Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 113 z 113
Like Tree6Lubią to

Wątek: Trizer opinie - cała prawda o spalaczu

Awatar KrolowaSniegu
    KrolowaSniegu jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Trizer opinie - cała prawda o spalaczu

Hej Wam

Ja też korzystam z Trizera. Mija szósty tydzień i jestem lżejsza o 6 kilogramów. Chudnę zatem książkowo wręcz.

Nie jest to moja pierwsza dieta. Były ich wcześniej dziesiątki. Ale były nudne i żmudne i chociaż przynosiły efekty to jedynie na krótko i w zasadzie najdłużej wytrzymywałam na nich jakieś 2-3 tygodnie a później rzucałam się na jedzenie.
    Nie chciałam znów tak. Pomyślałam sobie, że z jakimś spalaczem może byłoby łatwiej. Kupiłam Trizer, bo obejrzałam metamorfozy, które znalazłam tutaj: http://metamorfozy-opinie.trizer.pl . WOW - pomyślałam sobie. Niektóre z tych babeczek były zupełnie jak ja na starcie

Poszperałam też trochę w internetach, i postanowiłam zaufać.
    Mam do zrzucenia jeszcze sporo, ale już wiem, że Trizerowi pozostanę wierna. Gubię systematycznie po 1 kg na tydzień ale najważniejsze jest to, że ja W OGÓLE nie odczuwam głodu. Dzięki temu nie mam ochoty podjadać i się nie katuję. Inaczej, już dawno bym odpuściła.
    Mogę śmiało powiedzieć, że ta trizerowa dieta to mój nowy styl życia.

Obliczyłam sobie, że redukcja zakończy się w moim przypadku w okolicy maja mam nadzieję, że będę mogła przyjść tutaj pochwalić się efektami a tymczasem serdecznie polecam każdemu, kto zmaga się z utratą zbędnych kilogramów i idzie po omacku - Trizer na pewno Wam pomoże. POWODZENIA!

Cocolino jest nieaktywny Nowy na forum

Gratuluję wszystkim efektów, jestem zachwycona.
    Widzę, że prowadzenie pamiętników zapewne pomaga - w końcu kiedy przyznamy się przed większą ilością osób, że się za siebie bierzemy, to pewnie podświadomie kolejne odejście od diety uważamy za porażkę?
    Może też się na to zdecyduję, bo trochę brak mi systematyczności.
    Trizera używam od 3 tygodniu. Spadły 4 kilogramy i chociaż na początku trudno było mi się przestawić - przywykłam co COLI i słonych, niezdrowych przekąsek, to teraz mój żołądek doskonale wie, kiedy powinnam przyjąć posiłek i okazuje mi to na pół godziny przed nim.

Ktoś pisał o budziku - żeby nie zapominac o Trizerze Przydał się przypominasz w telefonie w pierwszym tygodniu teraz pamiętam, i właściwie się z nimi nie rozstaję

Planuję zrzucić łącznie 20 kilogramów, także jeszcze trochę przede mną, ale to chyba najlepszy czas na takie decyzje. Wiosna to przecież zawsze jakieś nowe nadzieje, i więcej się wtedy chce.. no to ja w tą wiosnę wkroczę z zupełnie nowym ciałem i nastawieniem.
    Od jutra dorzucam treningi - wykupiłam karnet na siłowni. Ponieważ tak kiepsko z tą moją systematycznością, podpisałam umowę, dzięki której z jednej strony mam taniej - a z drugiej, muszę płacić przez rok może to mnie zmotuwuje.

A co do samego Trizera - jestem przekonana, że to dzięki działaniu tego spalacza wreszcie nie mam ochoty na słodkości. No i poprawiła się moja przemiana materii - zmora moja największa. Cisnę do końca. z Trizerem off course i wszystkim cisnącym również, życzę wytrwałości

KamKlu jest nieaktywny Nowy na forum

Hej ho!
    Własnie zaczełam 1 dzień z Tizerem!
    Jak wam idzie?
    Macie jakieś zdjęcia przed i po?

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów