Strona 3 z 83 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 826
Like Tree26Lubią to

Wątek: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 6

beata_82 Guest

Domyślnie Odp: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 5

Paradise123 przekroiłam cukinie na 4 plasterki, natarłam ją czosnkiem przciśniętym przez praskę z dodatkiem suszonej pietruszki, potem cukinie lekko posoliłam i popieprzyłam, piekłam w piekarniku w 180°C 25 minut, ale czas pieczenia zależy od wielkości cukini jej brzerzki muszą się lekko zawijać, nie była to rewelacja (może dla tego że nie przepadam za cukinią), ale to zawsze coś innego SMACZNEGO

paradise123 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez beata_82 Zobacz posta
    Paradise123 przekroiłam cukinie na 4 plasterki, natarłam ją czosnkiem przciśniętym przez praskę z dodatkiem suszonej pietruszki, potem cukinie lekko posoliłam i popieprzyłam, piekłam w piekarniku w 180°C 25 minut, ale czas pieczenia zależy od wielkości cukini jej brzerzki muszą się lekko zawijać, nie była to rewelacja (może dla tego że nie przepadam za cukinią), ale to zawsze coś innego SMACZNEGO
    Dziękuję za przepis, cukinię zrobiłam zanim zajrzałam na forum. Tylko dodałam świeżej pietruszki i dużo czosnku. U mnie wyszła bardzo dobra, ale chyba dłużej piekłam. W tym samym czasie piekłam też jabłka z cynamonem. Pyszna kolacja .

Katleja jest nieaktywny Nowy na forum

Hej Dziewczyny
    Ja nie mam ochoty na jedzenie zbyt, a cukinia mi się przejadła. Wczoraj robiłam leczo, ale nie mogłam go przełknąć.
    Dziś cos z dyni będzie. A waga pokazała dzisiaj 76,6. Czyli chudnę po 0,5 kg prawie na dobę.
    Miłej niedzieli!

Hej,
    u mnie 16 dzień. Dzisiaj i wczoraj czułam lekkie osłabienie. Na obiad robię frytki z selera, cukinię tak jak wczoraj a na kolację jedno pieczone jabłuszko będzie, pewnie jakieś surówki i grejpfrut. Codziennie piję zakwas z buraczków. Waga rano: 55,3 na początku było prawie 59. Leci w dół , ale nic na to nie poradzę. Zobaczymy co będzie dalej, bo dużo osób naokoło mówi mi, ze schudłam. Akurat ten fakt mnie nie cieszy, mam nadzieję, ze działanie lecznicze też jest.
    Pozdrawiam ciepło

lolomama jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie.
    U mnie drugi dzień wychodzenia z diety. Waga w stosunku do wczoraj - mniej 0,60 kg. (to efekt pracy na działce).
    Na śniadanie zjadłam dwa pomidory, jajko gotowane, dwa plasty sera żółtego. Na obiad to samo co wczoraj (zostało dużo) - tj. kasza jaglana z warzywami. W między czasie jedno jabłko. Planuję do wieczora jeszcze zjeść dwa grejfruty. Jeszcze ok. 2 kg. i osiągnę wagę sprzed drugiej ciąży .
    Miłego niedzielnego popołudnia.

Ituch_ jest nieaktywny Nowy na forum

paradise123, ostatnio trafiłam na tego bloga, może akurat znajdziesz jakieś nowe przepisy. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

U mnie hitem jedzeniowym jest szpinak duszony w pomidorach i wszelkie zupy kremy. : )
    Wczoraj miałam taki kiepski humor- nie dość, że nie mogłam ugotować nic na co miałam ochotę, bo nie mogłam zdobyć składników, to jeszcze zrobiła się kiepska pogoda. Dzisiaj humor lepszy, ale wciąż brakuje słońca, które nastroiłoby naprawdę pozytywnie. I na dodatek nie wiem, czy dopadł mnie kryzys ozdrowieńczy, czy coś sobie zrobiłam w kolano. Poczekam do środy i jak nie przestanie boleć to wybiorę się do lekarza.

Trzymajcie się ciepło, dobrego wieczoru! : )

Cały Wszechświat jest moją duszą.

Cytat Zamieszczone przez lolomama Zobacz posta
    Witajcie.
    U mnie drugi dzień wychodzenia z diety. Waga w stosunku do wczoraj - mniej 0,60 kg. (to efekt pracy na działce).
    Na śniadanie zjadłam dwa pomidory, jajko gotowane, dwa plasty sera żółtego. Na obiad to samo co wczoraj (zostało dużo) - tj. kasza jaglana z warzywami. W między czasie jedno jabłko. Planuję do wieczora jeszcze zjeść dwa grejfruty. Jeszcze ok. 2 kg. i osiągnę wagę sprzed drugiej ciąży .
    Miłego niedzielnego popołudnia.
    Chyba na 16 dniu na razie zakończę moją przygodę z dietą WO. Postanowiłam, ze od jutra zaczynam II etap diety: zdrowe żywienie. Za jakiś czas znowu wrócę na dietę. Myślę, ze dobrym momentem na przeprowadzenie jej są wakacje, późne lato bądź wczesna jesień. Owoce i warzywa są świeże i o wiele tańsze, no i uczucie chłodu tak nie dokucza, gdy na dworze jest cieplutko. Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, które dalej będą dzielnie prowadziły dietę WO. Planuję , co jutro zjeść na śniadanie. Przenoszę się na inny wątek. Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki oraz słowa otuchy

Awatar kolatroter
    kolatroter jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    elblag

hej
    a ja od jutra zaczynam od nowa.
    w sobotę byłam na wycieczce rowerowej połączonej z ogniskiem, podczas gdy inni piekli kiełbaski ja piekłam jabłko... tyle, że po kilkudziesięciu km byłam taka głodna, że 2 jabłka pochłonęłam na surowo, potem jedno pieczone.... a w drodze powrotnej miałam skurcze żołądka - miłe to nie było. wieczorem byłam na urodzinach kumpla, który robił je w knajpie - obiad podstawiany pod nos itd. nie była to kwestia pokusy tylko tak jakoś mi się głupio zrobiło, że niczego nie ruszam... no to podjęłam decyzję, że skubnę trochę tej czy tamtej sałatki.
    I w związku z tym, że przerwałam przez to odżywianie wewnętrzne to już dzisiaj stwierdziłam, że kolejnej 80-kilometrowej wycieczki rowerowej na samych jabłkach nie pociągnę.
    Od jutra zaczynam od nowa czyli z 2 tyg. zrobią się 3 no ale ciśnienia specjalnego na zrzucenie nie wiadomo jakiej ilości kg nie miałam więc luz.
    W ten pierwszy tydzień, a właściwie 6 dni spadły mi 2 kg. Całkiem nieźle a porównaniu z poprzednim moim razem na diecie w-o.
    Teraz już nic mi na drodze do pełnych 2 tyg. stanąć nie może.

Goga_35 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kolatroter Zobacz posta
    hej
    a ja od jutra zaczynam od nowa.
    w sobotę byłam na wycieczce rowerowej połączonej z ogniskiem, podczas gdy inni piekli kiełbaski ja piekłam jabłko... tyle, że po kilkudziesięciu km byłam taka głodna, że 2 jabłka pochłonęłam na surowo, potem jedno pieczone.... a w drodze powrotnej miałam skurcze żołądka - miłe to nie było. wieczorem byłam na urodzinach kumpla, który robił je w knajpie - obiad podstawiany pod nos itd. nie była to kwestia pokusy tylko tak jakoś mi się głupio zrobiło, że niczego nie ruszam... no to podjęłam decyzję, że skubnę trochę tej czy tamtej sałatki.
    I w związku z tym, że przerwałam przez to odżywianie wewnętrzne to już dzisiaj stwierdziłam, że kolejnej 80-kilometrowej wycieczki rowerowej na samych jabłkach nie pociągnę.
    Od jutra zaczynam od nowa czyli z 2 tyg. zrobią się 3 no ale ciśnienia specjalnego na zrzucenie nie wiadomo jakiej ilości kg nie miałam więc luz.
    W ten pierwszy tydzień, a właściwie 6 dni spadły mi 2 kg. Całkiem nieźle a porównaniu z poprzednim moim razem na diecie w-o.
    Teraz już nic mi na drodze do pełnych 2 tyg. stanąć nie może.
    nie chce mi się, ale jutro chyba muszę przejść na dietę
    nie mogę się wyleczyć
    oskrzela i zatoki zawalone....
    Gosia

Goga_35 jest nieaktywny Znany na forum

no to zakupy narobione
    zaczęłam 1 dzień
    odrazu mi zimno.....
    Gosia

Strona 3 z 83 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów