Strona 24 z 38 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 379
Like Tree438Lubią to

Wątek: AKCJA - Jesień 2019

Ewarysta jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: AKCJA - Jesień 2019

11 i fajny dzień
    furaga and mufinka0 like this.

78 --- 58,1 --- 55

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

6 punktów. dieta dobrze ale głodna jestem. Najlepiej jak pójdę spać, wtedy nie kusi. Dzisiaj skończyła mi się 2 dniowa dieta uderzeniowa i od jutra normalna. Muszę rozpisać, bo lepiej kontrolować.

Chyba nie pisałam ale zrobiłam sobie zdjęcia twarzy i całej sylwetki. W lustrze widzę się inaczej. Jej, nie wiedziałam, że tak grubo wyglądam. Nie zaprzeczę, że motywacja jest silniejsza. Może na lodówkę nakleję.

dobrej nocy i do jutra.
    mufinka0 lubi to.
    cel > 105
    111.......106,4.........58

Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Makosza

Dzisiaj dzień dobrze leci. Zimno 9 stopni. Powietrze mroźne, pościel w ogrodzie. Depilacja, stopy, dłonie i peeling kawowy już zrobiony. Wieczorem jeszcze henna na włosy, czyli 4-5 godzin z farbą na włosy. Jedzonko jak najbardzie dobrze ale to dopiero południe.

Ułożenie diety nie jest takie łatwe. Niby wszystko łatwo wypunktowane ale owoców mogę 350 g a warzyw 500 g dziennie. Mniejsze owoce trzeba będzie kupować.

Miłego dnia i do wieczora.
    cel > 105

Awatar Makosza

Wczoraj dzień udany, 9 punktow. Dzisiaj będzie mniej jedzenia, bo wstałam o 12 i trudno będzie wsadzić te 5 posiłków. Mniejsze przekąski.
    furaga lubi to.
    cel > 105

Awatar Makosza

Dziewczyny postanowiłam kupić dietę w kalkulatorykalorii. 2 miesiące. zobaczymy. Obecnie motywacja jest duża. moja stara dieta jest ok ale boję się tych 1300 kcal i tego, że znowu zawale. Chyba jestem zdesperowana po tym jak zrobiłam sobie zdjęcia.
    U mnie mały grzeszek. mam gości i zjadłam dodatkowo kawałek chleba do sałatki na kolację i garść słodyczy. Spróbowałam z każdego po jednym i zostawiłam. O dziwo nie walczyłam z myślami, by nie brać więcej.

miłego wieczoru.
    cel > 105

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry w dniu ważenia
    Po ostatnich wzlotach i upadkach, wyjazdowych weekendach, weselach, wreszcie spadek W końcu zabrałam się za wo, może tym razem uda mi się pociągnąć dłużej niż kilka dni. We wrześniu przeszkodziła mi choroba i konieczność brania leków, skończyłam więc dietę po czterech, czy pięciu dniach, wcześniej też miałam krótkie epizody- przypominajki. Ostatni pełny prawie, bo 35 dniowy post miałam w ubiegłym roku o tej porze. Może więc w końcu uda mi się teraz.

Trzymam dziś kciuki za wasze powodzenie na wadze
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

hejka

Makosza, ciekawa jestem jaka ta dieta będzie, podziel się z nami jakimś jednodniowym menu
    Agnieszka, niezmiennie podziwiam za wo. Spisałam sobie przepis, który podawałaś na zawziętych na kapustę "smażoną", fajnie to brzmi i kiedyś wypróbuje, oczywiście gratuluje spadku

u mnie też 0,6 na minusie, cieszy tym bardziej że @ się właśnie zaczyna i na spadki nie liczyłam.
    Cięzko też było w tym tygodniu z ćwiczeniami, bo samej mi się jakoś nie chciało a w czwartek trener odwołał trening
    Zieloności wszystkim
    Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Makosza

Furaga, dietę zamówiłam od środy. Mam jeszcze trochę jedzenia w lodówce i do wtorku zjem. Nie chcę nic wyrzucać.

Spadło mi 1,5 kg, w tym pewnie dużo wody jest. Myślę, że w przyszłym tygodniu dojdę do wagi podanej w tabelce a może w końcu zapiszę spadek.

Ubrałam dzisiaj zimową kurtkę. Trochę opina w pasie ale kupiona była na osobę z prawie 10 kg mniej. Nowej nie kupuję, ta musi wystarczyć.

miłego wieczoru.
    cel > 105

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Furaga, wo wydaje się trudne, próbowałaś ? Bo w tej diecie najgorsze są pierwsze dni i najczęściej wtedy ludzie rezygnują mówiąc, że jest trudno Trzeba je przetrwać, a wtedy robi się dużo łatwiej. Włączą się tzw odżywianie wewnętrzne, przestaje się odczuwać głód, człowiek dostaje dobrej energii i bardzo dobrze się dietuje. Ja właściwie nigdy nie przerwałam tej diety ot tak, sama z siebie. Jeśli po kilku dniach nadal jestem głodna, to znaczy to, że co robię źle i wtedy, albo decyduję się to naprawić i kontynuuję, albo rezygnuję z diety.

Dzięki za gratki , Tobie również, tym bardziej, że idziesz jak burza Masz piękne, systematyczne spadki
    Kapusta jest przepyszna, polecam

Makosza piękny spadek Za kilka tygodni kurtka na pewno zrobi się luźniejsza
    furaga lubi to.
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Aga nie próbowałam wo, nie mówię też nie
    Sęk w tym, że niewiele wiem o tej diecie i pewne musiałabym ją zgłębić, żeby prawidłowo przez nią przejść. Póki co nie ma jakoś chęci na rozkminianie, może kiedyś.
    Na ten czas zostanę przy tym co mam bo czuje się ok i chudnę

Mało wpisów w tabelce, mam nadzieję że wszyscy bezpiecznie wrócili już do swoich domów

dobrego dnia
    Agnieszka111 lubi to.

Strona 24 z 38 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów