Strona 8 z 42 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 411
Like Tree322Lubią to

Wątek: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Lexi gratluje licencjatu no i oczywiście tego ze już prawie jesteś na finiszy bo u Ciebie 10 kg to zejdzie a takim tempie ze u mnie nawet pewnie kilogram się nie ruszy:P
    LexiVampire lubi to.

Awatar Xeeena
    Xeeena jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

Domyślnie Odp: Każdy dzień oddala cię od zdobycia sukcesu, jeśli do niego nie dążysz - Część 2

Cytat Zamieszczone przez LexiVampire Zobacz posta
    Licencjat obroniony, ocena na dyplomie 5
    Ty to jesteś zdolniacha!!!!!!!!! G r a t u l a c j e !!!!!!!!

Lexi -ile się trzeba namęczyć, żeby do Ciebie tu trafić, przechodzę z jednego wątku na drugi :P

Buziaki
    LexiVampire lubi to.

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Dzisiaj spadeczek -0,1 kg. Malusi. Szczerze mówiąc myślałam ze więcej wyciągnę z tej 7-dniowej tłuszczówki, no ale nic. Jestem przed @ dodatkowo, więc mam nadzieję że część z mojej obecnej wagi to jakaś bliżej niezidentyfikowana woda
    Ja mam wszystkie wątki w subskrybowanych, bo bym sie nie połapała, naprawdę wiem, że moj jest w takim dośc dziwnym miejscu, bo w 'Chcę schudnąć', a to dlatego że ja zawsze tylko CHCIAŁAM. Chciałam, chciałam i na chceniu się kończyło, więc od razu w adekwatnym miejscu założyłam wątek
    Haha dużo rzeczy już słyszałam na swój temat, ale że mam mocny charakter to pierwszy raz W sumie, może rzeczywiście, w końcu daję radę, nie? Może powinnam tylko sama w to uwierzyć?
    Co do tego planowania, to ja lubię, uwielbiam planować, robić listy 'to do' i takie tam. Ile z tego potem wykonuję to już zupełnie inna sprawa. Ale lubię to widzieć na liście

I tak naprawdę to szczerze mówiąc, teraz w życiu zmiany na lepsze są, ale tak do końca zadowolona to nie jestem. Chciałabym jeszcze jakoś bardziej produktywnie wykorzystywać swój czas (np. czytając, wychodząc z domu, jakieś imprezy kulturalne czy coś) i w sumie sama nie wiem co mnie powstrzymuje. No i chciałabym w końcu nauczyć się utrzymywać porządek, sprzątać na bieżąco, bo zawsze, ale to zawsze mam totalny bałagan. Ostatnio staram się to trochę bardziej ogarniać, ale i tak jak gdzieś wychodzę to wyciągam pół szafy bo nic nie pasuje, muszę wymyślać naprawdę nieziemskie kombinacje ubraniowe z tego co mam żeby jakoś wyglądać, jeszcze się oczywiście spóźniam, i potem tak to siedzi Powinnam chodzić wszędzie w koszulce "Sorry I'm late" I jeszcze chciałaby pozbyć się jakichś dziwnych zahamowań w towarzystwie, bo zawsze jestem spięta i nie czuję się wśród ludzi zbyt komfortowo. A już wśród nieznajomych to w ogóle nie umiem się odnaleźć. Nie wiem jak znaleźć tematy do rozmowy i wydaje mi się że jestem totalnie nudną osobą i nie mam nic do powiedzenia.. Także tutaj będę pracować nad swoim pięknym charakterkiem
    majacyr lubi to.

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

ale entuzjam tryska z tego Twojego posta trzymaj tak dalej jak widać nie tylko chciałaś ale i osiagnełas to:!!!!!!!!!!!
    LexiVampire lubi to.

Awatar gosikmt
    gosikmt jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Lexi ja jak zwykle co jakiś czas zaglądam po nowinki z twojego placu boju, a tu proszę musze od razu całą listę gratulacji wstawić.
    Po pierwsze - za złoty medal - BRAWO.
    Po drugie - za 5 na licencjacie - BRAWO
    Po trzecie - za wyniki w odchudzaniu - BRAWO.
    Specjalnie dla ciebie OWACJA NA STOJĄCO.
    Pozdrawiam. Nic tylko czerpać od ciebie motywacje, nastawienie i silną wolę.
    LexiVampire lubi to.
    Po upadku próbuję znów odbić się od dna - start 4/01/2016

Tu jestem:
    https://www.jestemfit.pl/tylko-zalog...m-naprzod.html

Awatar LexiVampire

Hm, właśnie postanowiłam, że dzień moich urodzin (początek sierpnia) będzie dniem, w którym dieta pójdzie w odstawkę Dlaczego? Chcę sobie sprawić coś 'dla siebie', czyli spróbować czegoś, czego normalnie nie mogę, w ROZSĄDNYCH ilościach ale jeszcze bardziej zależy mi na tym, żeby się sprawdzić. Zobaczyć, jak mój organizm reaguje na takie coś i na ile jestem sobie w stanie z tym poradzić. Bo na utrzymaniu może mi się taka sytuacja zdarzyć. I kluczowa będzie umiejętność powrotu na dobre tory.
    Oczywiście, tak jak w przypadku wyjazdu do Hiszpanii, nie mam zamiaru za bardzo improwizować i dokładnie sobie zaplanuję co zjem i co wypiję. Postaram się to jakoś sensownie ułożyć w ciągu dnia A kolejnego dnia powrót do ścisłej diety. Trzymajcie kciuki żeby to się udało, bo tak się z tym czuję jakby to było bawienie się ogniem przy zapalniku od dynamitu
    majacyr lubi to.

Awatar tdk
    tdk
    tdk jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Będę trzymała mocno kciuki , aby normalne jedzonko nie wyrządziło Ci krzywdy tylko radość .
    Hmm początek sierpnia - to ja będę po urlopie już i będę pilnować Cię by to skończyło się tylko na jednym urodzinowym dniu .
    LexiVampire lubi to.

Awatar gabi_35
    gabi_35 jest nieaktywny Znany na forum

Lexi gratuluje licencjatu i w ogole okazuje sie iz same sukcesy sie Ciebie trzymaja tak wiec powodzenia

Cytat Zamieszczone przez LexiVampire Zobacz posta
    Nie wiem jak znaleźć tematy do rozmowy i wydaje mi się że jestem totalnie nudną osobą i nie mam nic do powiedzenia..
    nie wiem wiem jak Ty w ogole mozesz o sobie tak myslec, nie znamy sie dobrze, ale czasem podczytuje Twoj watek i Twoje wpisy u innych i przenigdy nie okresliłabym Cie w ten sposob
    LexiVampire lubi to.

cel I - 111 kg do Wigili
    Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku -
    start 01.06.2014
    Forum JestemFit.pl

Awatar LexiVampire

Cytat Zamieszczone przez agabi2 Zobacz posta
    Lexi gratuluje licencjatu i w ogole okazuje sie iz same sukcesy sie Ciebie trzymaja tak wiec powodzenia

nie wiem wiem jak Ty w ogole mozesz o sobie tak myslec, nie znamy sie dobrze, ale czasem podczytuje Twoj watek i Twoje wpisy u innych i przenigdy nie okresliłabym Cie w ten sposob
    Dzięki wielkie, dużo takie słowa dla mnie znaczą! I bardzo mi miło Agabi że wpadłaś!

Gosiu trzymam za słowo, proszę mnie pilnować!

Awatar gabi_35
    gabi_35 jest nieaktywny Znany na forum

Lexi ja sie tu jeszcze gubie czasem, nie ogarniam Was wszystkich a bardzo bym chciala bo kazda z Nas (a co tam tez tu jestem) jest wyjatkowa i na kazdym watku sa oprocz luznych pogaduszek i informacje ktore pomagaja mi w mojej walce z kg
    majacyr and LexiVampire like this.

cel I - 111 kg do Wigili
    Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku -
    start 01.06.2014
    Forum JestemFit.pl

Strona 8 z 42 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów