Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 304
Like Tree93Lubią to

Wątek: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Bella,
    wiesz niektórym te postanowienia noworoczne to wcale nie są aż tak potrzebne i w sumie to bardzo zbędna sprawa, ale ja osobiście w ten sposób się motywuję Czasem nawet napiszę sobie to postanowienie na kartce i powiesze gdzieś na szafie w widocznym miejscu Mi to pomaga, ale każdy lubi inny sposób
    I co postanowiłaś, w domu jesteś?

Jogusia,
    też byłam na tym w kinie i również mi się bardzo podobało Powodzenia na w nowej diecie !

Ess,
    też mam nadzieję, że to będzie piękny rok Fakt jest taki, że będzie również ciężki zarówno finansowo jak i psychicznie i fizycznie, ale na sam koniec roku we wrześniu taka piękna wisienka na torcie w postaci ślubu i podróży poślubnej... Mam nadzieję, że zasłużenie
    Oby nowy rok przyniósł Ci tyle szczęścia co jego końcówka w takim razie

Ewelina,
    dokładnie, masz rację, niektórzy mają czasem po prostu taki przełomowy moment w życiu i nie jest nim żadna konretna data typu nowy rok, czy miesiąc. I tak jest ekstra o ile ktoś jest konsekwenty i mocno zaangażowany w to co robi tak jak Ty Ale są ludzi którzy potrzebują jakby takiego gromu z jasnego nieba żeby zacząć działać

Naida,
    nie poddawaj się, musimy się nawzajem motywować i na pewno będzie dobrze

A ja jutro poprowadzę wykład w liceum do którego chodziłam Będę mówić o mitach żywieniowych i treningowych. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś zaciekawić młodzież. Zrobiłam prezentację i myślę, że jest dosyć ciekawa, muszę jeszcze tylko trochę obrazków powklejać, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W sumie i tak na slajdach mam raczej jedno hasło i rysunek, resztę będę nawijać, żeby nie zanudzić nikogo masą tekstu.
    Trzymajcie kciuki !
    Essencee lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar N_A_I_D_A
    N_A_I_D_A jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Berlin
    Wpisy na blogu
    4

No to Marta nastepny rok zapowiada sie dla ciebie mega ciekawieczy w przyszlym roku nie konczysz mgr?
    No ja tez mysle nad jakimis zmianami w moim zyciu,i podobnie jak Jogusia mam zamiar zadbac o siebie...
    Nie chce byc sfrustrowana baba...
    Milego dnia kobietki!
    Essencee lubi to.
    NSD od 23.11. staruję z wagą 74,1 kg

Mój wątek: Forum JestemFit.pl

Awatar Jogusia74
    Jogusia74 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Cytat Zamieszczone przez N_A_I_D_A Zobacz posta
    !Jogusia mnie zmozywowala
    cieszę się i mi też będzie łatwiej.
    Świąt w hotelu to ja nie chcę, ale wiecie jak połowę roku nie ma mnie w domu to tęsknię i nie chcę się z niego ruszać ponad to jestem tradycjonalistką.

Awatar Jogusia74
    Wpisy na blogu
    14

Cytat Zamieszczone przez N_A_I_D_A Zobacz posta
    Nie chce byc sfrustrowana baba...
    no właśnie, stres strasznie dał mi się w tym roku we znaki, muszę dać na luzik
    Cytat Zamieszczone przez Marta_K Zobacz posta
    A ja jutro poprowadzę wykład w liceum do którego chodziłam Będę mówić o mitach żywieniowych i treningowych. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś zaciekawić młodzież. Zrobiłam prezentację i myślę, że jest dosyć ciekawa, muszę jeszcze tylko trochę obrazków powklejać, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W sumie i tak na slajdach mam raczej jedno hasło i rysunek, resztę będę nawijać, żeby nie zanudzić nikogo masą tekstu.
    Trzymajcie kciuki !
    dziewczyny na pewno zaciekawisz, gorzej z chłopakami a kciuki będę trzymał.

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Dzien doberek

O matko i corko czy wam tez godziny i dni tak zasuwaja ledwo czlowiek wstanie o 6 rano a juz wieczor he he

Naida ale super ze jestes szkoda ze zamkneli fitness ale pewnie malo chetnych mieli? To na v i t a l i juz nie jestes? Wierze ze wiekszosci z nas nie chce sie walczyc na koniec roku bo zaraz swieta itp. ale czy po nowym roku bedzie lepiej to jest pytanie

Tak my tez jedziemy w tym roku do hotelu. Wykupilam 2 pokojowy apartament z kuchnia, zmywarka, lodowka itp. takze jak najdzie nas na cos ochota to samemu tez mozna cos sobie zrobic, ale tak jak Ty stawiam w tym roku na relaks. Jedziemy juz 19 Grudnia do Lodzi. Przed przyjazdem do Niemiec spedzilismy tam 7 pieknych lat i to zawsze bedzie nasz dom chcemy poodwiedzac znajomych, chce spotkac sie z nasza forumowa Madzia pokazac synowi gdzie sie urodzil i ogolnie pobyc w miejscach dla nas waznych. Ciesze sie ze i Ty odpoczniesz przy staniu przy garach i odpoczniesz sobie na maxa. A gdzie jedziecie?

A zadbanie o siebie w 2017r to rowniez i moj cel

Jogusiu a ja zawsze jako dziecko chcialam na Swieta wyjezdzac z rodzicami, nudza mnie takie tradycyjne Swieta, najbardziej to siedzenie przy stole i wieczne objadanie sie, dlatego w tym roku nie moge sie doczekac ze spedzimy swieta tak jak zawsze tego chcialam i chcialabym zeby wlasnie takie wyjazdy byly tradycja mojej rodziny. Ale Tobie sie nie dziwie ze bedac polowe roku w pracy chce Ci sie do domu. Moja mama tez tak ma ze jak wraca z Niemiec to z domu nie chce jej sie ruszac bo tak teskni za nim.

A jak Ci minal 1 dzien na diecie? I jak tam Twoje prawko?

Marta pieniadze, pieniedzmi ale jak siadziecie w swoim mieszkaniu urzadzonym to nawet bez pieniedzy bedziecie szczesliwi na swoim, razem a pozniej slub to juz w ogole szczescie na calego. Za suknia sie juz rozgladasz?

Za wyklad kciuki trzymam ale mysle ze masz juz w tym taka wprawe ze mlodziez na pewno zainteresujesz

Ewele nawet nie masz pojecia jak ja uwielbiam zakupy mnie nie ciesza tak zakupy kosmetyczne czy ciuchowe jak spozywcze he he takze wiem co czujesz

Z ta woda to wiekszosc osob tak ma ze woda nie smakuje, ja tez nie gazowanej nie lubie, ale jak dodam do niej cytryne, miete to juz moge pic i pic. A nie wiem natomiast jak mozna napic sie napojem gazowanym czy sokiem bo mnie pragnienia to nigdy nie zaspokajalo tylko chcialo sie wiecej pic tego syfu.

Madziu jak sie dzisiaj czujesz?

Ja postanowienia noworoczne lubie tak jak Marta. Motywuja mnie i tez wypisuje je zawsze w Nowy Rok na karteczce. I zawsze na koniec roku fajnie sobie takie podsumowanie robie co udalo mi sie z tego wykonac i nieraz wydaje mi sie ze rok byl calkowicie beznadziejny a pozniej okazuje sie ze mimo problemow jednak udalo mi sie kilka swoich postanowien osiagnac

Dieta u mnie ok, tylko poki co nie chce mi sie cwiczyc, ale nie zmuszam sie, przyjdzie i na to czas tyle wszedzie latam ze ruchu mam sporo, wiec na kanapie nie siedze to sie nie obwiniam
    Kiedys 104kg a dzis walka o lepsza siebie

Awatar Jogusia74
    Wpisy na blogu
    14

Cytat Zamieszczone przez Essencee Zobacz posta
    O matko i corko czy wam tez godziny i dni tak zasuwaja ledwo czlowiek wstanie o 6 rano a juz wieczor he he
    mi tak samo.
    A jak Ci minal 1 dzien na diecie? I jak tam Twoje prawko?
    czasami byłam głodna ale przetrwałam jutro mam zaplanowany trening mam nadzieję że wytrzymam te 50 minut.
    A prawko odkładam na przyszły rok, dużo stresu mnie to kosztowało i trochę się podłamałam staram sie o tym nie myśleć.

Awatar Madziulek86
    Madziulek86 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Hej kochane ja tak na szybko przed spaniem...
    Mi dni uciekają przez palce nawet nie wiem kiedy ten czas tak leci...

A posiłki 3 dziennie daję radę i wcale się nie objadam a jak pozwolę sobie na 4 czy 5 to będę się przejadac, czasem zdazy się coś ala czwarty posiłek np dzisiaj byłam u Taty koleżanki i była kremowka... Potem bulka z oliwkami a po powrocie do domu zjadłam u Mamy 3 naleśniki z jej dzemme wisniowym,kolacja to rosół talerz z makaronem marchewka i 3 skrzydelkami plus drugi samej wody, a na śniadanie 2 kanapki były. Więc też wcale mało nie jem ale starcza mi to. Noe chce skończyć z wagą 120kg, z Grzesiem właśnie niby jadłam zdrowo i po swojemu a wyszło +25kg więc teraz wole się pilnować...

Jogusiu super że jesteś i trzymam kciuki za vit

Naida rozumiem Cię bo miałam tak samp jak chodziłam do pracy, zero czasu dla siebie i dni takie podobne, mijały nijako jeden za drugim... Ale dasz radę może jakaś książka o pozytywnym myśleniu?

Bella trzymam kciuki za powroty na dobre tory.

Ewelina zazdroszczę zdrowia bo ja mam ciągle katar i jakby mi zatoki przytkalo, dzisiaj była chrypka ale na razie jest spoko, aczkolwiek jak smarcze to mam i krew... Więc życzę Wam z synkiem jak najwięcej tego zdrowia! I Narzeczonemu również by się wykurowal

Asiu no ja teraz mam dwa antybiotyki,bo miałam bakterie w moczu i dostałam jeden a po nim infekcja na dole i mam drugi i dwie osłony do tego, a i walczę z tym katarem etc,masakra...

Dobranoc kochane!
    JAK KTOŚ CHCE SZUKA SPOSOBÓW, JAK KTOŚ NIE CHCE SZUKA POWODÓW

Awatar BellaB
    BellaB jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    3

Dzien dobry

Wrociłam jednak wczoraj w dzien, i to ledwo, bo znow sie rozchorowałam, wlasnie wrociłam od lekarza, kolejne zapalenie oskrzeli
    z noga już lepiej, opuchlizna prawie zeszła, teraz mam siniaka we wszystkich kolorach teczy

W kinie bylismy na Fantastycznych zwierzetach, a na niebiezpiecznych kobietach w zeszłym tyg, oba filmy świetne

ojj Asiu kiedy to było, dgy ja wazylam 63kg, ha ha ale to były piekne czasy

Marta i jak dałas sobir rade z młodzieżą?

Madziu zdrówka!

Co do Sylwestra to ja w koncu bede mogla cos zaplanowac, bo ostatnie 3 spedziłam w pracy. Jak na razie pomysłów brak. A Świeta tradycyjnie i nie wyobrażam sobie inaczej

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Hejka

Bella, Madziu zdrowka, kurcze ale was choroby sie trzymaja a pamietacie jak to zawsze ja bylam chora non stop? A teraz odpukac poki co nic mnie nie lapie i oby tak pozostalo

Marta ciekawa jestem jak Ci dzisiaj poszlo

Jogusiu i bardzo dobrze ze bez spinki podchodzisz do prawka a nie za wszelka cene. Tyle czasu zylas bez niego ze roznicy nie robi jak poczekasz z nim

A ten trening z vit.? Mnie bardzo wkurzaly te treningi, jakies takie nie zachecajace he he

Madziu mam nadzieje ze te antybiotyki przyniosa Ci w koncu ulge na te dolegliwosci.

A z jedzeniem jak nie bedziesz objadac sie fast foodami to bedzie dobrze i faktycznie oprocz brzucha nie widze zebys przytyla w innych czesciach ciala

Bella a chociaz mozesz wylezec w domu ta chorobe? Nie ma co lekcewazyc zeby na pluca sie nie dostala. I ciesze sie ze w koncu i Ty bedziesz mogla sie pobawic na Sylwka bo pamietam jak do pracy musialas isc

A te 63kg to jeszcze nie tak dawno bylo bynajmniej mi sie tak wydaje ha ha ha

Kasiu jestes? odezwij sie co u Ciebie.

Och fajny mam dzisiaj dzien. W domku czysciutko i pachnaco bo na tip top posprzatalam bo w koncu nie musialam dzisiaj nic zalatwic zrobilam juz zakupy na weekend bo od jakis 2 tyg robie je w Piatki bo w Sobote multum ludzi jest a tak mam z glowy i wlasnie gotuje bigos z kiszonej kapusty bo usnac wczoraj nie moglam, taka mnie zachcianka zlapala

Kobietki powiedzcie mi, czy cos mowia w tv ze na Swieta bedzie snieg w Pl? Tyle lat bez sniegu. Marze o bialych Swietach zeby w koncu moc dzieci na sankach powozic a one tez tak czekaja na snieg. Powiedzciejak cos wiecie na ten temat
    Ostatnio edytowane przez Essencee ; 25-11-2016 o 14:06
    Kiedys 104kg a dzis walka o lepsza siebie

Awatar Jogusia74
    Wpisy na blogu
    14

A ten trening z vit.? Mnie bardzo wkurzaly te treningi, jakies takie nie zachecajace he he
    Asiu beznadziejne są te treningi. Jakiś ludzik pokazuje co mam robić. Myślałam że to będzie film, taki jak są na ******i, a na początek miałam 8 minut biegu w miejscu. Wolę już coś poszukać na you tobe.
    Mój dzień też był niezły, ale nie znalazłam butów na zimę Przez bieganie po mieście przepadł mi też jeden posiłek.

Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów