Strona 17 z 89 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 882
Like Tree43Lubią to

Wątek: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 6

Ituch_ jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 5

Hej dziewczyny!

Tak jeszcze o siemieniu- ja zalewam łyżkę albo trochę więcej całych ziaren zimną wodą, wsadzam na noc do lodówki i na następny dzień blenderuję powstałego gluta razem z jabłkiem. Efekty są super, bo dość szybko zaczynają rosnąć nowe włosy, poprawia cera i reguluje się trawienie.

Mam ostatnio strasznie kiepski nastrój. Z chęcią kupiłabym coś innego w sklepie niż kolejny brokuł/kalafior/marchewka i mam ochotę na ciastko francuskie ze szpinakiem. Chodzę poirytowana i na niczym nie mogę się skupić i teraz nie wiem czy jest to wynikiem jakiegoś zmęczenia dietą, masą nauki (niestety nieowocnej), czy zbliżającym się @. Nie umiem ustalić czy irytacja wynika z tych czynników, czy te czynniki wpływają na irytację. :P

Mam nadzieję, że szybko mi się poprawi, bo 2,5 tygodnia w takim nastroju to będzie katorga.

Katleja, może spróbuj zjeść jakieś swoje ulubione (i nie zakazane ) warzywo? Albo kalarepę? (nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że smakowitej kalarepce ciężko się oprzeć )

Dobrych humorów Wam życzę!

Cały Wszechświat jest moją duszą.

marty81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    ROI

Cytat Zamieszczone przez Katleja Zobacz posta
    Marty81, a mogłabyś podpowiedzieć co ładujesz do swojej sałatki?
    Chętnie bym coś w końcu zjadła... Dziś próbowałam brokuł, ale mnie odrzuciło, więc znów zostałam przy sokach. Ciężko mi i chodzę osłabiona, ale nie mam ochoty na to jedzenie, nic mi nie smakuje. Wolę głodować. :/
    Gotuje warzywa jak na salatke warzywna: marchew, pietruszka, seler. Potem kroje w drobna kostke. Do tego jablka i ogorki kiszone. Micha salatki starcza na dwa lancze w pracy i jedna / dwie kolacje w domu.
    Tylko krojenie zabiera mi bardzo duzo czasu.

Ituch - znam ten bol. Nie dosc ze stresy w pracy to do tego nauka. A nie mam ochoty na nic. Nie bylabym w stanie zrobic wiecej niz tydzien, kiedy sie ucze. Mozg przestaje mi pracowac bo mysle o jedzeniu.
    Ale jak wychodze z diety to nie mam ochoty rzucic sie na niezdrowe jedzenie (poza kawa). U mnie glod jest bardziej psychiczny. Jem zeby sie poczuc lepiej.

Znalazlam przepis na ciasteczka z kaszy jaglanej. W sobote upieke :-)

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

Goga_35 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez marty81 Zobacz posta
    Znalazlam przepis na ciasteczka z kaszy jaglanej. W sobote upieke :-)

Jak Ci wyjdą to wrzuć przepis:
    Zdrowe odżywianie wg dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 12
    Gosia

Kubota jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Kalotroter i Goga_35 dzięki za dobre wieści o dyni i bakłażanie - upiekę dziś w piekarniku i będzie uczta.

Zostało mi jeszcze 8 dni i już widze że swojego celu nie osiągnę - od tygodnia waga stoi i ani drgnie a mi motywacja siada. Może trochę przesadziłam z tymi 55 kg. 60 też będzie super i utrzymanie tego. Wytrwałam że dociągnę do końca. Podglądam już wątek o zdrowym odżywianiu...
    Miłego dnia

Awatar kolatroter
    kolatroter jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    elblag

apropos sałatek i robienia ich na zapas za jednym krojeniem i bałaganem w kuchni.... to tu znalazłam bardzo dobry patent:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mieszka w
    ROI

Cytat Zamieszczone przez kolatroter Zobacz posta
    apropos sałatek i robienia ich na zapas za jednym krojeniem i bałaganem w kuchni.... to tu znalazłam bardzo dobry patent:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Genialne! Dzieki wielkie za linka. Ze szklem to bym sie do pracy nie targala ale rano moglabym sobie do plastikowego pojemnika przekladac. Na prawe super pomysl :-D

czajka1319 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Czy ktoś tutaj stosuje tą dietę aby wyzdrowieć z poważnych chorób? Czy tylko wszyscy stosują ją aby schudnąć.
    Z tego co czytałam to 6 tygodniowa dieta powoduje wyleczenie wielu chorób ,a chętnie skontaktowałabym się z osobami które doświadczyły wyzdrowienia .
    Najważniejsze to być szczęśliwą a wtedy kilogramki zginą.

Ituch_ jest nieaktywny Nowy na forum

Super opcja z tymi sałatkami słoikowymi! Ale ludzie są pomysłowi.

Humor dalej średni, ale lepszy niż wczoraj (trochę odespałam tydzień i zjadłam pyszną brukselkę- obecnie jest to mój warzywny faworyt, zdecydowanie!). I w końcu polepszyło mi się z tym uczuciem niedomycia zębów! Nie wiem czy zaszły jakieś procesy w organizmie, czy po prostu bardzo sumienne mycie i nitkowanie przyniosły skutek, ale jest lepiej.

Kubota, suwaczek jest od początku tej diety? Jeżeli tak to 55 kg to chyba nierealne przy wadze wyjściowej 69. Myślę, że 60 jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne i powinno być jak najbardziej satysfakcjonujące.

U mnie waga też stoi, więc do końca tygodnia odpuszczam sobie wchodzenie na nią, żeby się nie zniechęcać.
    Ostatnio edytowane przez Ituch_ ; 03-04-2014 o 12:43

Cały Wszechświat jest moją duszą.

Mieszka w
    ROI

Cytat Zamieszczone przez czajka1319 Zobacz posta
    Czy ktoś tutaj stosuje tą dietę aby wyzdrowieć z poważnych chorób? Czy tylko wszyscy stosują ją aby schudnąć.
    Z tego co czytałam to 6 tygodniowa dieta powoduje wyleczenie wielu chorób ,a chętnie skontaktowałabym się z osobami które doświadczyły wyzdrowienia .
    Moje piersze podejscie to byly 4 tygodnie. Dieta wyleczyla mnie z problemow zoladkowo-jelitowych. W wielkim skrocie: moja potencjalna nietolerancja na gluten zniknela. Wystarczylo 4 tygodnie oczyszczania i w miare zdrowe zywienie od tego czasu.
    Poczytaj poprzednie watki. Dziewczyny opisuja z czego sie wyleczyly.

Dzien 6. Slabo mi i niefajnie sie czuje.
    Ale dopiero dzis po raz pierwszy jak przechodzilam obok ciastek w kantynie to mnie do nich nie ciagnelo.
    Jeszcze tylko jutro.

Goga_35 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Ituch_ Zobacz posta
    Super opcja z tymi sałatkami słoikowymi! Ale ludzie są pomysłowi.

Humor dalej średni, ale lepszy niż wczoraj (trochę odespałam tydzień i zjadłam pyszną brukselkę- obecnie jest to mój warzywny faworyt, zdecydowanie!). I w końcu polepszyło mi się z tym uczuciem niedomycia zębów! Nie wiem czy zaszły jakieś procesy w organizmie, czy po prostu bardzo sumienne mycie i nitkowanie przyniosły skutek, ale jest lepiej.

Kubota, suwaczek jest od początku tej diety? Jeżeli tak to 55 kg to chyba nierealne przy wadze wyjściowej 69. Myślę, że 60 jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne i powinno być jak najbardziej satysfakcjonujące.

U mnie waga też stoi, więc do końca tygodnia odpuszczam sobie wchodzenie na nią, żeby się nie zniechęcać.
    no ty to już jesteś szczupła
    jeszcze coś chcesz stracić?
    Gosia

Strona 17 z 89 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów