Strona 107 z 241 PierwszyPierwszy ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 2404
Like Tree7159Lubią to

Wątek: Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Awatar karolina52
    karolina52 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Witam wszystkie i pozdrawiam......
    Ogólnie mam nie najlepsze samopoczucie, ale cóż w moim wieku też bywają "takie dni"

Mam wielką prośbę, może mi któraś dziewczynka podpowiedzieć, gdzie i co mogę zrobić żeby mi nie przychodziły zawiadomienia na pocztę o wpisach na FORUM?

Zapycha mi to pocztę...a tu i tak nie przez pocztę wchodzę....
    Z góry dziękuję

1. etap od 2.01 do 07.03 - 91,2 kg = lżejsza o 5,7 kg
    2.etap od 8 marca do ....... ? -0,6kg/-0,3kg/-0,8kg/0kg/0kg/0,5kg/0,5/0,3kg=3,0kg
    3.etqp od 2 maja..DO1.06 =1,2KG
    Jestem tu----> zdrowe odżywianie ....... drogą do zdrowia i zgrabnej sylwetki

Awatar Leencia
    Leencia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Galway

Karolina, za bardzo sie nie orientuje, ale popatrz w ustawieniach moze trezba cos zmienic. Ewentualnie jesli subskrypowalas jakis watek, to wtedy chyba automatycznie maile przychodza. Wtedy trzeba odwolac subskrypcje. Jednak tak jak napisalam nie jestem na 100% pewna

Forum JestemFit.pl - Zapraszam do siebie

Awatar iradukan
    iradukan jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Witajcie z pracy.
    Do 16 trzeba być....

Co aktywności wpisywanej do tabelki to jestem uczciwa i wpisuje tylko siłownię i pieszo do i z pracy bo wtedy idę szybko żeby zdążyć do pracy jak i po niej po dzieci.
    W pracy jestem cały czas w ruchu ale tego nie można zmierzyć i bez sensu było by to dodawać.

Miłego dnia
    majacyr lubi to.

Moja truskawkowa kraina
    "... o ile waga jest wrogiem tego,który tyje o tyle jest przyjaciółką i nagrodą dla szczuplejącego,
    a nawet najmniejsza strata kilogramów skutecznie stymuluje do dalszej pracy..."

Awatar karolina52

Cytat Zamieszczone przez merry81 Zobacz posta
    Witam!!! W końcu wpisałam się do tabelki, waga dzisiaj pokazała-0,2kg, za to bilans za cały tydzień -3,4kg tylko fruwać z radości!!!!
    Gratuluje wszystkich spadków, a tym co się nie udało w tym tygodniu życzę kolejnego z wielkimi spadkami[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    GRATULUJĘ

2.etap od 8 marca do ....... ? -0,6kg/-0,3kg/-0,8kg/0kg/0kg/0,5kg/0,5/0,3kg=3,0kg

Awatar karolina52

Cytat Zamieszczone przez Leencia Zobacz posta
    Karolina, za bardzo sie nie orientuje, ale popatrz w ustawieniach moze trezba cos zmienic. Ewentualnie jesli subskrypowalas jakis watek, to wtedy chyba automatycznie maile przychodza. Wtedy trzeba odwolac subskrypcje. Jednak tak jak napisalam nie jestem na 100% pewna
    Dziękuję usunęłam powiadamianie subskrypcji....zobaczę może pomogło )))

Awatar urwiseklisek
    urwiseklisek jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie

u mnie dobrze, od soboty zeszło co be i fe ze szpitalnego jedzonka :P oby tak do końca tygodnia

w niedzielę, wyprawiam córze 4 urodziny(nie omieszkam poczęstować się torcikiem huhuh), a 29 skończy je oficjalnie.. kiedy to minęło.. kiedy... ech
    NEVER GIVE UP

Awatar Gladiolus
    Gladiolus jest nieaktywny Znany na forum

dzień dobry

dziękuję dobrej duszyczce, która mi wpisała wagę do tabelki

u mnie poweekendowa zwyżka na wadze.... no ale nic...dzisiaj działam dalej
    miłego dnia
    agatarska and majacyr like this.

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny nie chodzi o to, żebyście czuły się zobowiązane do spowiedzi odnośnie ruchu ale byłam zaskoczona, że taki cienias ze mnie Co mogę jeszcze robić? skąd macie tyle siły? Jak organizujecie sobie czas? Itp.

Poza tym nie oszukujmy się, że to jest jakaś rywalizacja między nami. Tu każdy walczy tylko sam ze sobą i swoim celem. Jak osoba mająca 3 kg nadwagi ma się równać do spadających kilogramów osoby ważącej dużo więcej? Poza tym ktoś ustali sobie cel 10 kg a inny 2kg. Po tygodniu i zgubieniu kilograma jeden jest na początku (10%) a drugi ma już 50% za sobą. Nie patrzcie przez pryzmat innych tylko walki ze swoimi słabościami, swoją wagą i swoim lenistwem.
    Tzn to jest moje zdanie i ja tak odbieram tą akcję

Awatar Martii
    Martii jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cześć Dziewczyny, bo chyba same kobietki tu widzę :-)
    Ja się do tabelki nie wpisuję, bo jak wynika z mojej "dziwnej" sygnatury schudnąć nadal nie chcę (bo jak mnie jest mniej to grawitacja zaczyna działać i to jest dla mnie gorsze niż o kilka kilo za dużo) i przytyć też nie, ale nadal zdrowo, a nawet zdrowiej i racjonalniej odżywiać i więcej ćwiczyć, szczególnie teraz zimą, gdy bardzo mi się nie chce ;-(
    Poczytuję sobie Was i pewnie będę, bo mnie motywujecie i mam nadzieję, że nie mam nikt nic przeciwko, jak czasem w jakaś rozmowę się włączę
    Ja apropos diety wymyśliłam sobie tak i staram się w tych ramach trzymać, 80%/20% tj. 80% mojej diety to realizowanie zdrowej, racjonalnej diety, dużo warzyw, chudego białka, jeśli węgle to złożone i nie na noc i dużo wody, a te 20% to małe odstępstwa, jakieś moje jedzeniowe szaleństwa czyli np. kabanosy, ser pleśniowy, kawałek sernika, kawałek pizzy i takie tam. To nie musi być oczywiście tak dosłownie i codziennie, ale dla mnie istotne, aby ogólny bilans był temu założeniu bliski.
    KasiO a ja znam jeszcze takie powiedzenie: "z każdego gówna da się zrobić nawóz" - czyli jak już nawet w d... jesteśmy i słabo to widzimy, to zawsze można się zmobilizować i z tego co jest jakąś wartość dodaną zrobić....
    Leencia, dobrze wiem o czym mówisz z tą mobilizacją do pracy. Ja sobie wdrożyłam fajną i prostą zasadę planowania czasu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] polecam.
    Marry presja wagi i ogólnie wyglądu jest bardzo duża w otoczeniu i jednak w samych nas, ja nie mam problemu z wagą, a jednak jak kogoś jakiś czas nie widzę, albo raczej ten ktoś mnie nie widzi to jestem taksowana i zazwyczaj pada pytanie o wagę, czy schudłam, czy może przytyłam... a jak przytyję, to co?, to ten ktoś się ucieszy?, czy zmartwi? - zawsze mam mieszane uczucia w takich sytuacjach... Robisz to dla siebie i dlatego jeśli nawet pół rodziny o tym się dowie, to nic nie zmienia, nadal robisz to dla siebie, a co inni myślą to ich sprawa, Ty wcale nie musisz rozmawiać o Twoich sukcesach czy porażkach, bo to Twoja sprawa, niech się wszyscy dowidzą i myślą co chcą :-) - to oczywiście mój punkt widzenia.
    Pozdrawiam serdecznie i gratuluję dobrych, sobotnich wyników. Miłego dnia

Nic nie muszę - wszystko mogę!

Awatar Leencia
    Leencia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Galway

Ranka, zgadzam sie z Toba w zupelnosci! Jestesmy tu przede wszystkim dla samych siebie, a w grupie razniej. Nie ma co "oszukiwac", dopisywac minutek wyssanych z palca, czy krecic z waga, bo przeciez nikomu tym krzywdy nie robimy. Kazdy ma inne cele i ich trzeba sie trzymac!
    majacyr, merry81, ranka81 and 4 others like this.

Forum JestemFit.pl - Zapraszam do siebie

Uprawnienia umieszczania postów