Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 206
Like Tree308Lubią to

Wątek: Akcja - witamy lato 2020

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja - witamy lato 2020

Efta my na wakacje w tym roku nie jedziemy, zrezygnowaliśmy dobrowolnie. Uważamy, że nie jest jeszcze bezpiecznie. Nie wydałabym tyle kasy mająz na uwadze obecną sytuację, nawet nie odpoczęłabym bo z tyłu głowy zostaje covid.
    efta1983, Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Mam u siebie mamę i zbliża się zakończenie roku szkolnego...gonię własny ogon żeby ze wszystkim zdążyć.
    Wrócę do mojego remontu...zdecydowaliśmy się na projektanta, zszedł nam z ceny, zaproponował bardzo dużo ułatwień- typu dostarczenie próbek wszystkich materiałów, czyli jeśli nie będziemy chcieli, to nie musimy jeździć po sklepach, własną firmę remontową i nadzór nad nią i jeszcze kilka innych bonusów, które nam pasują. Mamy nadzieję, że uda nam się zacząć remont w przyszłym roku kwiecień/maj, a zakończyć przed wakacjami.

Efta, my też zrezygnowaliśmy z urlopu. odwołaliśmy nasz wyjazd, bo jednak trochę się boimy.
    Znam takie ciotki, co to wszystko lepiej wiedzą i wiem, jak potrafią wkurzyć.

Furaga, dzięki za podsumowanie, a zwyciężczyniom serdecznie gratuluję. U mnie w tym tygodniu nie będzie za różowo, ale goście w domu, to zawsze problem z ogarnięciem się z dietą i ruchem. No, ale cóż, niedługo zaczynają się wakacje, nareszcie będę miała urlop to i z dietą się ogarnę.
    efta1983 and Makosza like this.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

U mnie dobrze. dlugie spacerki byly, z dieta ok. Mam juz 8 na w wadze, co mnie cieszy i mobilizuje. Powoli ale tak jest dobrze.

Agnieszka 111 no to fajnie, ze juz sprawa ogarnieta. myslalam tylko, ze remont bedzie w tym roku a tu tyle trzeba czekac.
    Agnieszka111 lubi to.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,7.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

sprawa z wakacjami poki co wyjasniła sie sama. oferta na wyjazd za 7 tys zakonczona, a 10 tys nie wydam na wakacje, bo jeszcze nie oszalałam.
    od kilku dni dieta idzie mi jak po grudzie. a w sumie nie ma jej wcale. ruchu też średnio, nie mogę zmobilizowac sie do biegania.
    wczoraj 9km marsz ale dzien bez diety. jutrzejsze ważenie nie bedzie przyjemne. kilogram, który nabyłam od ostatniego wazenia nadal jest ze mną i cudu jutro nie bedzie, aby nagle zniknął. z utęskinieniem czekam na okres

agnieszka mam nadzieje że bedziesz zadowolona i że zmiescisz się w budżecie , bo nie planowane wydatki potrafią spędzić sen z powiek.
    makosza gratuluje 8
    furaga dzięki za podsumowanie. miło jest ogladać się na podium. niestety w tym tygodniu usiąde na ławce karnej.
    furaga, Makosza and Agnieszka111 like this.

Gagatka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Mnie jakos w tym momencie wakacje omijają. Zawsze były jakies plany czy cokolwiek, ale jednak w tym momencie jestem lekko zmieszana przez ten covid. Staram się tez jakoś rozruszać po czasie siedzenia w domu i robie te 11 tysięcy kroków dziennie na początek plus trzymam dietę, ale no nie jest to takie proste, zwłaszcza że ludzi dużo, do tego cały czas słońce praży (czego nie lubie) :P
    Makosza lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny Dziś 300 gram w górę...naprawdę dziwię się, że tylko tyle , bo mogło być znacznie więcej. Ale dziś żegnam swoich gości, więc ostatnia impreza i piwko i ciasta, więc nie ma że boli, tylko wracam do normalnego, zdrowego jedzenia. Do ruchu nie muszę, bo cztery, pięć razy chodzę z kijami po 8 km, więc przynajmniej tu nie muszę nic poprawiać .
    Powodzenia dziewczyny na wadze, mam nadzieję, że zazielenicie tabelkę
    Makosza lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Aga u mnie też 0,3 w górę i też się cieszę ze tylko tyle bo w tym tygodniu pozwalałam sobie za dużo. Były krówki bezy piwo i chipsy. Były tez 3 porządne treningi więc się wyrównało, mże jeszcze dziś orbika dosiądę bo pogoda na prace ogródkowe nie dopisuje więc będzie więcej czasu
    Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Na razie mamy pięknie...czerwoniutko w tabelce
    furaga and Makosza like this.

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

ale czerwono :/ w tym ja (pewnie) rekordzistka +1,2 kg
    dzis znów bez diety,
    wieczorem się zmobilizowałam i poszłam pobiegac. zaczynałam jak kropiło, na koniec już lało wiec zaliczyłam tylko 4km szkoda, bo bardzo fajnie mi się biegło po takiej przerwie
    furaga and Makosza like this.

Awatar graza151
    graza151 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane Dziewczynki
    Wpisałam wagę W głowie mam tylko corcię.Operacja w lipcu,.Robią badania genetyczne ( prywatnie 3800zł ).Cały czas mi się wydaje ,ze to zły sen.Bardzo proszę o choć krótką modlitwę.

Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów