Strona 109 z 241 PierwszyPierwszy ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 2404
Like Tree7159Lubią to

Wątek: Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Awatar kamcia
    kamcia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień

Oczywiście każdy ruch jest dobry a przy dobrym sprzątaniu to człowiek gimnastykuje się za dwóch i spala mnóstwo kalorii

Miłego wieczorku
    furaga, majacyr, merry81 and 1 others like this.

Awatar karolina52
    karolina52 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kamcia Zobacz posta
    Ja też wpisuje tylko te minuty które ćwiczę i to nie codziennie bo nie mam takiej weny ale dietkę trzymam i mam dużo ruchu przy swojej pracy i w domu i pomalutku waga się obniża.Bardzo się z tego cieszę,że juz troszkę zgubiłam a ile schudnę do końca akcji to nie ważne......grunt to się nie poddawać i wspierać się wzajemnie,bo tu na forum są same fajne babki i wspólnie damy radę zrzucić dużo,dużo słoninki.........
    Także dziewczyny traktujmy to jako dobrą zabawę,wspierajmy się,nawet popisać z kimś o podobnych problemach to już jest dużo........każda z nas jest inna i każda inaczej chudnie........

Dla mnie każdy kilogram mniej to na prawdę duży wyczyn i to nie takie proste........już myślałam,że tak chyba zostanie a dzięki wam wraca we mnie wiara w to ,że będę taka jak kiedyś.........szczupła
    Pięknie to ujęłaś kamcia..... nic dodać ...nic ująć ...... Dziękuję
    MOgę spokojnie zasnąć, wierząc, że jutro będzie lepszy dzień ))

Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień-_3_l5_orig.gif

Dziś bardzo źle się czuję..... spadło mi bardzo ciśnienie..... no i do wszystkiego mniejsza motywacja.......
    Jutro też jest dzień....... mam nadzieję trochę lepszy, najgorsze, że mam "kolędę księdza".... strasznie tego nie lubię, ale też nie umiem wyjść z domu.
    Jakoś przeżyję.....
    Oglądam "kiepskich" na lepsze samopoczucie.......
    Kolorowych snówk kobietki.....
    majacyr, merry81, ranka81 and 1 others like this.

1. etap od 2.01 do 07.03 - 91,2 kg = lżejsza o 5,7 kg
    2.etap od 8 marca do ....... ? -0,6kg/-0,3kg/-0,8kg/0kg/0kg/0,5kg/0,5/0,3kg=3,0kg
    3.etqp od 2 maja..DO1.06 =1,2KG
    Jestem tu----> zdrowe odżywianie ....... drogą do zdrowia i zgrabnej sylwetki

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

u nas jak chodził ksiądz wybyliśmy akurat do kina a to było święto bo nie chadzamy (ładna impreza 4 osoby 60 zł dla nas to dużo niesety)
    Leencia masz dready w avatarku czy cię tak stylowo rozwiało ?

u mnie dziś dzień średni, jakiś niechciej mi się włączył i niewygoda samej ze sobą, a przydałoby się ruchu więcej i kręgosłup poćwiczyć a najgorsza moja zmora rozciąganie nie lubię, szkoda czasu zawsze wiem głupota, później chodzę jak robokop zwłaszcza po wstaniu z wyra :/ )
    Ostatnio edytowane przez sylwka80 ; 19-01-2015 o 20:21
    majacyr, merry81, kamcia and 1 others like this.

Awatar iradukan
    iradukan jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    opolskie
    Wpisy na blogu
    17

Witajcie
    widzę, że nadal trwa dyskusja na temat minutek...
    Dziewczyny moje zdanie jest takie,że wszystkie które są na forum już zaczęły walczyć o siebie!
    Każda która jest na diecie, a dodatkowo wykonuje jakikolwiek ruch zrobiła ogromny krok w stronę lepszej formy samej siebie.
    Jesteśmy różne,każda ma inny SWÓJ cel, który stara się osiągnąć.
    Ważne jest aby każdy krok nas do tego celu przybliżył.
    furaga, majacyr, merry81 and 3 others like this.

Moja truskawkowa kraina
    "... o ile waga jest wrogiem tego,który tyje o tyle jest przyjaciółką i nagrodą dla szczuplejącego,
    a nawet najmniejsza strata kilogramów skutecznie stymuluje do dalszej pracy..."

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Cytat Zamieszczone przez karolina52 Zobacz posta
    Chyba nie dokładnie zrozumiałam wpisywanie minutek ćwiczeń.....
    wpisywalam w pierwszym tygodniu swoje marsze. Natomiast w drugim wpisałam tyle minut...bo jak wcześniej pisałam...byłam u córki, gdzie malowano mieszkanie i ja tam bardzo dużo miałam prac, których na co dzień nie robię ( np.pranie w pralni w piwnicy i wieszanie na strychu 2p. i to z 10 razy tak, potem prasowanie i to długie.... po dziecko do i z przedszkola..... gotowanie obiadu.
    Jak dla mnie było to bardzo dużo....
    Ale proszę cię Maju wykreśl mnie z "przodownic" bo rzeczywiście to żaden wyczyn...... nie mam do nikogo żalu.
    Wykreśliłam te minuty...bo rzeczywiście wyglądało to śmiesznie dużo.
    Ja nie nadaję się na inne ćwiczenia.... a też do wyścigów......
    Od wczoraj raczej wypoczywam...przeforsowałam się i mam za swoje. Ale co się nie robi dla dzieci......
    .................................................. .
    Wszystkim dziewczynkom gratuluję i trzymam kciuki za wytrwałość, bo mnie już zaczyna jej braknąć....
    Pozdrawiam wszystkie....buziaki
    Nie będę Cię wykreślać, bo to spory ruch remont i z tym związane sprawy, poza tym sama piszesz, że to prace których nie robisz na co dzień, to tym bardziej organizm nie przyzwyczajony.
    A to nie jest wyścig, robimy to dla siebie, a nie na wyścigi.
    Ja też nie wpisuję na złość komuś np 60 minut dziennie co dzień, choć mam 3 dzieci, męża, Ojca do opieki, pracę, 3 zwierzaki itd.
    Ale w porównaniu z tym, jak kiedyś ćwiczyłam to te 60 minut to pikuś.
    Dla kogoś innego 10 minut jest maks.
    Ja też zaczynałam od 10 minut, ale jak to mówią w miarę jedzenia apetyt rośnie i w miarę ćwiczeń też, przynajmniej ja tak mam.
    Pierwsze minutki są takie sobie, a potem mogę ćwiczyć i ćwiczyć i nawet nie zauważam, kiedy to minęło.
    Ale w tym tygodniu mam zamiar ćwiczyć 2 razy dziennie, bo rano jak zwykle Shaun, a wieczorkiem mam karę od mojego Guru. Jedynie dziś nie dam rady ćwiczyć, bo byłam u dentysty i czuję się jak obite jajo.
    merry81, ranka81, Lianaa and 2 others like this.

Awatar sylwka80

Maja a jakie masz zwierzątka?

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Mam królika, chomika i świnkę morską

Dziewczyny co powiecie na wyzwanie na ten tydzień nie podjadanie między posiłkami?
    Chodzi mi o to, że jemy w równych porach to co sobie założyłyśmy i nie podjadamy tu kawałek kanapeczki, tam kostkę czekoladki.
    Mnie osobiście to gubi i okropnie mi ciężko wytrzymać.
    Co Wy na to?
    merry81, Leencia, ranka81 and 3 others like this.

Awatar Lianaa
    Lianaa jest nieaktywny Znany na forum

Sylwka a Ty przypadkiem to nie Sylwia z BB? tak mi cos sie kojrzy, tylko nie do konca jestem pewna
    START 12.09.2016

Awatar karolina52
    karolina52 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez sylwka80 Zobacz posta
    u nas jak chodził ksiądz wybyliśmy akurat do kina a to było święto bo nie chadzamy (ładna impreza 4 osoby 60 zł dla nas to dużo niesety)
    Ciekawa zamiana..... a wydatek podobny, bo dla księdza trzeba "cołaska" ................ hihi
    a tu mam akurat na temat zdjęcie, które przysłał mi znajomy...... nie wiem czy uda się wczytać ? Już zmniejszyłam, bo nie chcialo wejść...a tak się uśmiałam, jak to dostałam .....

Na Kobietek Dzień swą sylwetkę zmień-colaska.jpg
    furaga, majacyr, merry81 and 4 others like this.

1. etap od 2.01 do 07.03 - 91,2 kg = lżejsza o 5,7 kg
    2.etap od 8 marca do ....... ? -0,6kg/-0,3kg/-0,8kg/0kg/0kg/0,5kg/0,5/0,3kg=3,0kg
    3.etqp od 2 maja..DO1.06 =1,2KG
    Jestem tu----> zdrowe odżywianie ....... drogą do zdrowia i zgrabnej sylwetki

Awatar sylwka80

Hehe ja nawet jak bym przyjela to bym nic nie dala, w tym roku mamy komunie bryg
    Lila no jasne ze ja mnie wczoraj tknelo, i mialam pytać czy ty to ty mama trójki dzieci .... ja jak widzisz walczą ciągle i wciąż, buziaki
    merry81, Lianaa and kamcia like this.

Uprawnienia umieszczania postów