Strona 19 z 42 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 411
Like Tree322Lubią to

Wątek: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Awatar MartaLutak
    MartaLutak jest nieaktywny Super Moderator
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Lexi gratuluję spadku Dużo ćwiczeń i dieta i efekty są, szóstka już niebawem pojawi się na wadze
    Dietetyk, Technolog Żywności

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Cytat Zamieszczone przez MartaLutak Zobacz posta
    Lexi gratuluję spadku Dużo ćwiczeń i dieta i efekty są, szóstka już niebawem pojawi się na wadze
    Dzięki Marto i witam serdecznie u mnie:-) na szóstkę czekam z utesknieniem, tak bardzo chciałabym fajnie wygladac na święta ;-) szkoda ze sie troszke pozno z tym obudziłam bo moglam byc juz duzo dalej na swojej drodze. Za to o tyle fajnie ze teraz mamy zime, do wiosny i do lata sporo czasu. Nie wiem tylko co robic z zakupem plaszcza na zime. Stary jest fajny, ale za duzy i pogrubia, nawet po przeszyciu guzikow. A nowy kupowac to bez sensu, znając moją dietę to teraz mi sie rozmiary beda zmieniać jak w kalejdoskopie więc troche marna inwestycja ;-)
    gabi_35 lubi to.

Awatar Magiliana
    Magiliana jest nieaktywny Znany na forum

Lexi, 3 nocki z rzędu? Toż to szaleństwo, chciałoby się powiedzieć ! Ale dajesz, dajesz, skoro praca się podoba, to najważniejsze . Twoja praca brzmi bardzo ciekawie, a skoro masz jeszcze możliwość realizowania się w tłumaczeniach, to już w ogóle super .

A w ogóle to gratki spadeczku. Proszę, dopiero wróciłaś i już spada. Jest moc ! I 6 też zapewne już naprawdę niedługo ujrzysz .
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire

Kochana, tak naprawdę to oni najchętniej widzieliby mnie tam na etacie fryzjerki, kosmetyczki, recepcjonistki spa, recepcji głównej, tłumacza i jeszcze mam śpiewać! dobrze że udalo mi sie na tyle wybronić że tylko recepcja, tłumaczenia i śpiewanie, bo bym z pracy nie wychodziła -.- chyba mają totalny deficyt w kazdej dziedzinie, ale ja się nie poćwiartuję i wszystkich stanowisk im nie obsadzę, bo to po prostu fizycznie niemożliwe
    Magiliana lubi to.

Awatar LexiVampire

Tak poza tym to ostatnio nosi mnie założenie bloga.. jest tyle rzeczy którymi chciałabym się podzielić ze światem szkoda tylko że nie mam dobrego aparatu ale i tak to zrealizuję
    W ogóle to kolega mojego brata (chłopak 17 lat) czytał masę książek o biznesie (a jest mocno zainteresowany kulturystyką, jeździ na zawody itd.) i stwierdził ze chce stworzyć portal społecznościowy w stylu fb dla osób chcących być fit - mój brat ten portal koduje i powiem Wam, że zapowiada się rewelacyjnie. jestem pod dużym wrażeniem, a rzeczywiście jakby popatrzeć to jest zapotrzebowanie, bo kulturyści w zasadzie w internecie jeśli chodzi o swoje miejsce to mają głównie fora, które wyglądem zachęcają średnio.. No i idealnie wpisze się w ten boom na robienie formy itd. Dlaczego ja nie wpadałam na takie pomysły w tym wieku

Awatar MartaLutak
    MartaLutak jest nieaktywny Super Moderator
    Wpisy na blogu
    1

Do świąt jeszcze miesiąc, więc dobrze że teraz, bo jeszcze trochę czasu zostało Pomęcz się jeszcze w starym płaszczu, a niebawem będą wyprzedaże to kupisz nowy i mniejszy
    LexiVampire and magwiazda like this.
    Dietetyk, Technolog Żywności

Awatar LexiVampire

Poka jeśli chodzi o sprawy sercowe, to myślę że hmm 'ozdrowiały', jeśli tak to mozna nazwać. Zakończylam toksyczną 10-letnią relację bez żalu, pobyłam trochę w nowym fajnym związku, który już się skończył i dobrze. Teraz trochę łaskawszym okiem spoglądam na facetów. Jednak zdarzają się fajne osobniki np. dzisiejszy Pan strażak prowadzący szkolenie u mnie w firmie - ciacho, fajne poczucie humoru, super nam się rozmawiało, no cud miód i orzeszki. A tu dzień dobry -obrączka na palcu - jak dla mnie zawsze działa jak kubeł zimnej wody zostawię to bez komentarza. Ale to i tak juz jakiś postęp że jestem w stanie się kimś zainteresować
    PokakulkaPlus lubi to.

Awatar marhefffka
    marhefffka jest nieaktywny Znany na forum

Leeeexi odnalazłam w końcu Twój wątek
    witaj w domu, że tak powiem!

gratuluję "poukładania" spraw sercowych, teraz będzie Ci łatwiej

ależ ten Twój mocny start mnie zmotywował! nie odpuszczę dzisiaj, ćwiczę!

co do pracy w hotelu - znam recepcję od podszewki zaliczyłam to tuż po studiach, zaczęłam pracę równo z EURO 2012, był armagedon! przyszłam na szkolenie, a tam koszmar, braki w ludziach, dziewczyna, która miała mnie szkolić szybko powiedziała mi - tu są rezerwacje, tu są klucze, kserujesz dowody, reszta jak wrócę -> pralnia nawaliła, zabrakło pościeli, jechała na szybko do sklepu kupić, miało jej nie być 30 minut, ale miała stłuczkę i nie było jej 3h. Szkoła życia, Włosi z tym ich angielskim, ja "na szkoleniu" a właściwie zostawiona sama sobie na recepcji, ale udało się. Ogarnęłam. Wszyscy mieli gdzie spać :P Pracowałam tam 3 miesiące i odeszłam, ale nie żałuję ani pracy ani decyzji o zakończeniu tego rozdziału. 3 nocki pod rząd to u mnie było minimum :P
    Czasem kilka dni mieszkałam na recepcji (czerwiec, dziewczyny miały sesje, ktoś zachorował) i tylko znajomi mi żareło dowozili. Bardzo ciekawy okres w moim życiu, ale też zero życia towarzyskiego, jak wracałam do domu to tylko łóżko. Jadałam same zupki w proszku i inne "pyszności", w pracy nie było warunków na inne jedzenie, w domu szkoda mi było czasu na gotowanie. U nas system zmianowy był 8.00-16.00 (kierowniczka), 16.00-8.00 druga osoba. Jak wracałaś po 16h i wiedziałaś, że za nieco ponad 6h musisz wstać i jechać do pracy to nie myślałaś o zdrowym odżywianiu czy spotkaniach z przyjaciółmi
    Może jak masz 12h zmiany to będzie lepiej funkcjonować niż u mnie
    LexiVampire lubi to.

Marhefffkowe pole
    To, co teraz wydaje Ci się trudne, kiedyś będzie rozgrzewką.

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Cytat Zamieszczone przez LexiVampire Zobacz posta
    Dzięki Marto i witam serdecznie u mnie:-) na szóstkę czekam z utesknieniem, tak bardzo chciałabym fajnie wygladac na święta ;-) szkoda ze sie troszke pozno z tym obudziłam bo moglam byc juz duzo dalej na swojej drodze. Za to o
    ja jestem pewna ,że dobrze wyglądasz
    a święta i sylwek-wiadomo,każda chciałaby-ale nasze polskie obżarstwo,tłuste potrawy i smakołyki i tak większość z nas pogrąży..tak,że ja nie wierzę ,że"do sylwestra będę ekstra"-raczej do wiosny

Awatar LexiVampire

Marheffko, no niestety nikt by nie przypuszczał (a już na pewno nie ja) ile sytuacji stresowych i konfliktowych może człowieka spotkać na recepcji i jaka to wymagająca praca pracowałam wcześniej w sklepie z ruchem a'la biedronka i tamta praca była znacznie lżejsza w porównaniu do recepcyjnych cudów ale na początek jest nieźle. Chociaż jeden z naszych stałych gości, z którym często rozmawiam (milioner - jak się później okazało ) cały czas podkreśla, że powinnam się zająć biznesem, czymś bardziej dochodowym. że moja praca jest na początek ok, on też zaczynał w mleczarni, ale trzeba robić to co się w życiu lubi, że moje wykształcenie to otwiera więcej możliwości itd. jak mnie wyrzucą to złożę cv do jego firmy, bo gość mnie uwielbia do tego stopnia, ze przypuszczam że zatrudniłby mnie choćby nie miał dla mnie stanowiska

szósteczka w natarciu - dziś na wadze 70.4. Zacieram łapki i do roboty dziś przydałby się jakiś trening
    marhefffka and PokakulkaPlus like this.

Strona 19 z 42 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów