Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: chcę schudnąć

stworek96 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    2

Post chcę schudnąć

Jestem Asia. Mam 20 lat. Mam 171 cm wzrostu i waże 98 kg .Bardzo chcę schudnąć,ale sobie z tym nie radzę. Waga zamiast iść w dół, stoi w miejscu, a wszystko dlatego, że nie mogę znaleźć odpowiedniej diety dla siebie i po krótkim czasie odchudzania zaczynam ZNÓW jeść słodycze. Mam problem z kolanem,przez co nie mogę wykonywać większości ćwiczeń oraz mam uczulenie na rybę.
    Mój cel: 68 kg
    Proszę o porady i o wsparcie .
    Ostatnio edytowane przez stworek96 ; 15-05-2016 o 15:12

Awatar Madziulek86
    Madziulek86 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Domyślnie Odp: chcę schudnąć

Kochana z poradami to ciężko, bo każdy musi znaleźć sobie swoją ścieżkę...
    ja jedynie mogę Ci polecić Vit alię, taki portal nazwa pisana bez spacji, tam można wykupić dietkę i odżywiać się zgodnie z ich menu albo komponować własne za to oni liczą Ci kcal itp
    Zakładam że to jedno z pierwszych odchudzań to efekty będą ładne a i tam będziesz mieć wsparcie dietetyka i oczywiście za opłatą za dietę, też wychodzenie z dietki
    JAK KTOŚ CHCE SZUKA SPOSOBÓW, JAK KTOŚ NIE CHCE SZUKA POWODÓW

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

liczenie kalorii zapotrzebowanie kaloryczne sobie oblicz , żebyś wiedziałą ile możesz dziennie spożywać żeby chudnąć i nie przekraczaj tej liczby kcal a kilogramy na pewno polecą.
    DObrze zbllansowana dieta - to nie będziesz podjadać, bpo nie będziesz miała potrzeby
    Ja już kilka tygodni sobie trwam na diecie od dietetyka (wspomagam się też suplementami ) i regularnie, ładnie chudnę Powodzneni ażyczę i cierpliwośći - bo chyba to w całym procesie odchudzania jest najważneijsze: )

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj ! Również byłabym w Twoim przypadku za liczeniem kalorii. Można w internecie znaleźć bardzo przydatne kalkulatory liczenia kalorii, obliczyć sobie swoje zapotrzebowanie i od tego odjąć na przykład 200 czy 300 kalorii i już masz dietę Wiem, że liczenie może na początku wydawać się trudne i uciążliwe, ale po jakimś czasie wchodzi "w krew" i możemy oszacować ile kalorii może mieć to, co akurat gdzieś na szybko zjemy. Możesz wspomóc się aplikacjami na telefon z bazami danych i tabelami kalorii poszczególnych produktów, na przykład aplikacja Fitatu, chociaż jest też sporo innych. Ja schudłam najwięcej właśnie głównie dzięki liczeniu kalorii

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

ee z tym liczeniem wcale nie jest tak źle, szybko da się to opanować i w sumie po dwóch tygodniach to już się ma kaloryczność najpopularniejszych produktów w jednym paluszku .
    nooo też mogłąbym powiedzieć, że w oczach bo ja jak patrzę na talerz z daniem - ale jak robiłam sama, bo wiem co dalam - to potrafię powiedzieć na oko ile wszystko ma kcal

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Madziulek86 Zobacz posta
    Kochana z poradami to ciężko, bo każdy musi znaleźć sobie swoją ścieżkę...
    ja jedynie mogę Ci polecić Vit alię, taki portal nazwa pisana bez spacji, tam można wykupić dietkę i odżywiać się zgodnie z ich menu albo komponować własne za to oni liczą Ci kcal itp
    Zakładam że to jedno z pierwszych odchudzań to efekty będą ładne a i tam będziesz mieć wsparcie dietetyka i oczywiście za opłatą za dietę, też wychodzenie z dietki
    Dietę też dostajesz do spalacza tłuszczu Trizer. Masz wtedy tabletki i dietę na każdy dzień przez miesiąc. Dieta jest ułożona przez specjalistów i indywidualnie dostosowana do Ciebie. Na początku uzupełniasz ankietę, w której zaznaczać nawet produkty, których nie chcesz spożywać. W związku z tym dieta jest smaczna, bo nie ma nic, czego nie lubisz. Posiłki są rozpisane z uwzględnieniem wartości energetycznych. Można powiedzieć, że każdy dzień zaskakuje, bo nie ma monotonii.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów