Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Duużo za dużo... po 2 szczęśliwych rozwiązaniach...

MamaDwójki jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Duużo za dużo... po 2 szczęśliwych rozwiązaniach...

Witajcie,

to forum jest mi bardzo dobrze znane...
    w roku 2013 zrzuciłam tutaj prawie 10 kg.

teraz... kilka lat starsza, szczęśliwa Mama dwójeczki dzieciaczków wracam tutaj ponownie.
    Sama chyba nie dam rady.
    od momentu porodu niewiele się zmieniło. Juz 4 msc od ostatniego porodu, a ja nadal waze prawie tyle samo, spadło mi tylko 3,5 kg,
    waga pokazuje nieszczesne 81,5 kg.
    Nie mieszczę sie w żadne ubrania sprzed ciąży, ciagle nic nei kupuje wierząc - przecież schudne...
    Przed ciązą moja masa ciała tez nie była rewelacyjna, oscylowała w granicach 70-72 kg... a teraz tak bardzo chciałabym do niej wrócić.
    założenie - MŻ i troche ruchu, niestety nie mam tyle czasu zeby planować ile to bedzie ale postaram się co nieco sie ruszac, poza spacerami oczywiście.

Będę wdzięczna za wsparcie!

Pozdrawiam

MamaDwójki jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Duużo za dużo... po 2 szczęśliwych rozwiązaniach...

Zabrałam się do pracy nad sobą...
    z dieta nie najgorzej... staram się jesc bardzo duzo warzyw i na kolacje ograniczać węglowodany.

Powoli eliminuje równiez słodycze, poki co zjadam co 2 dzień 2 kostki gorzkiej czekolady 70% do kawki... kiedyś potrafiłam zjeść cała czekoladę wiec dla mnie to i tak sukces, zaczełam panowac nad pochłanieniem słodyczy.

Niestety z ruchem słabo, bo Młodszy srednio drzemkuje w dzień... a wieczorem nie mam gdzie ćwiczyć, ponieważ orbitrek stoi w pokoju starszaka.
    Możecie polecic jakis steper z linkami, taki mały żebym na dzien mogła schowac pod stól w kuchni a wieczorem ćwiczyć?

Miłego dnia!

Awatar Aziza_
    Aziza_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tarragona

Domyślnie Odp: Duużo za dużo... po 2 szczęśliwych rozwiązaniach...

Hej Tez wiem co to znaczy zrzucać kg po ciąży Zamieszanie przy dzieciach jest a tu trzeba jakoś ogarnąć żeby nie podjadać, poćwiczyć itp Dasz radę !!!
    Zapisz się do AKCJI WIOSNĄ DO LATA Z doświadczenia wiem że takie akcje bardzo motywują
    Powodzenia
    W drodze od otyłości do nadwagi...

Uprawnienia umieszczania postów