Strona 7 z 42 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 411
Like Tree322Lubią to

Wątek: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 1

no no takie podejście robi wrażenie i jak Ty masz wszystko zoorganizowane i przemyślane
    to ważne by zdrowo wychodzić z diety
    brawo!
    dasz radę..kto inny jak nie TY??

qrcze jeszcze poczytam parę wpisów na Forum i wzlecę w swoich planach bo narazie siedzę na "ziemi"
    majacyr and LexiVampire like this.

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 1

Lexi złota medalistko widziałam twój sukces no nie powiem , mega imponujący i zycze powodzenia w kolejnej akcji
    LexiVampire lubi to.

AguteQ jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    WarsZawa

Wow, jestem pod wrażeniem Obecnie jestem na diecie Gacy - dzisiaj kończę 5 dzień tłuszczówki )) A jaki masz efekt wagowy?
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Wooooo hoooooo! Hip hip hurraaaaaaaa!
    Licencjat obroniony, ocena na dyplomie 5! najgorsze było czekanie! Już miałam wchodzić a tu "Proszę poprzednie 3 osoby", że wyniki.
    Spoko.
    Potem moja kolej - już wstaję - a tu zarządzają 15 min przerwy.
    No ok.
    15 min przerwy przeciągnęło się w 60 min!!!!! Ponieważ pani dyrektor (przewodnicząca komisji) sobie wyszła (!)
    W końcu mnie zawołali, zaczynam prezentację o pracy, a tu wchodzi pani dyrektor no i oczywiście rozwaliła mi moje piękne przemówienie w połowie zdania. Ale jakoś się pozbierałam
    Stres był nieziemski, a jeszcze nie obyło się bez dodatkowego stresu, ponieważ jedna z osób w komisji wymyśliła sobie zadać pytanie z bloku, którego nie miałam O.O ooooo matko... moje jąkanie się w odpowiedzi.. No ale potem zostałam przeproszona za to i ostatecznie nie wzięli tego pod uwagę z tym że to ostatnie pytanie zestresowało mnie do tego stopnia że wyszlam stamtąd trzęsąc się ale potem emocje opadły, wypiłam kawkę z automatu rozkoszując sie zrzuceniem tego paskudnego ciężaru z piersi, i wróciłam do domu cała w skowronkach uśmiechając się nawet do nieznajomych! Pomimo strug deszczu i ponurej aury
    Co do opijania licencjatu, zrobią to za mnie mama, babcia i tata - kupiłam im pomarańczowego vermuta z tonikiem (zawsze w fajnych chwilach mojego życia piją pomarańczowego cin cina z tonikiem) czy to pierwsza wypłata, czy coś także kontynuuję tradycję, ja jednak na nic nadprogramowego sie nie skuszę

Jeśli chodzi o efekty wagowe AguteQ to tak jak widać - na Gacy praktycznie -25 od 19 lutego a Ty zaczęłaś właśnie? czy już jakiś czas?
    syrfina, tdk, majacyr and 3 others like this.

AguteQ jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    WarsZawa

Wink Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

LexiVampire

No to piękny wynik. Sorki, nie zauważyłam bo jestem tu nowa :-)) Ja dopiero zaczęłam :-) Ale mam nadzieję, że wytrzymam )))
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

AguteQ to trzymaj się dziewczyno, bo warto! Jestem chodzącym przykładem mi udało się bez wpadek od lutego, także wszystko jest możliwe, a startowałam z poziomem motywacji zero i w ogóle nie wierzyłam że to ma szanse jakiegokolwiek powodzenia napisz coś o sobie, ile masz lat, z jakiej wagi startujesz, jaki wzrost, ile do zrzucenia?
    majacyr lubi to.

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Brawo Lexi
    Wiedziałam,że dasz radę, kto jak nie Ty
    Miłego wieczoru
    LexiVampire lubi to.

Awatar tdk
    tdk
    tdk jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

gratulacje .

lexi bardzo , bardzo się cieszę i gratuluję piątki .
    LexiVampire lubi to.

Awatar marhefffka
    marhefffka jest nieaktywny Znany na forum

Lexipedia
    ogromne gratulacje!! tyle stresu Ci zafundowali a Ty wytrwałaś bez grzechu!! brawo
    no i te Twoje plany. ja tak nie umiem. zazdroszczę Ci tego. u mnie to tornado kompletne, wszystko na żywioł

chcę do końca sierpnia 8kg zrzucić. zobaczymy. koncze antybiotyk, mam nadzieje, ze od pon rusze z kopyta z treningami
    teraz mam jeszcze stopę zdeptaną po weselu :P
    LexiVampire and PokakulkaPlus like this.

Marhefffkowe pole
    To, co teraz wydaje Ci się trudne, kiedyś będzie rozgrzewką.

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

a to dobre z tą Laxipedią Marhefffko
    święta racja Lexi to chodząca encyklopedia i mocny charakter..szczena opada

qrde muszę popracować nad samodyscypliną

LEXI gratki poraz drugi!!!
    LexiVampire lubi to.

Strona 7 z 42 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów