Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Moja droga do celu

akinom jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Moja droga do celu

Witam wszystkich,
    Mam na imię Monika i mam 31 lat oraz sporo kilogramów na swoim koncie.
    Chciałabym schudnąć ale jakoś mi to nie wychodzi.
    Kiedyś już się udało i mam nadzieję że teraz też się uda. Gdzieś w 2011 roku pisałam na innym forum, było tam wiele dziewczyn, razem się wspierałyśmy i jakoś to szło Tamto forum już nie działa ale znalazłam to
    Będę tu opisywać moje zmagania no i mam nadzieję chwalić się efektami. Po cichu liczę na wsparcie

kokoseknic jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Moja droga do celu

A ja polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Korzystałam i udało mi się zejść z 72 na 66 I czuję się znacznie lepiej

akinom jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Moja droga do celu

Cześć,
    Majówka za nami... cały czas wolny spędziłam w ogrodzie ale nie odpoczywając lecz cały czas pracując Kocham ogród i kwiaty, cały czas coś przesadzam dosadzam i kupuje
    No i jak to na majówkę przystało grill zaliczony. Także dieta jak nic Nie no ale tak poważnie to owszem zjadłam co nie co ale beż szału.
    Staram się ograniczać jedzenie, nie jem późno. Staram się też pić dużo wody niegazowanej. Niestety często sięgam po pepsi.Tak wiem to zbrodnia bo to sam cukier. I to muszę koniecznie zmienić. Dla pocieszenie powiem, że po za tą pepsi nie nadużywam cukru. Nie słodzę ani kawy ani herbat, słodyczy też praktycznie nie jem. Lubię za to pić jakieś ziółka typu mięta, morwa, rumianek czy też zieloną herbatę. Wpływają fajnie na trawienie a po za tym fajnie orzeźwiają.
    Widzę że ogólnie cisza na forum, chyba dużo osób tutaj nie ma. Kiedyś takie fora były bardzo popularne i całe życie się tutaj toczyło.
    Moja waga dzisiejsza to 126,9 wiec leciutki spadek zaliczony

Uprawnienia umieszczania postów