Strona 18 z 46 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 451
Like Tree465Lubią to

Wątek: Akcja - Witamy jesień

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja - Witamy jesień

U mnie niewesoło, weekend imprezowy, waga sobotnia kiepska, a dzisiaj jeszcze gorsza

Muszę się wziąć do roboty
    Meta86 lubi to.

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    U mnie niewesoło, weekend imprezowy, waga sobotnia kiepska, a dzisiaj jeszcze gorsza

Muszę się wziąć do roboty
    mufinka ja tez tylko coś mi nie idzie
    mufinka0 lubi to.

Ewarysta jest nieaktywny Znany na forum

Rower i kije, punktów 10.
    furaga lubi to.

78 --- 61 --- 57

malinkaa1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski

Mi z kom.wcina posty a z kompa.nienposze bo nie po.drodze hehe. Ja dzis tragedia same slodycze az mi zler. Ale cwicze bo lubie..moze za niedlugo wkoncubtez uda mi sie jesc z glowa bo bede lubic ? Kto wie. Nie poddajemy sie laseczki

Mieszka w
    Wodzisław Śląski

Awersja moj maz mial okropne bóle plecow poszedl do nwurologa na nfz to ten mu kazal rezonas zrobic bo tak to se moze gdybac co mu jest .... na kase czeka sie apre.miesiecy wiec poszedl.prywatnie ok 300zl.i wyszla.przepuklina takze szybko.po.skieroeanie.bo sie naczekasz

Awatar pani_sowa
    pani_sowa jest nieaktywny Znany na forum

Ja dzisiaj na wyjeździe i bez sportu, więc 7 punktów

jedzenie: 2
    - omlet smażony na maśle z cebulką i pieczarkami (w hotelu pan stał i robił wg życzeń! ), posypany szczypiorkiem, po nim surowy ananas i arbuz (nie pytajcie skąd to połączenie, jak zobaczyłam ananasa nie mogłam przejść obojętnie! chlebek i musli dzielnie ominęłam!)
    - robione w woku warzywa (bambus, kiełki, szparagi), z kurczakiem w sosie orzechowym - MNIAM!
    - sałatka mix różności z serkiem pleśniowym
    - 3 kawy z odrobiną mleka
    Ogólnie chyba spoko się trzymałam, ale nie mam zielonego pojęcia ile to razem kalorii.

woda: 3

uroda: 2
    - sauna, basen (tylko moczenie tyłka)

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Sowa wg mnie menu w porządku

dziś dobry dzień mimo męczącej migreny, udało się nie dobić do 1500 i 45 minut stacjonarnego
    pani_sowa and Ewarysta like this.

Awatar sylwka80
    sylwka80 jest nieaktywny Sławny na forum

Dzięki Agula za podsumowanie i widzę, że karniaki dla mnie pozdrawiam się zrobić
    furaga lubi to.
    CEL CAŁKOWITY 108.6 ---------> 67

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...-kres-409.html

Awatar awersja
    awersja jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    4

hej

Malinko mój mąż też ma przepuklinę i dyskopatię, więc coś o tym wiem. Czytając Twój post pomyślałam sobie, że super ten neurolog, że dał skierowanie na rezonans od razu..... a później przeczytałam magiczne słowa "wizyta prywatna" to oczywiste, ze rezonans, jest najdokładniejszy. Na nfz najpierw kilka m-cy czekałby na neurologa później na rentgena, po którym nic by nie stwierdzili i zleciliby tomografię, na która czekałby kolejne m-ce.... rezonans? Marzenie Swoją drogą mój mąż nie czekając na wizyte bo go boało poszedł prywatnie do neurologa - ordynatora szpitala miejskiego w Częstochowie. Usłyszał, ze symuluje, bo w tym wieku to nie możliwe Zapłacił za to 150 zł. Więc lekarz lekarzowi nie równy. Trzeba mieć zdrowie, żeby się leczyć, w Częstochowie to bym rzekła, ze końskie zdrowie, jest fatalna służba zdrowie. Kiedyś słyszałam od lekarz taką anegdotę, która krąży po uczelniach medycznych, ze "są lekarze i są lekarze z Częstochowy"

Mój ból jest dziwny i chyba nietypowy jak na kręgosłup, bardziej podejrzewam jakiś ucisk na nerwy. Może od dźwigania mi się coś przestawiło, może od masażu tajskiego, podczas którego chrupałam przy każdym ruchu, co wtedy mnie nie zdziwiło, bo ja chrupie od dziecka ale teraz to mnie zastanawia. Czekam już na wizytę piątkową, więc zobaczymy.

Z dietą wczoraj u mnie standard- rano ok, wieczorem gorzej.

Miłego
    Ostatnio edytowane przez awersja ; 04-09-2018 o 07:39

Mieszka w
    Wodzisław Śląski

Awersja oo nie slyszalam nigdy o tym ze u was az tak zle ze sluzba zdrowia. Do neurologa szedl na kase czekal ponad tydzien a rezonans prywatnie chyba 300zl i tez tyle na niego czekal. Ale to cena jednego odcinka on mial ledzwiowy. Ciezko znalezc dobrego lekarza bo kazdy przypadek w sumie inny
    .u mnie dzis lenistwa bo cialo nusi odpoczac a dieta? Eh slodycze jem jak gupia

Strona 18 z 46 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów