Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Fibra Vitale

kars jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Fibra Vitale

Cześć ! Szukam tutaj osób, które odchudzają się i w odchudzaniiu wspierają się suplementem Fibra Vitale. Sama przyjmuje od krótkiego okresu ale wydaje mi sie,ze już widzę jakieś tam efekty.

Jak jest u Was? Ile bierzecie?

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Fibra Vitale

Cytat Zamieszczone przez kars Zobacz posta
    Cześć ! Szukam tutaj osób, które odchudzają się i w odchudzaniiu wspierają się suplementem Fibra Vitale. Sama przyjmuje od krótkiego okresu ale wydaje mi sie,ze już widzę jakieś tam efekty.

Jak jest u Was? Ile bierzecie?
    Ja jem do drugiego śniadania od prawie 2 miesięcy. I mogę z przekonaniem stwierdzić,ze jest to najlepszy suplement z jakim miałam do czynienia. Wcześniej brałam wiele różnych cud tabletek na odchudzanie ale nie widziałam żadnych lepszych efektów. Potem miałam do czynienia z wieloma błonnikami ale fibra vitale jest najkorzystniejszy. Moze nie jest taki tani ale jedno opakowanie wystarcza mi już drugi miesiac tak wiec na pewno kupię kolejne. Środek doradziła mi moja pani dietetyk. Stosuję razem z dietą.
    - Nie mów do mnie Lampka!
    - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?

Awatar swinka
    swinka jest nieaktywny Nowy na forum

Ja teś się skusiłam. Zwykle czytam skład tego co przyjmuje i ten środek to aktualnie najlepsza mieszanka w Polsce. I nie zgadzam się z tym,że jest to drogie. Ten kto brał tabletki na odchudzanie ten wie ile takie tabsy mogą kosztować Błonnik to przy tym pikuś.
    Mega plus za to,ze od kiedy biore to zniknęły problemy z zaparciami. Błonnik super reguluje przemianę materii oraz pracę jelit.

Awatar Natkennns
    Natkennns jest nieaktywny Nowy na forum

Też jestem tego zdania co swinka Żałuję, że wcześniej nie odkryłam tych ziół, tylko wydawałam niepotrzebnie kasę na tabsy, ale zmieniłam na szczęście sposoby radzenia sobie z takimi problemami. Nie wiem szczerze czy są jakieś lepsze zioła, bo już trochę ich próbowałam i mam zaufanie do FibraVitale, po nich czuję znaczną różnicę, widać, że są dobrej jakości po prostu i cena jest adekwatna jak najbardziej bo starczają na bardzo długo

Awatar Magdalena97
    Magdalena97 jest nieaktywny Nowy na forum

Też jestem zdania, że warto wydać trochę pieniędzy na coś co skutecznie działa niż testować różne tanie rzeczy, które w sumie i tak będą na sam koniec wszystkie razem kosztować jeszcze więcej.

Uprawnienia umieszczania postów