Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Odchudzanie

paulinapaula jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odchudzanie

Cześć!
    Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?

madziorek95 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie

Moim zdaniem odchudzanie to nie żadne suplementy tylko po prostu ruch i odpowiednia dieta. Poczytaj sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo mówię Ci aktywność fizyczna da Ci najlepsze efekty

hektorr jest nieaktywny Nowy na forum

Ale po co ci jakieś tabletki, wystarczy odrobina rucchu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Zwykły spacer i można schudnąć.

MikolajPosluszny jest nieaktywny Nowy na forum

Dieta z koktajli na odchudzanie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

JoannaKr jest nieaktywny Nowy na forum

Same suplementy nie dadzą Ci efektu, jeśli nie wdrożysz ruchu i lepszego sposobu odżywania na co dzień. Zresztą nawet przy tym, uważam że tego typu suplementy mają raczej znikomą moc
    Na początek postaraj się więcej ruszać- nie mówię tu o ciężkich treningach, ale o ogólnej codziennej aktywności. Nie wprowadzaj też od razu drastycznej diety, tylko zacznij jeść mniejsze porcje.

mariolka_77 jest nieaktywny Nowy na forum

Czemu tyle osób wciąż uważa, że wspomagacze załatwią sprawe? Liczy się zdrowie... nie tylko fizyczne, ale też (a może głównie ) psychiczne.... bez tego nie da się osiągnąć zdrowych efektów...Też jeszcze jakiś czas temu nie wierzyłam w takie ''gadanie'', ale spotkałam się pare razy z Olą z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]... Ola uświadomiła mi, że tylko kochając siebie i chcąc zmienić się dla siebie samej można osiągnąć efekty

zosia29 jest nieaktywny Nowy na forum

Hej
    Ja też chciałabym zrzucić kilka zbędnych kilogramów i zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiegoś cateringu. Dużo znajomych mówiło mi, że [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest świetna i chyba ją wypróbuję. Może ktoś z Was również z niej korzystał i może podzielić się opinią? Z góry dziękuję!

parchalek jest nieaktywny Nowy na forum

Niestety dalej nie znaleziono złotego srodka na chudniecie bez diety i cwiczen. African Mango Slim to tylko kolejna sciema i naciaganie naiwniaków. jesli chcesz schudnąć to nie wyglupiaj sie i nie ludz ze to cos da, tylko wez za prawdziwa diete

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

Zdecydowanie warto zaglądać na różne portale i sugerować się tym co piszą. Ja dzisiaj znalazłem ciekawy portal [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad

Marysia83 jest nieaktywny Nowy na forum

Znam ten środek ale ja dla mnie bardziej skuteczne są te suplementy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam <3 i powodzenia

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów