Strona 21 z 42 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 411
Like Tree322Lubią to

Wątek: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Awatar MartaLutak
    MartaLutak jest nieaktywny Super Moderator
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Lexi z Twoich postów wynika, że jesteś tak pozytywną osobą, że przyciągasz do siebie pozytywne rzeczy tą energią Więc widocznie książka nie kłamie
    LexiVampire and PokakulkaPlus like this.
    Dietetyk, Technolog Żywności

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Lexi uwielbiam Cię bo zawsze z czegoś co jest złe potrafisz wykrzesać pozytyw-która z nas napisałaby min.-że była w Fajnym związku???

"Potęga podświadomości"-dawno gdzieś o tym trąbiłam-i potwierdzam warto się zaznajomić bez hihów i hahów

pozdrówka
    LexiVampire lubi to.

Awatar magwiazda
    magwiazda jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Oooo, czyli już wiem co muszę przeczytać!!!

Lexi, jesteś tak pozytywna, że aż człowiekowi się buzia cieszy A może Ty masz coś z czarownicy jakiej?
    Spadająca gwiazda... Znów chce świecić i spełniać marzenia

NIGDY NIE POWTARZAJ, ŻE ZACZNIESZ OD JUTRA! DZISIAJ JEST JUTREM, O KTÓRYM MÓWIŁEŚ WCZORAJ!

Awatar Magiliana
    Magiliana jest nieaktywny Znany na forum

Jeeeej, uwielbiam, uwielbiam to co napisałaś !

A wiesz, że to chyba prawda o tym myśleniu i przyciąganiu zdarzeń?
    Na moim przykładzie. Marzył mi się Innsbruck i laboratorium zajmujące się konkretnymi badaniami. Było to pierwsze miejsce, do którego napisałam i co? Dostałam odpowiedź pozytywną - i obecnie jestem tu .
    Jakiś czas temu o tym myślałam i nazwałam to sobie "wizualizacją" - w takim sensie, że sobie kreuję w głowie daną sytuację, o której marzę i myślę, że tak będzie .
    Twój post utwierdził mnie w przekonaniu, że tak trzeba w życiu robić i to może naprawdę pomóc w wielu sytuacjach .
    W ogóle niesamowite, że tak optymistycznie do wszystkiego podchodzisz i naprawdę wiele, wiele dobrego w tym roku zrobiłaś .

A tych zleceń szczerze gratuluję - kasa zawsze się przyda!

Kochana, tak trzymaj, a daleko zajdziesz w każdej dziedzinie życia .
    LexiVampire and PokakulkaPlus like this.

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Tak, tak - dokładnie o taką wizualizację chodzi polecam szczerze książki, można podejść sceptycznie, ale ja już powoli zaczynam wierzyć, że świat jest jednym wielkim katalogiem, z którego mogę wybierać co tylko chcę faaajnie jest
    dzisiaj spadło -0,3. Ale co ciekawe dopiero po tym jak zjadłam coś i się przespałam, bo przed spaniem to nie było żadnych rezultatów. Jednak sen odgrywa naprawdę dużą rolę w zrzucaniu wagi

Teraz właśnie siedzę drugą nockę w pracy i już powoli zaczynam odczuwać zmęczenie totalne. A co dopiero trzecia a potem poniedziałkowa dniówka - nie wiedzieć czemu w poniedziałki sobie wszyscy przypominają że chce im się zarezerwować jakiś urlop w hotelu i to tak hurtowo do tego mamy grupę i jestem sama. Zdychać po prostu - kocham politykę zwalniania ludzi, podczas gdy nie ma tylu pracowników co potrzeba. Ale zwolnijmy jeszcze jedną osobę, co tam. Strasznie powszechna praktyka w Polsce i strasznie mi się to nie podoba.

Mama mówi że już dużo schudłam (moje spodnie też to mówią - luźniejsze trochę ) i że jak mnie przytuliła, to że znowu jestem drobniutka i nie ma się do czego przytulić yay, super! Znaczy że wszystko wraca do normy
    tdk, PokakulkaPlus and magwiazda like this.

Awatar LexiVampire

czy ktoś mówił o przyciąganiu gotówki z różnych źródeł? właśnie mój brat dał mi znać, że jego kolega chciałby żebym przetłumaczyła stronę internetową (ten portal społecznościowy dla ludzi fit i ze świata kulturystyki). Czy ja śnię? Niech mnie ktoś uszczypnie, bo to się nie może dziać naprawdę!

Awatar MartaLutak
    MartaLutak jest nieaktywny Super Moderator
    Wpisy na blogu
    1

Super to co piszesz, gratuluję Ważne też w tym wszystkim jest to by nie tylko marzyć i wizualizować, ale też umieć wykorzystywać to co przyniesie los, nie bać się i czerpać z tego garściami
    gabi_35 lubi to.
    Dietetyk, Technolog Żywności

Awatar LexiVampire

Na wadze 69.7 a to oznacza mniej więcej, że cel 'do świąt mieć 6' został osiągnięty! yay! spadek w tym tygodniu: -3.3 kg poszło znacznei szybciej niz zakładalam!
    gabi_35 and magwiazda like this.

Awatar tdk
    tdk
    tdk jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ej szalona jesteś Lexi .
    Cel był do świąt ?? Ha ha no to masz 3 tygodnie luzu .........
    Wypoczęłaś kobitko trochę po nocce ?
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire

Coś tam się przespałam, a dzisiaj kolejna nocka + andrzejki (masa pijanych gości wałęsających sie po hotelu do 2.00 ughg). Już powoli od tych nieprzespanych nocek wkraczam w tryb bycia pijanym bez picia

Strona 21 z 42 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów