Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
Like Tree4Lubią to

Wątek: Nowa ja - wersja 3.0

Awatar dinozaurzyca
    dinozaurzyca jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Nowa ja - wersja 3.0

Cześć,
    a więc przyszła pora i na mój wątek. Pomysł na wątek zrodził się w czwartek podczas spaceru...

Od jakiegoś czasu staram się jeść lepiej ( lepiej znaczy nie wcinać śmieci czyt. fast foodów, lodów i innych słodkości). Ale staram się nie oznacza, że nie mam wpadek... drugą sprawą jest to, że najchętniej jem 2 razy dziennie do oporu (nawet zdrowo) albo w pierwszej połowie dnia i sprawa z jedzeniem załatwiona. Raczej nie jem białego pieczywa, jak coś to chleb na zakwasie mojej mamy (ale to rzadko), ziemniaków, wędlin... mrożonych gotówców..
    Wątek potrzebny jest mi do tego, żeby się pilnować z tym co jem i kiedy jem.

Dlatego:
    - będę się starać jeść regularnie tzn. co 3,4 godziny
    - będę pić dużo wody, ziółek ograniczając przy tym kawę
    - będę się więcej ruszać ( więcej oznacza codziennie :lol: )
    - bardziej o siebie dbać

Waga wyjściowa 89,4, ale ostatnio przed @ było 90,5 przy wzroście 164. Plan jest taki, że w sierpniu mam 30 urodziny tak więc wypadałoby się trochę ogarnąć przed 30stką :wink: ( taka symboliczną data, nie to żebym planowała coś konkretnego albo chciała kogoś zaskoczyć).
    I tutaj potrzebuję Waszej rady: czy określić, że przez te 80 dni chcę schudnąć X kg czy też robić swoje bez stresowania się, a efekty same przyjdą? Tak naprawdę to nie przeszkadza mi ile wskazuje waga, ale np mój wystający brzuch I udka. Ale może jak określę ilość kg, to będę miała większą motywację? Albo np ilość cm? Jak sądzicie?

ps wiem, że do sierpnia mało czasu, a roboty sporo, więc jestem świadoma, że na sierpniu się nie skończy :lol:
    Go! Go! Never give up!

Zapraszam do mnie
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...sja-3-0-a.html

Awatar mniejszabecia
    mniejszabecia jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Nowa ja - wersja 3.0

Nie ważne, że zostało mało czasu. Ważne, że zrodził się w Twojej głowie pomysł. Dobrze, że masz już założenie, co planujesz robić. Jeśli będziesz sobie codziennie pisała na forum to będzie Ci o wiele łatwiej. Nawet jak będziesz miała dzień porażki to podziel się nim tutaj na forum. Jakie aktywności planujesz? Może karnet na siłownie? A czy myślałaś o stosowaniu suplementów? Skoro zostało mało czasu by zrzucić kilogramy to może pomyśl nad spalaczami tłuszczu. Jednym z tych, co mają naturalne składniki jest Trizer.

Awatar dinozaurzyca

Becia
    Dzięki za słowa wsparcia
    O aktywnościach raczej myślałam typu truchtanie/ hula hop/ trening z płytą...
    Siłownię mam na przeciwko biura (dosłownie 5 kroków), ale tam chodzą sami faceci... a poza tym chyba nie wiedziałabym co tam robić

Hmmm... o spalaczach w sumie nie myślałam. Ty stosujesz? Jakie są efekty?
    Go! Go! Never give up!

Zapraszam do mnie

Awatar dinozaurzyca

Ogarnęłam, że jest wątek o Trizerze... ale jak stosujesz to napisz co o nim sądzisz...
    Go! Go! Never give up!

Zapraszam do mnie

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

do sierpnia kochana to czasu jest jeszce całkiem sporo, i jesteś w stanie schudnąć dobre 10 kilo, i to zdrowo
    Ja też stosuję Trizer Nie wierzyłam w jego działanie, i kupiłam w sumie dla diety, która jest jego "częśćią". Wypełniasz obszerną ankietę, później dietetyk wszystko pod Ciebei dopasowuje. Wcale nie czuję, że jestem na diecie, bo najadam się, żę ho ho a waga pięknie leci w dół, teraz średnio po kilogramie na tydzień

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witam Cię, Dino w twoim własnym wątku !
    Bardzo się cieszę, że sobie postawiłaś jasne cele i masz motywację, aby do nich dążyć.
    Do twoich założeń, takich ogólnych, dietetycznych dołożyłabym jeszcze ograniczenie, lub, gdy tylko to możliwe, unikanie soli, która zatrzymuje wodę w organizmie i utrudnia proces utraty kilogramów. Proponuję kupić sobie różową sól himalajską. Jest mniej słona, a dużo zdrowsza i teraz już łatwo dostępna w sklepach. Co do twojego pytania, lepiej nie zakladaj z góry, że w takim a takim czasie stracisz ileś tam kilogramów, bo organizm na samym początku pozbywa się głównie wody i kilogramy lecą szybko, potem w miarę odchudzania tempo spadku z wagi spada, mimo, że w dalszym ciągu jemy dietetycznie. Często takie założenia, taki "nóż na gardle"" może motywować, ale z drugiej strony, jak nie stracisz tylu kilogramów, ile tam sobie założyłaś, zestresujesz się i grozi to sadkiem chęci do dalszego działania, także polecam Ci zacząć odchudzanie bezstresowo i ważenie się raz na tydzień, w określonym dniu, mniej więcej o równej godzinie/ porze dnia. Pomiary najlepiej także rób przy okazji ważenia. Tempo spadania około kilograma tygodniowo będzie zdrowym tempem, nie pozbędziesz sie wówczas z organizmu dobrocennych składników odżywczych i nie powinnaś być bardzo osłabiona.
    Powodzenia zatem na nowej, zdrowej ścieżce. Będę wpadać Cię motywować i sprawdzać, jak Ci idzie

Awatar Madziulek86
    Madziulek86 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Dzień dobry ja mama mieszane uczucia co do wspomagaczy ale trzymam za Ciebie kciuki!
    JAK KTOŚ CHCE SZUKA SPOSOBÓW, JAK KTOŚ NIE CHCE SZUKA POWODÓW

Awatar dinozaurzyca

Uhh.... zaraz umrę...
    Go! Go! Never give up!

Zapraszam do mnie

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

A co się stało?

Wpadłam pokibicować.

Awatar dinozaurzyca

Zaraz wszystko opowiem, ale najpierw idę się wykąpać.. chyba za trudny workout se zapodałam i mimo, że robiłam wersję BARDZO uproszczoną to pot mi zalał oczy... płynę... żeby to jeszcze się tluszczyk wytapiał tak...
    Go! Go! Never give up!

Zapraszam do mnie

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów