Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 208
Like Tree308Lubią to

Wątek: Akcja - witamy lato 2020

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja - witamy lato 2020

Aga ciężkie mieliście to drugie półrocze, fajnie że masz takiepracowe grono z którym możesz iść na piwo i pizze, reset jest ważny, odrobis.
    Moja waga też sobie do góry ale ja pretensji nie mam bo coś za bardzo sobie luzuje.
    W tm tygodniu będę miała jeszcze 3 imprezowe dni, jutro spotkanie z byłą szefową na pizzy i piwie, we wtorek imieniny mamy a w czwartek mam rocznicę ślubu i jak tu się odchudzać?
    Na szczęście trochę się ruszam i przynajmniej te 2-3 dni robię porządny trening a poza tym jeszcze ogarnianie domu i warzywniaka więc są dni, że po pracy prawie nie siadam bo ciągle coś robię

Efta gratuluje pięknego spadku. Pani w przedszkolu może i przewrażliwiona ale z drugiej strony niech by faktycznie coś sie stało miałaby przechlapane. Gorzej by było gdybyś musiała do pracy iść to miałabyś problem z opieką.
    Ostatnio edytowane przez furaga ; 28-06-2020 o 09:05
    Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar graza151
    graza151 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane Dziewczynki
    Dziękuję Dziewczynkom,które wspominają w modlitwie o mojej biednej córci.Mówię nowennę pompejańską w jej intencji.cała rodzina i znajomi się modlą.Rokowania są bardzo złe.Prosimy o cud.Staram się modlić z ufnością i się nie załamywać.Ale idzie mi to ciężko.
    Jezu,ufam Tobie.
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Graza, kochana, trzymajcie sie.

U mnie goscie, wiec do konca tygodnia bede sporadycznie wpadac. Ale po niedzieli znowu bede miec wiecej czasu.
    Agnieszka111 lubi to.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,7.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Trzymam się w diecie, ruch jak zwykle ok. Na razie waga stoi. Mam nadzieję, że czai się do spadku
    FurAga- mam w pracy zaprzyjaźnione grono- jest nas 10. Trzymamy się razem i razem imprezujemy. Fajne dziewczyny
    Graza, niezmiennie trzymam kciuki. Wierzę, że będzie dobrze
    Udanego dnia dziewczyny
    furaga and Makosza like this.

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

hej dziewczyny.
    po komunijnym weekendzie mam kilogram wiecej... do dziś czuje się pełna.
    z pododu upału nawet na spacery nie chodziłam o bieganiu mowy nie było. z resztą mąż ma 2 zmiany i wieczorem nie mam z kim dzieci zostawić. dziś jest trochę chłodniej wiec zaliczyłam poranny 5km marsz. obawiam się że w tym tygodniu bedzie cieżko cokolwiek zgubić.
    miłego dnia dla wszystkich
    ps. ciotki na komunię nie przyjechały - bały się wirusa. ja natomiast do najgrubszych nie nalezałam. miałam luźną sukienkę wiec źle nie było
    furaga and Makosza like this.

Awatar furaga

Aga wczoraj też byłam wlasnie na spotkaniu z koleżankami pracowymi i byłą szefową, oj pojadło się i popiło do 22
    Wczoraj jeszcze imieniny u mamy
    dzisiaj koleżanka w pracy wyprawia
    a jutro mam rocznice ślubu
    no nie schudnę w tym tygodniu oj nie....

Efta szybko zgubisz ten kilogram, a ciotkami widzisz niepotrzebnie się stresowałaś
    efta1983, Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Surimii
    Surimii jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Graza kochana bardzo współczuję
    Niech Pan Bóg ma was w swej opiece

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

hej dziewczeta
    melduję ze z powodu wyrzutow sumienia poszlam dzis o 11.00 w poludnie biegac. wiedzialam ze wieczorem nie bedzie na to szans a już tak dawno sie nie ruszalam ze to był czas najwyzszy. mimo wysokiej temperatury przebieglam 10,5 km i jestem z tego mega dumna.
    podsumowalam czerwiec
    przebiegłam 91km
    przeszłam 137km
    łacznie mam w nogach w tym miesiacu 228km i jet to moj życiowy rekord.
    jestem z siebie mega zadowolona . a do tego bylam zapisana do rywalizacji internetowej. na ponad 6 tysiecy uczestnikow bylam 600 w zrobionych kilometrach.
    szkoda tylko ze kilometry tak slabo na kg sie przekladaja, bo w czerwcu zgubiłam 2,5 kg a przez to ze po komunii przybralam to wszlo 1,5kg az przykro taka mala liczba... ale wazne że do przodu
    furaga, Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć
    Działam, nie obijam się, nie ważę, zobaczę w sobotę jak to wygląda

Efta, moje endomondo podsumowało mi czerwiec i mam w nogach ( kije) 134 km i 10076 spalonych kalorii.
    Z tego co obie widzimy, ruch to tylko dodatek do odchudzania, najważniejsza jest dieta.
    Ja uwielbiam kije. Chodzę z koleżankami. mamy grupę 5 osób i zawsze jest ktoś chętny do wspólnego kijkowania. Właściwie nie robimy tego dla schudnięcia, bo już kilka lat temu przekonałyśmy się, że same kije nic nie dają, tylko po pierwsze dla zdrowia, a po drugie, dla wspólnego przebywania i gadulca. Uwielbiamy to

Ale, tak jak piszesz...najważniejsze to do przodu dzięki takiemu postępowaniu, jest efekt

FurAga, ciężki masz ten tydzień nie da się go przejść bezkarnie, ale poprawisz się w kolejnym

Powodzenia dzis dziewczyny

Awatar furaga

piękne ilości km macie w nogach dziewczyny
    ja teraz więcej ćwiczę "siłowo"
    biegac nie lubię, na kije coś się nie mogę wybrać
    a na rower nie ma szans bo ciągle mocno wieje a ja po rowerowym wysiłku ma problem z kolanem
    także km w nogach nie mam ale kg w gumach oporowych
    Wczoraj treningu nie było ale za to bylam na 1,5h spacerku z moja już 2 miesięczna wnusią
    Aga tydzien ciężki a jeszcze @ za rogiem i dodatkowy apetyt
    Graża trzymajcie się dzielnie i wspierajcie
    Efta jednak jak widać sam ruch nie wystarczy, trzeba jeszcze korytko przykrócić. A tabsy jeszcze polykasz? jakie masz po tym czasie o nich zdanie?

Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów