Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
Like Tree1Lubią to

Wątek: dieta TYLKO dla otyłych???

Awatar werrxx
    werrxx jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    polska

Domyślnie Odp: dieta TYLKO dla otyłych???

Cytat Zamieszczone przez nata947 Zobacz posta
    jesteśmy już trzy. Można więc liczyć na małe wsparcie przecież a reszta skoro nie rozumie to niech się wypowiada w tych wątkach, które im odpowiadają i już!
    A niech się wypowiadają, od tego jest forum Ale niech Ich wypowiedzi nie będą robić wariatów z takich jak my. Jeśli krytykują, to niech ich krytyka będzie konstruktywna

A My trzymajmy się razem, a nie zginiemy

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Przepraszam bardzo. Moje BMI jest na swoim miejscu i rozumiem chęć ciągłego polepszania siebie i swojej sylwetki aż osiągnie się samoakceptację, ale nie wierzę po prostu, że przy bmi 16,0 będziesz wyglądać zdrowo. Stąd mój sceptyzm. Zazdrością bym tego nie nazwała, ale jak to mówią "Wolność Tomku w swoim domku"
    Blooom lubi to.

Awatar werrxx
    Mieszka w
    polska

Cytat Zamieszczone przez alessana Zobacz posta
    Przepraszam bardzo. Moje BMI jest na swoim miejscu i rozumiem chęć ciągłego polepszania siebie i swojej sylwetki aż osiągnie się samoakceptację, ale nie wierzę po prostu, że przy bmi 16,0 będziesz wyglądać zdrowo. Stąd mój sceptyzm. Zazdrością bym tego nie nazwała, ale jak to mówią "Wolność Tomku w swoim domku"
    Nie mówię, że Ty komuś czegokolwiek zazdrościsz, nie nie Napisałam właśnie, że nie chcę tutaj nikogo oceniać, tylko zastanawiałam się skąd bierze się takie podejście Ale oczywiście rozumiem Twoją opinię i szanuję ją

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ja myślę, że po prostu dziewczyny przeraziły się widząc Twoje BMI docelowe. Co innego jakby to było przynajmniej na razie 60kg, później może 58kg itp, jakbyś tak stopniowo schodziła w dół, ale widok tych 50km mnie o ciarki przysparza, bo martwię się, że może się to dla Ciebie źle skończyć. Mówisz, że do anoreksji daleko, ale czy alkoholik jest świadom tego, że nim jest? Nie mówię, że jesteś anorektyczką, ale w naszych oczach (jako, że Cię nie widzimy, nie znamy) jesteś na dobrej drodze do tego ustawiając taki cel. Może stąd te porywcze reakcje. Ja w każdym bądź razie nie chciałam Cię obrazić w żaden sposób i mam nadzieję, że tego nie zrobiłam.

Może wrzucisz swoje zdjęcia (ciała) i rzeczywiście będziemy mogły się wszystkie przekonać, że jest jeszcze trochę do zrobienia, a dziewczynom poluzuje trochę wyobraźnia, bo niektóre wpisy w Twoich innych wątkach były naprawdę obraźliwe...

Awatar werrxx
    Mieszka w
    polska

To co mówisz ma sens, więc trochę rozumiem te reakcje Może faktycznie powinnam zmienić cel, teraz myślę, że chciałabym zejść do 55kg, a jeśli nie będę usatysfakcjonowana to będę działać dalej

Jeśli chodzi o zdjęcia, to chciałabym pochwalić się, gdy już osiągnę cel, wtedy dodam zdjęcia PRZED i PO

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów