Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 411
Like Tree322Lubią to

Wątek: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 1

Cytat Zamieszczone przez Parisienne Zobacz posta
    Lexi, ja jak najbardziej popieram takie podejście! Tzn moje zawsze było takie, że potrzebowałam kogoś (chyba efekt dorastania bez ojca), ale w sumie ostatnio, jako że byłam w związku z facetem chorobliwie zazdrosnym, zdałam sobie sprawę, że to że to nie jest to czego tak naprawdę chcę. Tak jakby byłam, bo bałam się być sama. A musi być to BANG! Związek się skończył, nie płakałam i nie płaczę, wręcz przeciwnie. Teraz mam czas podróżować, imprezować, spotykać i rozmawiać z ludźmi kiedy tylko chcę i z kim chcę i nikomu nie trzeba się tłumaczyć. I lubię to
    Doookładnie! Ja mam za sobą 2.5 letni związek z chorobliwie zazdrosnym facetem i naprawdę tak mi to dało w kośc, że do dziś się 1000x zastanowię tak naprawdę mój czas jako singiel po tym związku, to najlepszy czas w moim życiu, doceniłam jak wiele zyskuję kiedy jestem sama dlatego ani mi w głowie się zamartwiać z tego powodu, bo ja to po prostu doceniam, traktuję jak coś dla siebie i wiem że kiedyś jak będzie mąż/rodzina to tego czasu już nigdy nie odzyskam. Przyjdzie moment, że poczuję chęć zmiany, to przyjdzie, na razie daleko do tego też lubię to!

Awatar Magiliana
    Magiliana jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 1

Jeśli czujesz, że faceta Ci nie potrzeba, to rzeczywiście najlepiej nic na siłę. Skoro jesteś w stanie być sama ze sobą, to nie ma problemu. Znam dziewczyny, które nie potrafią być singielkami. Skaczą ze zwiazku w związek. Nawet, gdy wiadomo, że facet totalnie do takiej nie pasuje i prędzej czy później skrzywdzi ją, to ona i tak przy nim zostaje, bo przecież "to lepsze niż samotność".
    Cóż, mnie osobiście ostatnio trochę zaczyna uwierać samotność, ale może to tylko tymczasowe...

Właśnie, jaki masz plan na urodziny?
    W sumie taki prezent w postaci dyspensy to fajna sprawa .
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire

Cytat Zamieszczone przez Magiliana Zobacz posta
    Jeśli czujesz, że faceta Ci nie potrzeba, to rzeczywiście najlepiej nic na siłę. Skoro jesteś w stanie być sama ze sobą, to nie ma problemu. Znam dziewczyny, które nie potrafią być singielkami. Skaczą ze zwiazku w związek. Nawet, gdy wiadomo, że facet totalnie do takiej nie pasuje i prędzej czy później skrzywdzi ją, to ona i tak przy nim zostaje, bo przecież "to lepsze niż samotność".
    Cóż, mnie osobiście ostatnio trochę zaczyna uwierać samotność, ale może to tylko tymczasowe...

Właśnie, jaki masz plan na urodziny?
    W sumie taki prezent w postaci dyspensy to fajna sprawa .
    Plan brzmi:
    -śniadanie: pączek
    -II śniadanie: pucharek lodowy Holiday (hm lody o smaku owoców leśnych, z jagodami wszelkiej maści i pysznym alkoholem jagodowym )
    -obiad: pizza wegetariańska
    -kolacja: lampka jakiegoś akoholu i nie wiem czy coś jeszcze

Mój brat był przerażony jak mu to menu przedstawiłam no ja wiem, że strasznie to wygląda, ale w końcu skoro raz na pół roku takie coś robię, to mi się skumulowały 'chętki' na różne niedozwolone rzeczy zauważcie że nie ma chleba ani żadnego ciasta to i tak sukces
    Irencia, Xeeena and marhefffka like this.

Awatar tdk
    tdk
    tdk jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

ha ha ha , widzę że tu plany rozpustne się szykują
    To którego te urodzinki Lexi ? to wpadnę z życzeniami .

25 kilo- kurcze to robi wrażenie . Brawo maleńka .

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Lexi a czy pączek to nie jest przypadkiem rodzaj ciasta?

No ale jak na pół roku to oczywiście ze taka dyspensa Ci się przyda:P najesz się tym co Ci brakuje w tej chwili ja bym pizzę zjadła ogromna z mięsem każdej maści ot taka mięsna jestem:P

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam! usmialam sie tez z tego paczka, ktory nie zostal podciagniety pod ciasto!
    Malenka-jestes dzielna- tak dlugo dawalas rade to i dasz rade teraz zachowac umiar i rozsadek. Twoje urodzinowe menu to wyraz potrzeb twojej psychiki i na pewno dobrze jej zrobisz ja ja raz poglaszczesz. Tymbardziej, ze teraz majac BMI w normie nie bedzie tak latwo zrucac kiloski jak wczesniej. Ale to przeciez wiesz...
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire

Urodziny 2-go No nic, Pam i Kasia zdemaskowały mój plan wciśnięcia pączka w kategorię 'bliżejnieokreśloną' hahaha
    W tym tygodniu waga sobie stoi, zrób jej co chcesz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - bmi w normie, to naprawdę duuuuuuuuuużo wolniej to idzie. Ale idzie, nie? też bardzo możliwe, że te produkty wcale mi nie będą smakować.. pączek/pizza mogą być dla mnie niczym zjedzenie pełnych łyżek soli - od kiedy zaprzestałam solenia, wyczuwam ją we wszystkim ze stukrotną siłą
    Ostatnio edytowane przez LexiVampire ; 04-07-2014 o 16:49

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Lexi mam propozycję:-|
    nie chcesz zamieszkać z moją Córą??:-|
    bo Ona tez twierdzi ,że faceta nie potrzebuje i wogóle dodatkowo,że wszystko co nie tak to ich wina
    sex też jej nie potrzebny
    Jej problemem jest - że boji się sama spać w nocy i co tu zrobić??
    już ma psa i kota i nie pomaga
    psychoterapia też nie pomaga
    moje rozmowy z nią i rady
    qrde koniec świata z nią..a obecny wie,że ma takie lęki i zamiast wracać szybciej do domu to czasami od kolegi o 3.00 jest i twierdzi,że ona tak specjalnie..chyba zeświruję jak nie wyluzuję z nimi:-|

2 sierpnia..tak jak mój siostrzeniec-więc zapamiętam

buziole!
    LexiVampire lubi to.

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

2 sierpnia jak mój brat i nalepszy przyjaciel jakos ta data tak często za mna chodzi
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire

Ojej, ale słodko <3 za mną tez ostatnio ta data chodzi, bo się starzeję! Nie no, uwielbiam swoje urodziny, jakoś niestety nie czuję zadnego związku emocjonalnego z dniem imienin (może przez to że sa w listopadzie i że dopiero wprowadzone od kilku lat, przedtem ich nie było, mimo że imię popularne, to świętował tylko męski odpowiednik). I ostatnio rozwalił mnie na kazaniu tekst księdza 'jak to Polacy podpatrują chore mody na zachodzie' czytaj: ŚWIĘTUJĄ URODZINY ZAMIAST IMIENIN.. Straszny grzech, będę się smażyć w piekle, w rzeczy samej
    Pokakulka mogę mieszkać z Twoją córką, czuję że byśmy się dogadały! przeciez to jest wina facetów, no jak nie jak tak nie no, żart, tu akurat uważam że są spore braki, ale 'wina' tkwi w tym, że za dobrze mi samej egoizm to się chyba nazywa
    Irencia lubi to.

Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów