tu trafiłaś, jest tu wiele osób, które z pewnością Cię będą wspierać. Niestety ja nie poradzę Ci w sprawie ćwiczeń, bo nie chcę Ci zaszkodzić. Może po prostu rób takie ćwiczenia, na jakie możesz sobie pozwolić - spacery, lekkie ćwiczenia w domu. Nawet powolny taniec to ruch. Trzymaj się postanowienia , życzę zdrowia. Jestem z Tobą! Będę zaglądać Odwiedź też tę część forum - kultura fizyczna.

concpodipa1 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: odchudzanie a kłopoty ze zdrowiem

Byłam okropnie otyła, no wyglądałam jak balon. Lekarz powiedział mi jasno - albo zrzucenie wagi, albo poważne problemy zdrowotne przed 50tką. Katowałam się na siłowni przez prawie rok. Zgadnijcie jakie były efekty - no żadne! Zrezygnowałam i stwierdziłam, że nigdy mi się nie uda. Cztery miesiące temu koleżanka podesłała mi ten produkt [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , i powiem wam że efekty nie sa spektakularne ale już jest 7.5kg mniej, jeszcze pół roku i będę wyglądać jak modelka (mam nadzieję <3)

Uprawnienia umieszczania postów