Strona 38 z 52 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 511
Like Tree578Lubią to

Wątek: Akcja! - o zdrowie dbamy więc tyłeczki ruszamy :)

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja! - o zdrowie dbamy więc tyłeczki ruszamy :)

Agnieszka, jakoś tak zapomniałam że mówiłaś o tych ziólkach, które pijasz, wybacz zakręcona jestem ostatnio bardzo
    Berni ja teraz bazuje na kanapkach i owocach bo czasu mało na wszystko ale jak mi się chce to zabieram sałatki w pudełkach. W pracy jem dwa śniadania i owoc bo w domu przed pracą nie jem (mam 200m do pracy więc wolę sobie dospać niż wstawać na jedzenie a przede wszystkim nie lubię jeść od razu po wstaniu, muszę z 2 godziny odczekać)
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar awersja
    awersja jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    4

Hej

Berni ja to różnie. Owoce zawsze biorę, ostatnio sałatki różnorodne. Dziś wezmę kaszotto. Co prawda nie ma gdzie przygrzać, ale może na kaloryferze położę Czasem przygotowywałam np naleśniki albo tortille faszerowane czymś tam. Czasem jakiś makaron pełnoziarnisty. Różnie, ale uważam, ze sałatki są super opcją, bo można różnorodność wprowadzić, mogą świeże z jajkiem, z kurczakiem, serami, można z brokułem, można makaronem, z kaszą, do tego różne sosy i masz codziennie coś innego na skutecznie.tv na youtubie ta kobitka miała serię co zamiast kanapki do pracy, zerknij, nie tylko na nią, pamiętam, ze mnie bardzo inspirowała.

Miłego
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja nie biorę nic do pracy, bo cztery dni w tygodniu jestem tam 3-4 godziny. Biorę jedzenie tylko we wtorek, bo mam 9 lekcji. Zwykle są to jabłko, warzywa pokrojone na kawałki i danie obiadowe typu risotto, kaszotto, sałatka itp.
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Awatar bernii
    bernii jest nieaktywny Znany na forum

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi i podpowiedzi dziś zabrałam do pracy mam sałatkę grecką, kromkę żytniego z jajkiem, orzechy i grejpfrut. U mnie niestety codziennie 3 posiłki wpadają w pracy. Czasem opuszczam 3 posiłek i dopiero w domu, ale wtedy wychodzi mi zbyt duża przerwa ok 6 godzin Wczoraj mały sukces, dostałam ptasie mleczko i nawet nie ruszyłam ale korcić trochę korciło...potem byłam z siebie dumna

Trzymajcie się cieplutko

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

O ptasie, widziałam wczoraj na reklamie w serduszka
    Miłego dziewczyny

malinkaa1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski

berni jak ci idzie? ja odpuscilam diete i opycham sie slodyczami bo bylam tak nabuzowana prze@ ze normalnie sama nie unialam siebie zniesc.Ale juz @ jest i wkoncu cisnienie zeszlo wiec od jutra pelna kulturka hehe jeszcze zanim dostalam @ infekcja sie przypaletala wiec nici z bara bara+ napiecie przedniesiaczka to huz szal byl na maxa hehe juz maz nie mogl mnoe zniesc nie dziwie sie taka bylam na NIE. Moze juz jutro pocwicze zalezy ile bedzie ze mnie cieklo. Musze przestudiowac znowu jadlospis i sie go trzymac

Awatar bernii
    bernii jest nieaktywny Znany na forum

malinkaa - mały kopniak motywacyjny za słodycze!!! nie odpuszczaj diety i "od teraz" a nie "od jutra" A idzie mi całkiem dobrze, tzn. wciąż toczę walkę sama ze sobą... ale udaje mi się trzymać z daleka od cukru, słodyczy i białej mąki. Mąż ma znów od tygodnia dietę od dietetyka i w sumie jemy podobne produkty (nie ilości hehe). Zakupy robimy pod jego jadłospis a ja się śmieję, że dojadam resztki, bo zawsze coś zostanie Łatwiej jest mi się trzymać, bo naprawdę nie dałabym rady gdyby w domu ktoś teraz zajadał słodkości i inne takie.
    Mam takie założenie, żeby ćwiczyć minimum co drugi dzień 30 min (jeden trening z Jillian + kilka min jogi) to i tak będzie dla mnie sukces. Wczoraj ćwiczenia zaliczone. Nie wiem, jak będzie jutro na wadze, bo niestety dziś @, a to zawsze u mnie na +. Zobaczymy.

Udanego weekendu i życzę jutro samych spadków.
    Surimii lubi to.

Ewarysta jest nieaktywny Znany na forum

Treningi w normie przez ostatnie dni a punkty różnie ze względu na niespodziewane atrakcje na wyjazdach. Jutro może być marnie albo bez zmian, bo na spadek nie liczę.
    Wszystkim Wam natomiast zieloności życzę
    Surimii lubi to.

78 --- 58,1 --- 55

Awatar graza151
    graza151 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane Dziewczynki
    Nareszcie zgubiłam poświąteczną zwyżkę. Ale pomogła mi w tym choroba i wysoka temperatura.Mam zapalenie oskrzeli.Nic nie mogę jeść
    i chcę wypluć płuca.Jesli chodzi o pudełka to mam w nich surówki z białkiem (mięso,jajka,ryba).Jest też tam olej kokosowy,czarnuszka,kurkuma,imbir i pieprz cajen.)I dużo ziół.
    Mufinko-ja jestem ciekawa,czy już liczysz kalorie.Myślę,ze u Ciebie bez tego ani rusz.Podobnie jak u mnie.
    Ewarysta-czyli gdybyś nie ćwiczyła,to ,zeby utrzymać wagę musiała byś zjadać ok. 1400-1600 kaloriii.
    Pozdrowienia dla wszystkich walczących dzielnych Dziewczynek
    majacyr, Surimii and mufinka0 like this.

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

W zeszłym tygodniu miałam wzrost,ale teraz spadek.
    Muszę się zmobilizować
    Mam wreszcie zgodę na lekkie ćwiczenia, choć jak wracam z pracy to padam ze zmęczenia.
    Gratuluję tym, którym się udało zrzucić i wspaniałego weekendu Wam życzę.
    Surimii and mufinka0 like this.

Strona 38 z 52 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów